מה קורה במיאמי?
06:33
דולר: ₪3.72
22°C 72°F
מעונן חלקית
רוחות: 17 קמ"ש
לחות: 20%
שני
20° 36°
שלישי
20° 32°
רביעי
20° 28°
חמישי
18° 31°

שייט לבהאמס

 שייט לבהאמס מציע לכם חוויה של פעם בחיים, בשילוב מקסים של קרוז מפנק בספינת שעשועים, יחד עם חשיפה לנופים מקסימם ותרבות מרתקת, ותגליות של נופים שבאמת לא מוכרים גם לעינו של המטייל הותיק ביותר. שייט זה מומלץ לחובבי הטבע, נופים קסומים ומרתקים, תרבות נדירה ואחרת, והרבה חוויות, אנו באופיר טורס מציעים לכם לחוות את החוויה בהתגלמותה, ולסייע לכם להצטרף לשייט החלומות, בעזרתה המסורה של מחלקת השייט שלנו.

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!

 שייט תענוגות לבהאמס - קרוזים

 

חבר העמים של איי בהאמה היא מדינה עצמאית דוברת אנגלית באיים הקריביים. איי הבהאמס הם ארכיפלג בן 700 איים באוקיינוס האטלנטי, מזרחית לפלורידה שבארצות הברית, צפונית לקובה ולשאר האיים הקריביים.
 
חברות השייט שאנו מייצגים, Norwegian Cruise Line, Regent Seven Seas Cruises , Crystal Cruisesו – Oceania Cruises מציעות קרוזים רבים ומגוונים באזור שכיית החמדה, איי הבהאמס.

חברת נורוויג'ן מבצעת הפלגות כאשר היציאות הן ממיאמי ונמלי היעד הם: Nassau, Great Stirrup cayשהוא למעשה אי פרטי בבעלות חברת השייט נורוויג'ן באיי בהאמס.
 
הפלגות נוספות של חברת נורוייג'ן לאיי בהאמס יוצאות גם מ"התפוח הגדול", העיר ניו יורק ומשייטות דרומה לאורך החוף המזרחי של ארה"ב לאורלנדו ומשם ל Nassauו Great Stirrup cay
גם חברות השייט הנוספות אותן אנו מייצגים ישנן מסלולי שייט מרהיבים באיי בהאמס עצמם וגם כחלק ממסלול שייט ארוך יותר.
  

חבילות שייט לאיי הבאמס  


איי הבהאמה הם ארכיפלג של שבע מאות איים באוקיינוס האטלנטי. הדרך המומלצת ביותר לבקר בהם היא באמצעות ספינת שיט, המעניקה את כל הפינוקים והתנאים הנעימים לשייט, ועצירות ביבשה לצורך סיור ותצפית.

מתוך שבע מאות האיים, רק עשרים ושניים מהם מיושבים, ביניהם אנדרוס, ניו פרובידנס וגרנד בהאמה. איים אלו נמצאים בקרבה יחסית למדינת פלורידה אשר בארצות הברית, אולם הם טריטוריה בפני עצמה, והשלטון המקומי נקרא חבר העמים של הבהאמה.

שייט לבהאמס, מציע עצירה באיים המיושבים, ותצפיות וסיורים גם בחלק מן האיים שאינם מיושבים בבני אדם, אולם מיושבים בלהקות ציפורים מיוחדות ובעלי חיים רבים, שלא לדבר על הנופשים שקצרה היריעה מלתאר אותם.

קרוזים באיי הבהאמס ניתן לצפות בסוגים נדירים של אלפי מיני ציפורים, בעלי חיים נדירים וצמחייה משגעת. בכל מקום פזורים שרידים של ספינות הרוסות, המוסיפות עניין, לנוף הקסום והמסתורי של המקום. אין ספק, כי הנופים באיים אלו, הם בין היפים ביותר בעולם.
 

תרבות של שמחה - איי הבהאמס


ילדי האיים הם אנשים שמחים, עם מסורת, תרבות ושפה המאפיינים רק אותם. שייט לבהאמס מאפשר ביקור בסביבת המגורים, צפייה בבתים שבנייתם בעלת השפעה אירופאית ניכרת, טעימה מהמאכלים המקומיים והאקזוטיים, שהמתכונים שלהם עוברים מאם לבתה במשך אלפי שנים, והטעמים לא השתנו עד היום.
 

הפלגות נופש לאיי הבהאמס


מחלקת השייט של אופיר טורס תשמח לעמוד לשירותכם, ולהציע לכם שייט המתאים לתקציבכם, לסגנונכם והעדפותיכם. העלות משתנה ביחס לתקופה בשנה בה ברצונכם לסייר בבהאמס, לגודל הספינה, סוג התא שלכם בה, משך ההפלגה המבוקש, והיעדים הרצויים לכם, מאחר וקיימים כמה מסלולי הפלגה, שאת כולם ישמחו למנות בפניכם נציגי אופיר טורס.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.