מה קורה בבריסל?
15:22
יורו: ₪3.98
10°C 50°F
שמשי
רוחות: 9 קמ"ש
לחות: 50%
שני
4° 12°
שלישי
5° 15°
רביעי
2° 9°
חמישי
1° 11°
  23/4 - 30/4
טיסות - סדירות

טיסות זולות לבריסל

 אופיר טורס שמחה להציע לכם מגוון ענק של טיסות לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע לכל יבשת בעולם - אמריקה הצפונית  ארה"ב וקנדה, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה, אפריקה, אסיה וכמובן גם טיסות  לאילת. לחצו לרשימה מפורטת של יעדי הטיסות של אופיר טורס.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
טיסות לבריסל
טיסות בריסל
14/5 - 21/5
טיסות - סדירות
טיסות בריסל
07/5 - 14/5
טיסות - סדירות
טיסות בריסל
18/5 - 21/5
טיסות - סדירות
טיסות בריסל
01/5 - 08/5
טיסות - סדירות
טיסות בריסל
30/4 - 21/5
טיסות - סדירות
טיסות בריסל
28/5 - 04/6
טיסות - סדירות

טיסות לבריסל - אופיר טורס

 

 

טיסות לבריסל - בירתה של האיחוד האירופי

 
בלגיה אמנם גדולה, אך העיר אליה מתנקזים מרבית התיירים שמגיעים למדינה, זו כמובן בריסל. עיר הבירה הבלגית נחשבת לאחת הערים המגוונות ביותר בעולם מבחינת שפות אותן ניתן לשמוע ברחביה, כאשר המדוברות ביותר הינן השפה צרפתית והשפה הפלמית. אך לא בשל מגוון השפות עשתה העיר את שמה בשנים האחרונות, אלא בזכות היותה הבירה הייצוגית של האיחוד האירופי. ככזו מתהדרת בריסל בלא פחות משלושה מחמשת המוסדות המרכזיים של האיחוד הנמצאים בה. כמובן שלא רק מוסדות של האיחוד תמצאו בעת עלייתכם על טיסות לבריסל. הגעה לכיכר המרכזית של העיר תעניק לכם הצצה לחזית בניין העירייה, שם עומדים פסלים מרתקים, בעוד את רצפת החצר הפנימית במקום מעטר כוכב המהווה מוקד ממנו ניתן למדוד את כל המרחקים הרשמיים מבריסל לשאר הערים בבלגיה.
 

טיסה לבריסל - הפסל המפורסם בעולם "הילד המשתין"

 
האטרקציה הבאה בעיר הינה אחד הפסלים המוכרים ביותר בעולם- פסלו של הילד המשתין. לכל מדריך, תושב מקומי ואפילו תייר, ישנו סיפור אחר על אגדת הילד המשתין וכנראה שתשמעו מספר רב של סיפורים אודותיו, עקב ההתגודדות וההמולה הרבה שהפסל מייצר. טיסות לבריסל יחשפו אתכם גם למבנה נוסף שמזוהה מאוד עם העיר ושני אולי רק לפסל שהוזכר קודם והוא מבנה האטומיום. המבנה הינו העתק מוגדל פי 165 מיליארד של מולקולת גביש ברזל ומתנשא לגובה של מעל 100 מטרים, כשהייחוד במקום הוא שניתן לעלות לפסגת המבנה ומשם לצפות על כל העיר. אך לא רק במבנים מפורסמים תיתקלו במהלך טיולכם אלא גם בדמות הקומיקס המפורסמת ביותר בבלגיה- טינטין הבלש. בבריסל נמצא מוזיאון הקומיקס המכיל מלבד הבלש הבלגי גם דמויות מוכרות נוספות דוגמת הדרדסים ובו תוכלו ללמוד אודות ההיסטוריה של הדמויות השונות.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.