מה קורה בטביליסי?
00:45
יורו: ₪4.0
28°C 82°F
שמשי
רוחות: 9 קמ"ש
לחות: 37%
שבת
12° 31°
ראשון
11° 31°
שני
12° 31°
שלישי
16° 35°

טיסות זולות לטביליסי

טיסות זולות לטביליסי בגיאורגיה. לאחר הנחיתה בעיר טביליסי תזכו לצפות בכמה מקומות היפים והמרהיבים ביותר באירופה, כשמעל כולם ניצבת לה בגאון עיר הבירה המקומית, הלא היא טביליסי. דווקא השוני הגדול בין טביליסי לבין שאר המקומות במדינה, זה מה שעושה את הביקור בה לכל כך מיוחד. לא עוד נסיעות בג'יפים בדרום המדינה או חופשות בטן-גב בעיירות קיט דוגמת בטומי, אלא עיר תיירותית לכל דבר, המסבירה פניה לאורחים הפוקדים אותה בצורה הטובה ביותר שיש. בראש ובראשונה טיסות לטביליסי יתרכזו בעיר העתיקה של בירת גיאורגיה.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
טיסות לטביליסי
טיסות טביליסי
03/7 - 10/7
טיסות - שכר
טיסות טביליסי
7לילות  31/7 - 08/8
טיסות - שכר
טיסות טביליסי
14לילות  03/7 - 17/7
טיסות - שכר
טיסות טביליסי
4לילות  22/6 - 26/6
טיסות - שכר
טיסות טביליסי
8לילות  10/7 - 19/7
טיסות - שכר

טיסות לטביליסי


כשאומרים גיאורגיה, הדבר הראשון שעולה לראש, כמובן אחרי החצ'פורי המקומי היוצא מן הכלל, הוא טיול אתגרי. טיול ג'יפים או טרקים רגליים הם הדבר החם כיום ושניהם מתרחשים בלא אחרת מאשר גיאורגיה. אבל המדינה מציעה שפע של מקומות אחרים בהם ניתן ליהנות גם מבלי לכתת את הרגליים בשטחים הרריים ומדבריות צחיחות.
 

טיסות לטביליסי - העיר העתיקה


 בטביליסי העתיקה תוכלו לסייר בין הסמטאות הצרות שברחבי העיר ולהיתקל בכל פעם במקום מרהיב אחר, כשבדרך כלל זו תהיה כנסייה. למרות השפע הרב של כנסיות בעיר, אם ניתן לציין כנסייה אחת באופן ספציפי זו קרוב לוודאי תהיה כנסיית זיאוני, ששמה ניתן לה במחווה להר ציון בירושלים, שם תזכו לחזות בפריט החשוב ביותר לגיאורגים, הרי הוא הצלב של נינו. במידה ואחרי הביקור בכנסייה תהיו מעוניינים לשוב ולהתחבר לשורשים היהודיים שלכם, בית הכנסת המרכזי והמרהיב של העיר הוא המקום הנכון להתחיל בכך.
 

טיסות לטביליסי - האטרקציות


אך בלי כל קשר לכנסיות, בתי כנסת ועתיקות, העיר הגיאורגית מציעה לתייר גם שלל אטרקציות נוספות. אחת מהן היא שכונת המרחצאות של טביליסי, שמציעה שפע של בתי מרחץ לכל דורש, שם תזכו למספר טיפולים רטובים במיוחד. טיסות לטביליסי יביאו אתכם גם אל שוק בזרובה, שוק האוכל הגדול של הבירה. במהלך סיורכם בשוק, לצד טעימות מהפירות, הירקות, הגבינות ושאר המטעמים שמציעים לכם הרוכלים במקום, תוכלו לספוג את התרבות המקומית. אם שוק האוכל לא הספיק לכם, תמיד תוכלו להמשיך ולטייל לשוק הבא שיהיה ככל הנראה שוק הפשפשים של העיר, שם תמצאו שפע של יצירות אמנות דוגמת פסלים וציורים.
 
 
 

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.