מה קורה בברלין?
13:44
יורו: ₪4.01
6°C 43°F
גשם
רוחות: 19 קמ"ש
לחות: 78%
רביעי
0° 8°
חמישי
3° 9°
שישי
2° 11°
שבת
2° 11°
  26/4 - 30/4
טיסות - שכר

טיסות זולות לברלין

טיסות לברלין הן טיסות לבירת הבילויים של אירופה – בה תמצאו את מיטב המועדונים, הפאבים וההופעות. אבל גם אם אתם לא מהבליינים – כדאי לכם לעלות על טיסה לברלין. העיר העתיקה, בת למעלה מ-750 שנה, מציעה מגוון של אתרים ראויים לביקור, עתיקים ומודרניים.
.
 

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
טיסות לברלין
טיסות ברלין
4לילות  30/4 - 04/5
טיסות - שכר
טיסות ברלין
3לילות  18/5 - 22/5
טיסות - שכר
טיסות ברלין
14/5 - 17/5
טיסות - סדירות
טיסות ברלין
3לילות  15/6 - 18/6
טיסות - שכר
טיסות ברלין
3לילות  04/5 - 08/5
טיסות - שכר
טיסות ברלין
27/5 - 13/6
טיסות - שכר

טיסות לברלין

3 לילות  טיסות - שכר | 01/6 - 04/6 , ברלין

4 לילות  טיסות - שכר | 25/6 - 29/6 , ברלין

3 לילות  טיסות - שכר | 10/5 - 14/5 , ברלין

4 לילות  טיסות - שכר | 02/7 - 06/7 , ברלין

טיסות לברלין עם אופיר טורס

 

 
טיסה לברלין, בירת גרמניה, תיקח אתכם לאחת הערים היפות והמעניינות באירופה, עם היסטוריה מורכבת ועצובה. המוני תיירים לוקחים טיסות לברלין וצובאים מדי שנה על העיר הדואלית והמרתקת, שסימנים לזוועות שהתחוללו בה נמצאים בכל פינה, ומתערבבים עם החיים המודרניים התוססים. בהתאם לכך, חופשה בברלין יכולה להתמקד בהיסטוריה, ארכיטקטורה, אמנות, תרבות או פאן טהור. אתם בוחרים. אנו באופיר טורס מציעים טיסות לברלין ומגוון חבילות נופש בברלין.
 

 

טיסות לברלין  – ההיסטוריה

 
כמו טיסה לבירות אירופאיות אחרות, למשל טיסות לפראג, טיסות לברלין מבטיחות לכם הנאה מעצם ההסתובבות ברחובות, והתרשמות מהבניינים המרשימים. חובבי המונומנטים יקחו טיסה לברלין בכדי לצפות בשער ברנדרבורג, בארמון הרפובליקה, בבניין הרייכסטאג, בו יושב הפרלמנט של ברלין, בארמון שרלוטנבורג, במצודת שפנדאו ובעמוד הניצחון שבכיכר גרוסר-סטרן. וכמובן, במהלך נופש בברלין לא יוכל לפספס את מגדל הטלוויזיה – המגדל הגבוה ביותר בברלין.   

 

חובבי ההיסטוריה ימצאו במהלך חופשה בברלין את שרידי העבר, מבצבצים מתחת לחזות התוססת והעליזה. שרידי חומת ברלין, שהופלה באופן ספונטני על ידי ההמון בשנת 1989, צ'ק פוינט צ'רלי, שהיה בעבר נקודת המעבר מהמזרח למערב, ומפקדת השטאזי. עוד כדאי לקחת טיסות לברלין כדי לבקר באתרים המנציחים את זוועות מלחמת העולם השנייה, ובהם אנדרטה לזכר יהודי אירופה שנרצחו, בית המשמר החדש, כיכר בבל בה עומדת אנדרטת הספריה הריקה, ואנדרטת המלחמה הרוסית.
 

 

טיסה לברלין – הכנסיות

 

 

כמובן, חופשה בברלין היא לא רק סיבוב בנבכי ההיסטוריה – העיר מלאה בשכיות חמדה אמנותיות. לחובבי אמנות דתית, מומלץ לחפש טיסות לברלין כדי לצפות בדום של ברלין, הקתדרלה המפורסמת שנבנתה בשנת 1747 בסגנון בארוק, בכנסיית ניקולאי ובקתדרלה הצרפתית. ואם לקחתם נופש בברלין – אל תפספסו את קתדרלת וילהלם הקדוש, שהופצצה במהלך מלחמת העולם השנייה, שוחזרה, ועוטרה במגדל פעמונים, חלונות כחולים ועבודות של מארק שאגאל.
 

טיסות לברלין – האמנות

 
טיסה לברלין היא טיסה לבירה אירופאית מובילה בתחומי האמנות והתרבות. לחובבי האמנות, מומלץ לנצל חופשה בברלין בכדי לבקר באחד המוזיאנים הרבים של העיר, ובהם מוזיאון בודה, מוזיאון פרגמון, המוזיאון הישן, המוזיאון החדש והגלריה הלאומית הישנה. כמו כן מומלץ לבקר במהלך נופש בברלין בבמתחם האמנות קולטורפורום, בו ממוקמים בין היתר בניין התזמורת הפילהרמונית, המוזיאון לאמנות שימושית והגלריה הלאומית החדשה.
   
טיסות לברלין מצדיקות ביקור גם בבית תרבויות העולם, המעוצב בצורת קונכיה ובו מוצגים תערוכות ומופעים המגיעים מחוץ לאירופה. ואם כבר חופשה בברלין – מומלץ מאוד לבדוק האם נערך פסטיבל במהלך שהותכם בעיר. הידועים שבהם, שלמענם לוקחים לא מעט שוחרי תרבות טיסה לברלין במיוחד, הם פסטיבל הג'ז הנערך באוקטובר, ופסטיבל הסרטים של ברלין, הנערך בפברואר.
 

טיסות לברלין – הבילויים

 
טיסות לברלין מתאימות גם למי שרוצה פשוט לבלות, ליהנות ולנקות את הראש. חופשה בברלין מבטיחה לכם חווית בילוי משובחת. לעיר יצא שם בזכות המועדונים ובתי הקפה שהשתלטו על כל פינת רחוב, הבירה הנשפכת כמים בפאבים המקומיים ובגדי המעצבים שבחנויות. בחודשים יוני ויולי נערכים בעיר מצעד הגאווה ומצעד האהבה, הגורמים לאלפי בליינים לעלות במיוחד על טיסה לברלין. ואם אתם רוצים נופש בברלין שיהיה רגוע יותר – תוכלו ליהנות מפארקים שלווים, שייט על נהר הריין, וביקור בטירות ציוריות.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.