מה קורה בדיסלדורף?
22:55
יורו: ₪4.0
20°C 68°F
מעונן חלקית
רוחות: 24 קמ"ש
לחות: 64%
שבת
16° 22°
ראשון
16° 21°
שני
16° 22°
שלישי
18° 26°

טיסות זולות לדיסלדורף

העיר דיסלדורף בגרמניה שהיא אחת מהמדינות המתויירות ביותר בעולם, הן מבחינת התייר הישראלי והן מבחינת התיירים בעולם. אך לצד ערים כמו מינכן או אתרים כמו היער השחור, לעיתים דומה שיש מספר ערים שקצת חוסות בצילן, למרות היותן ערים נהדרות ומרתקות לכשעצמן. אחת הערים הללו היא דיסלדורף.

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
טיסות לדיסלדורף
טיסות דיסלדורף
02/7 - 09/7
טיסות - סדירות
טיסות דיסלדורף
16/7 - 23/7
טיסות - סדירות
טיסות דיסלדורף
30/7 - 06/8
טיסות - סדירות
טיסות דיסלדורף
27/6 - 04/7
טיסות - סדירות
טיסות דיסלדורף
13/8 - 20/8
טיסות - סדירות

טיסות לדיסלדורף


טיסות לדיסלדורף - לביזנס ופלז'ר

את דיסלדורף יכירו בעיקר אנשי העסקים שביניכם, שהרי העיר מארחת מדי שנה את כל מומחי המכשור הרפואי בעולם, ואת אלה אותם מעניין התחום, שבאים לפקוד את תערוכת Medica. בתערוכה ניתן למצוא את כל הפיתוחים הכי חמים והכי עדכניים בתחום המכשור הרפואי, ומלבד צפייה והתעניינות ברכישת המוצרים עבור בתי החולים והמרפאות בהן הם עובדים, יוכלו המשתתפים גם לקחת חלק פעיל בהרצאות ובפורומים של מיטב המומחים ממגוון תחומי הרפואה. אך בין אם עליתם על טיסות לדיסלדורף לצורך התערוכה ובין אם לא, כדאי מאוד שתכירו את העיר ואת האטרקציות שהיא מציעה. אחת האטרקציות המוכרות ביותר הוא פארק הופגארטן, אתר התיירות הפופולרי ביותר בדיסלדורף שייחודו הוא בהיותו מעוצב בצורת נעל עקב גדולה, ובו ניתן למצוא כמעט במשך כל שעות היממה, בכל ימות השבוע, אינספור תיירים שמגיעים להליכה בפארק או סתם כדי לשבת על אחת המדשאות.
 

טיסות לדיסלדורף - הירגעות עם הבירה המקומית


אטרקציה נוספת של העיר תהיה המוזיאון על שם הנריך היינה, הסופר הנודע שהותיר אחריו את ספריית העיזבון המיוחדת שלו, שמוצגת לראווה במוזיאון ואותה תוכלו לראות, לצד פרטים נוספים מעברו הפורה. את הסיור בדיסלדורף תוכלו להמשיך בקתדרלת סיינט למברטוס שנמצאת במרכזה של העיר העתיקה, וניצבת שם בגאון החל מהמאה ה-14. ייחודה של הקתדרלה הינו הצריח המיוחד שנישא מעליה. טיסות לדיסלדורף שמערבות עסקים יחד עם סיורים במגוון אתרים בעיר, יצריכו דרך מיוחדת להירגעות מהיום העמוס. דרך שכזו יכולה להיות ביקור באחד הברים העתיקים בעיר דוגמת בר הבראורי שומאכר, שמלבד בר משמש גם כמבשלת בירה. את הבירה המקומית שנרקחת במקום תוכלו למצוא גם בברים נוספים בסביבה, היות ודיסלדורף מלאה בברים ובכלל במסעדות בהם תוכלו להתענג על הבירה הגרמנית, אחת מהבירות האיכותיות ביותר בעולם.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.