מה קורה במפוטו?
00:44
יורו: ₪3.99
17°C 63°F
שמשי
רוחות: 6 קמ"ש
לחות: 94%
שני
14° 28°
שלישי
14° 29°
רביעי
17° 30°
חמישי
13° 26°
  01/7 - 08/7
טיסות - שכר

טיסות זולות למוזמביק

לעומת מדינות רבות באפריקה שהמנה העיקרית אותה הם מגישים לתייר הינם בעלי החיים אותם ניתן לראות במדינה, במיוחד דרך סיור באחד מאתרי הספארי המפוזרים ברחבי היבשת, מוזמביק שונה מאוד מהם. כמעט ואין אתרי ספארי, לא מדבריות ואפילו לא אתרי עתיקות או שווקים המלמדים על התרבות המקומית, אלא אם גן עדן ממשי עם חופי ים מרהיבים, חולות קסומים ובעיקר אפשרות לצלילה באחד מהמקומות היפים ביותר בעולם.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
טיסות למוזמביק
טיסות מפוטו
02/7 - 23/7
טיסות - סדירות
טיסות מפוטו
27/6 - 04/7
טיסות - סדירות
טיסות מפוטו
23/7 - 27/8
טיסות - סדירות
טיסות מפוטו
09/7 - 30/7
טיסות - סדירות
טיסות מפוטו
23/7 - 03/9
טיסות - סדירות
טיסות מפוטו
19/6 - 26/6
טיסות - סדירות

 

טיסות למוזמביק

 

 

טיסות למוזמביק - צלילות בים

 
אין יותר מדי מה להתלבט, אם אתם בעניין של צלילות ושנורקלינג באחת מהמדינות היותר רחוקות ממדינתנו הצנועה במזרח התיכון, מוזמביק היא המקום. טיסות למוזמביק יובילו את התייר למדינה קסומה עם שטחים נרחבים וחלקים גדולים בים, אליהם תיירים רבים עדיין לא הגיעו. המדינה רק לא מזמן פתחה את שעריה לכלל התיירים, ישראלים וזרים ממדינות אחרות על הגלובוס כאחד, מאחר שהייתה שרויה במלחמות גרילה מתמשכות. כיום, המצב הביטחוני נחשב לטוב מאוד והממשלה מתפקדת כיאות, זאת לצד שיפור עצום בכלכלה, שכנראה נובעת גם מהכנסת התיירות למקומות היפהפיים של המדינה וכמובן הדאגה לכל תייר ותייר. אם כן האטרקציה המרכזית במדינה היא הצלילות מתחת למים שם תוכלו לחזות בבעלי החיים הימיים היפים ביותר בעולם, כשחלק מהם הינם כרישים מזנים שונים. פרט לבילוי על חוף הים ובמים הצלולים, מוזמביק מציעה גם חיי לילה עשירים, בייחוד בעיר הבירה מאפוטו, שם תוכלו לצאת וליהנות באחד המועדונים בעיר עם תיירים נוספים או אפילו לשבת על בירה באחד מהפאבים במקום עם תושב מקומי.
 

טיסות למוזמביק - בדרך למדגסקר

 
למרות שאין היא מצטיינת בכך כמו קניה למשל, בכל זאת ניתן לראות במוזמביק, למעשה כמו בכל אפריקה, את החיות המסתובבות בשמורות הספארי במקום. ייחוד נוסף של מוזמביק היא היותה קרובה למדגסקר, כך שכל העולה על טיסות למוזמביק יכול להגיע לאי השכן שקרנו עלתה בעיקר בזכות הסרטים הנהדרים שנושאים את שם האי, שם תוכלו לסייר בין גנים בוטניים מרהיבים ולחזות בסוגי צמחים המיוחדים רק למקום, כשלצד הצמחים תחזו גם בבעלי החיים, כשמעל כולם עומד אחד מגיבורי הסרט מדגסקר, הלאמור, אותו תוכלו למצוא בשמורת ברנטי שבאי.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.