מה קורה במנילה?
18:29
יורו: ₪4.05
28°C 82°F
גשם
רוחות: 7 קמ"ש
לחות: 89%
ראשון
28° 37°
שני
28° 39°
שלישי
28° 37°
רביעי
28° 37°

טיסות זולות למנילה

מנילה היא עיר הבירה בפיליפינים ורבים מאתנו מכירים רק כתוצאה מכמות לא מבוטלת של עובדים זרים שמגיעים למדינתנו על מנת למצוא עיסוק כלשהו ולהרוויח מעט כסף, או דווקא מאחת העונות של הישרדות אז התנוסס שמה של המדינה בשם התכנית. אך לא הרבה יודעים שעיר הבירה מנילה של אותם פיליפינים מציעה יופי של אטרקציות למבקרים בה ומחירי טיסות זולות משתלמים.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
Missing 997717
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
Missing 997730
טיסות למנילה
טיסות מנילה
31/5 - 07/6
טיסות - סדירות
טיסות מנילה
02/7 - 30/7
טיסות - סדירות
טיסות מנילה
11/6 - 09/7
טיסות - סדירות
טיסות מנילה
25/6 - 20/8
טיסות - סדירות
טיסות מנילה
18/6 - 30/7
טיסות - סדירות
טיסות מנילה
04/6 - 11/6
טיסות - סדירות
Missing 997760


טיסות למנילה עם אופיר טורס!

 
 

טיסות למנילה - הר הגעש טאאל

 
האטרקציה המרכזית במנילה, עיר הבירה של הפיליפינים, הינם הרי הגעש ששוכנים במקום. אחד ההרים המסוכנים בעולם כולו הוא דווקא הר שבמבט ראשוני נראה לא מאיים כלל. הר הגעש טאאל נמצא בדרומה של העיר והוא יחסית קטן, אך עם זאת גם מאוד נפיץ ועשוי להתפרץ בכל רגע. אם רוצים לצפות בצורה הטובה ביותר על הר הגעש הזה, אז אחרי טיסות למנילה יש לקחת תחבורה לעיירה טאגאיטאי שמספקת תצפית נהדרת על ההר, ואף על האגם שבמרכזו. אל דאגה, ההסעות ממנילה לטאגאיטאי ובחזרה יוצאות מדי יום, כך שלא תפספסו את המחזה המרהיב. מי שמעוניין דווקא לסייר בקרבת הר הגעש, עליו לעשות זאת מהעיירה טאליסאי. בין אם תעשו זאת באופן עצמאי ובין אם תצטרפו לסיור מאורגן באזור, אין ספק שזה אחד הטיולים הכי מרתקים במנילה ובפיליפינים בכלל. עוד נקודה ממנה ניתן לצאת לסיור באזור הר הגעש המסוכן אך המרתק הוא סאן ניקולס. גם כאן עומדת האופציה של טיול מאורגן לצד סיור עצמאי, או אפילו כמו במקומות שונים באסיה ניתן לבקש מתושב מקומי שתמורת סכום סמלי ילווה אתכם, היה והוא אכן מכיר בצורה נאותה את המקום.
 

טיסות למנילה - הר הגעש מאיון

 
הר געש נוסף שנמצא במנילה הוא הר הגעש מאיון, שהרבה יותר גדול בצורה משמעותית מהר הגעש טאאל. אך למרות היותו הר געש פעיל, נכון לכרגע אין סכנה שהוא עלול להתפרץ. גם להר זה מוצעים סיורים וטיולים, אך כמובן שבהתאם לגודלו באי טיסות למנילה שיתרכזו בסיור אל הר הגעש הזה, ייתקלו במכשולים הרבה יותר מסובכים בדרך. כאן האפשרות לסיור באופן עצמאי אינה מומלצת, אלא ההמלצה היא להתחמש במספיק אוכל ובביגוד חם ויחד עם המדריך המקצועי אליו הצטרפתם לנסות ולכבוש את ההר.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.