מה קורה בורשה?
03:41
יורו: ₪4.0
20°C 68°F
מעונן חלקית
רוחות: 20 קמ"ש
לחות: 68%
ראשון
15° 22°
שני
15° 23°
שלישי
11° 23°
רביעי
16° 25°

טיסות זולות לורשה

טיסות לורשה בירת פולין והעיר הגדולה ביותר בה. העיר ממוקמת על גדות נהר הוויסלה. בעיר מעל מיליון תושבים והיא העיר השמינית בגודלה באיחוד האירופאי.
ורשה נהרסה כמעט לחלוטין בזמן מלחמת העולם השנייה ועם תום המלחמה התושבים התחילו לבנות אותה מחדש, בעיר עדיין ניתן לראות את הצלקות שהותירה המלחמה. בוורשה אפשר לראות את האקדמיה הפולנית למדע, 13 מוסדות אקדמאים חשובים, 27 מוזיאונים ותיאטראות. למרות עברה הכואב היא מצליחה להביא אליה תיירים רבים כל השנה.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
טיסות לורשה
טיסות ורשה
11/7 - 16/7
טיסות - שכר
טיסות ורשה
5לילות  23/8 - 29/8
טיסות - שכר
טיסות ורשה
20/7 - 23/7
טיסות - סדירות
טיסות ורשה
5לילות  25/6 - 30/6
טיסות - שכר
טיסות ורשה
4לילות  25/6 - 29/6
טיסות - שכר
טיסות ורשה
7לילות  01/8 - 08/8
טיסות - שכר

 

טיסות לורשה עם אופיר טורס

 

 

 

טיסות לורשה - אתרים מרכזיים 

 
 

 

בביקור בוורשה מומלץ להתמקד באתרים יהודים – גטו ורשה, בתי כנסת ועוד.
 
בית הקברות היהודי – פתוח מדי יום מעשר ועד ארבע ובשבת סגור. כרטיס כניסה עולה 5 זלוטי ונחשב כתרומה. בכניסה הראשית מודפסות אותיות עברית ומיד בכניסה פינת הילדים שנספו בשואה, בהמשך בסמוך לחומת הגדר פסל קבוצתי של יאנוש קורצ'אק ההולך למחנה ההשמדה בראש קבוצת ילדי בית היתומים שלו, אנדרטה לזכרו של י.ל.פרץ, זמנהוף ועוד רבים ומוכרים.
 
מוזיאון מרד ורשה – המוזיאון נפתח במלאת 60 שנה למרד ומציג בצורה חדשנית ואינטראקטיבית את המרד הפולני ואת חיי היום יום במהלכו. התצוגה כוללת אלפי תמונות, קטעי וידאו ומצגות אודיו ויזואליות.
 
בעיר העתיקה של ורשה סמטאות מצוירות, בוטיקים, בתי קפה והיא הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית.
 
בעיר העתיקה ארמון מלכותי שנהרס בזמן מלחמת העולם השנייה ושוחזר בשנים 71-84. הארמון שימש מקום משכנם של מלכי פולין ולאחר מכן מושבם של נשיא המדינה והפרלמנט.
 
הבזיליקה של ג'ון המטביל נמצאת גם היא בעיר העתיקה וזהו מקום התפילה הוותיק ביותר, מבנה מפואר שנבנה מחדש לאחר המלחמה. החזית שלו מעוצבת בסגנון גותי והפנים שונה כמה פעמים.
 
כיכר השוק העתיקה הייתה בעבר הכיכר הראשית של ורשה ובה התקיימו שווקים, טקסים ומשפטים אבל היא נהרסה במלחמה. כיום הכיכר שופצה והיא אחד האתרים הציוריים בעיר בזכות הבניינים שסביבה. בכיכר מוצב פסל של בת הים של ורשה האוחזת חרב ומגן.   
 
כנסיית הגבירה – כנסייה מרשימה שנבנתה בסגנון הרנסנס המאוחר. נהרס במלחמה ושופץ לאחריה.
 
הברביקן – שער מרשים שריד לחומות העתיקות שהקיפו את העיר ומפריד בין העיר החדשה לעתיקה. נבנה במקור ב-1948 ושוחזר בשנת 1954. במקום הופעות רחוב ודוכני אמנים.
 
בנוסף ברחבי העיר פועלים מספר מוזיאונים וביניהם מוזיאון קופרניקוס למדע, מוזיאון שופן, מוזיאון מארי קירי – ביתה של מארי קירי הפך למוזיאון ומציג דברים הקשורים לעבודה ולפרטים האישיים בחייה, מוזיאון התחבורה ועוד.
 
כמו כן תוכלו לבקר בפארק ואזיאנסקי בו נמצאת אנדרטת שופן ונערכים בו קונצרטים בחודשים מאי – ספטמבר. עוד בפארק "ארמון המים" בו נמצאת גלריית תמונות ו"הבית הלבן" – ששימש בעבר כקן האוהבים הסודי של המלך.
 

טיסה לורשה - המוזיאון לתולדות יהודי פולין


המוזיאון לתולדות יהודי פולין הוקם באפריל 2013 ובשנת 2014 יצאה לדרך התערוכה הראשונה בו. המוזיאון מנציח את אלף שנותיה של הקהילה היהודית בפולין. המוזיאון הוקם בלב ליבו של הגטו היהודי, ברחבת האנדרטה המפורסמת לזכר מרד הגטו ועלותו הסתכמה ב-70 מיליון דולר.
 
כשנכנסים אל תוך המבנה עוברים בין קירות גליים ומקומרים בצבע אדמה, ההשפעה של המבנה היה הסיפור של קריעת ים סוף. במוזיאון 8 גלריות ובכל אחד מוצג אחר בקורותיה של הקהילה.
 
נתיב הזיכרון – מסלול הליכה ברחובות ורשה, הנמשך מאנדרטת מרד גטו ורשה המציינת את המרד ברחוב זמנהוף, דרך רחוב דובואה ועד לרחוב סטבקי 10 בה מוצבת אנדרטת כיכר השילוחים – הרחבה בה נאספו היהודים לקראת שליחתם להשמדה.
 
המסלול רצוף באנדרטות לאנשי מפתח מייצגים בשואה, כולל 16 אבני גרניט יצוקים שעוצבו ע"י ז.גסיור והוצבו בשנת 1988 לציון הנספים היהודים.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.