מה קורה בBASEL MULHOUSE - BSL?
17:44
יורו: ₪4.01
6°C 43°F
גשם
רוחות: 0 קמ"ש
לחות: 93%
רביעי
1° 8°
חמישי
2° 8°
שישי
1° 11°
שבת
3° 15°
  24/4 - 01/5
טיסות - סדירות

טיסות לבאזל

טיסות לבאזל העיר בה ייסדנו את מדינת היהודים וזה נפלא, אך חבל שלא אישרו לנו גם לגור שם. העיר השוויצרית היא עיר יפהפייה שמושכת אליה תיירים רבים מכל העולם בזכות השילוב בין ישן לחדש, היופי שנשקף מכל פינה בה והשקט ששורר שם. באזל משמעותית לכל ישראלי בזכות חוזה המדינה, אך כמובן שגם מבלי הנאום המפורסם של הרצל, יש בעיר מקומות נהדרים לראות ולטייל בהם.

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
טיסות זולות לבאזל
טיסות באזל
21/5 - 28/5
טיסות - סדירות
טיסות באזל
07/5 - 14/5
טיסות - סדירות
טיסות באזל
04/6 - 11/6
טיסות - סדירות
טיסות באזל
14/5 - 21/5
טיסות - סדירות
טיסות באזל
18/6 - 25/6
טיסות - סדירות
טיסות באזל
28/5 - 04/6
טיסות - סדירות

טיסות לבאזל עם אופיר טורס!

 

 

טיסות לבאזל - האתרים הציוניים

 
בצפונה של שוויץ ממוקמת לה העיר באזל, במקום הנקרא פינת שלוש המדינות. העיר שוכנת בדיוק בנקודת הגבול המשותפת של שוויץ עם גרמניה וצרפת ומכאן קיבלה הפינה את שמה. טיסות לבאזל יובילו אותנו לאחד מהמקומות החשובים ביותר להיסטוריה היהודית והישראלית, לכן הגעה לעיר מבלי לבקר באתרים הנחשבים ציון דרך לעם היושב בציון, יהיה ביקור מהנה, אך כזה שיהיה חסר לו משהו. האתר הראשון בו עליכם לבקר הוא מלון שלושת המלכים. במלון זה צולמה התמונה המפורסמת של הרצל כשהוא נשען על המעקה שבמרפסת החדר במלון. האטרקציה הגדולה במקום היא לעלות לחדר 117, אותו חדר בו התארח חוזה המדינה, בו אף תוכלו למצוא על אחד הקירות דיוקן של הרצל. ממלון שלושת המלכים, המקום השני אליו מומלץ להמשיך הוא בית הקזינו בבאזל. אולם הקונצרטים שלו היה המקום בו כונס הקונגרס הציוני הראשון וגם אליו ניתן להגיע מבלי שום בעיה מיוחדת.
 

טיסות לבאזל - העיר העתיקה

 
אך בבאזל ישנן אטרקציות נוספות ולא רק כאלה הקשורות לבנימין זאב הרצל. העיר העתיקה מתהדרת בסמטאות מרוצפות אבן ובכלל, מכילה בתוכה מספר אתרים השווים ביקור, הראשון הוא כיכר השוק. סיור במקום יפתח לכם את חוש הריח בזכות השילוב המענג בין ריחות התבלינים והמאכלים בשוק, לבין הריחות של הפרחים הנמכרים בדוכנים. טיסות לבאזל וביקור בעיר העתיקה שלה, יועידו לכם מפגש עם הקתדרלה שנבנתה במאה ה-11 ושופצה במהלך הזמן, כך שהחזות של המקום נראית מתאימה יותר לרובע הגותי של ברצלונה, ונותנת לה ייחוד משלה בעיר. הצריחים היפים וגג הרעפים המרהיב משלימים מחזה נהדר, שהופך ביקור במקום לחובה, על אחת כמה וכמה כאשר כניסה למקום הינה חופשית.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.