מה קורה בברלין?
22:49
יורו: ₪4.0
19°C 66°F
מעונן חלקית
רוחות: 13 קמ"ש
לחות: 73%
שבת
17° 21°
ראשון
11° 21°
שני
14° 20°
שלישי
17° 25°

טיסות לואו קוסט

אופיר טורס שמחה להציע לכם מגוון ענק של טיסות לואו קוסט לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע לכל יבשת בעולם, לחצו לרשימה מפורטת של יעדי טיסות לואו קוסט של אופיר טורס.

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
טיסות Low Cost
טיסות לונדון
26/6 - 29/6
טיסות - שכר
טיסות בוקרשט
25/6 - 29/6
טיסות - שכר
טיסות פראג
20/7 - 23/7
טיסות - שכר
טיסות לונדון
4לילות  12/7 - 16/7
טיסות - שכר
טיסות ברצלונה
23/6 - 26/6
טיסות - שכר
טיסות מינכן
7לילות  27/6 - 04/7
טיסות - שכר
טיסות רומא
4לילות  04/7 - 08/7
טיסות - שכר
טיסות מלטה
4לילות  04/7 - 09/7
טיסות - שכר

טיסות לואו קוסט עם אופיר טורס!


עם הכרתו של הסכם השמיים הפתוחים באפריל 2013 בישראל, חלה הוזלה משמעותית במחירי הטיסות מהארץ למגוון יעדים באירופה וברחבי העולם. מהלך זה בא כמובן לטובת המטיילים והנופשים משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא ברורה, ישנה אלטרנטיבה זולה יותר לרכישת טיסות (וכנגזרת גם חבילות נופש מוזלות, טיולים מאורגנים מוזלים וכדומה) והסיבה השניה היא הוזלה טבעית של המחירים, אשר נובעת מהשוק שרווי יותר בחברות תעופה אטרקטיביות חדשות שהצטרפו ומהוות תחרות לחברות הותיקות הפועלות בישראל.
 
אז מה הופך את טיסות לואו קוסט לזולות יותר?
היעדר השירותים להם אנו רגילים מהטיסות המסורתיות הוא למעשה מה שהופך את הטיסות לזולות יותר. 
לפניכם הגורמים העיקריים אשר מוזילים את מחירו של כרטיס הטיסה:
 
ארוחות: ברוב טיסות הלואו קוסט הארוחה אינה כלולה במחיר הטיסה אך ישנה אפשרות לרכוש בנוסף. ישנן חברות שמגישות כיבוד קל במהלך הטיסה. 
 
כבודה: אין לקחת את הכבודה כמובן מאליה, ישנן מגבלות בנוגע למשקל או לכמות המזוודות האפשרי המתירים להעלות למטוס. בחלק מחברות התעופה מגבלות אלה ניתנות לשינוי בתשלום, אך חלקן עם נהלים פחות גמישים.
 
צ'ק אין והושבה: הצ'ק אין נעשה מראש דרך האינטרנט, כמו כן גם בחירת המושבים הרצויים (או הפנויים) בטיסה. אחרת, ייתכן תשלום נוסף על כך בטרם העליה למטוס. כך חברות הלואו קוסט חוסכות בכוח אדם, שכן אין צורך במענה טלפוני או שירות לקוחות אינטנסיבי למזמין העצמאי באינטרנט.
 
מדיניות ביטולים ושינויים: שינוי מועד הטיסה או שעת הטיסה יגרור תשלום נוסף. בנוסף לכך, חברות שניתן להזמין דרכן טיסות זולות אינן גמישות בכל הנוגע לביטולים. 
 
שעות הטיסה ושדות התעופה: גורם נוסף שהופך את טיסות הלואו קוסט לזולות יותר הוא שעות הטיסה, חברות אלה אינן מפעילות טיסות בשעות השיא של חברות התעופה. משמעות הדבר היא שלרוב תמצאו טיסות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות, לעיתים לשדות תעופה משניים, אך לא בהכרח.
 
לסיכום, יותר זול לחברת התעופה - יותר זול לנו. חברות הלואו קוסט הנה תחלופה זולה ומשתלמת לכל מי שמוכן לוותר על המותרות המקובלות בטיסה. אנו באופיר טורס ריכזנו עבורכם מגוון טיסות זולות המופעלות על ידי חברות הלואו קוסט המבילות, באמצעותן תוכלו לחסוך משמעותית ובקלות את עלויות הטיול הבא שלכם.
 
טיסה נעימה מאופיר טורס!
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.