לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
עקבו אחרנו
עקבו אחרי אופיר טורס ברשתות החברתיות וקבלו לפני כולם עדכונים על כל המבצעים הכי חמים שיש לנו להציע לכם

 

 

טיסות לחלל עם SXCSpace Expedition Corporation ,- חוויה משנה חיים

 

That's one small step for man, one giant leap for mankind … - Neil Armstrong–

הם פתחו את הדלת ... האם אתם מתכוונים לעבור דרכה ?

הגבול האולטימטיבי : חלל . יורי גאגרין , גו'ן גלן וניל ארמסטרונג עברו דרכה עם החלליות סויוז , מרקורי ואפולו. חוויה נדירה שעד כה כמעט 500 אנשים בלבד חוו. בקרוב גם אתם תהיו ברשימה יחד איתם. כשתתפסו את מקומכם כטייסי המשנה של רכב החלל המהפכני Lynx, תהפכו גם אתם לנוסעי חלל.

הצטרפו והיו חלק מהיסטוריית העולם

 SXCמביאה את הפרויקט לשלב הבא, רחוק יותר, גבוה יותר ומהר יותר. אתם יכולים לחוות את כל זה כטייסי משנה, לא רק כנוסעים. SXC תורמת להתפתחות הנסיעות בחלל החיצון. זאת לא סתם נסיעת הנאה פשוטה, זאת הזדמנות לקחת חלק במחקר מדעי בינלאומי ולחוות חוויה ייחודית בו זמנית. ההרפתקה שלכם בחלל תהיה ללא ספק חוויה משנת חיים. רק מעטים חוו זאת בעבר וניסו לתאר את החוויה במילים. אף אחד מהם לא ממש הצליח. החוויה מרשימה ביותר, מרגשת ומטלטלת... לראות את כדור הארץ מהחלל !

מהיום הראשון העדיפו המדענים העובדים על פרויקט SXC שאנשים רגילים יהיו מעורבים במחקר שלהם. המדענים משוכנעים שטיסה בחלל תהפוך לאמצעי התחבורה המרכזי לנסיעות ארוכות. אמצעי שמספק הטבות רבות. למרות שנדרשת כמות משמעותית של אנרגיה כדי להתנתק מהאטמוספירה, הנסיעה מיד לאחר מכן חופשית וקלה לחלוטין ולפיכך היא מהירה יותר, נקיה יותר ושקטה יותר. זאת תהיה הדרך לנסוע בעתיד. זאת גם הסיבה שחברת התעופה הוותיקה ביותר בעולם KLMלוקחת חלק אקטיבי ביוזמה יוצאת הדופן הזאת. KLMהיא חלוצה בתחום התעופה.

מנהלי חברת התעופה הגאה הזאת מספרים כי כדור הארץ הוא דבר יקר מאוד. הערצת יופיו מהחלל היא חוויה משנת חיים , לפיכך היותנו חלוצי הנסיעות בחלל בהכרח גורמת למודעות גבוהה לאחריות שיש לנו לכדור הארץ. ככל שהעולם קטן וההתפתחות האנושית מותחת את משאבי כדור הארץ , הן כמותית והן איכותית , המדע מתכונן לצעד הבא, שהוא החלל. נסיעות בחלל פותחות אפשרויות לעולמות חדשים לאנושות , בהקשרים של מדע , חינוך , גידול כלכלי, קיימות ופנאי. בלי ספק הדרך החדשה הזאת לנסיעות בחלל מציעה פוטנציאל עצום לעתיד. מכיוון שאין למעשה התנגדות כלשהיא מחוץ לאטמוספירה , רכב החלל שומר על מהירותו מבלי להוסיף אנרגיה. נסיעה במהירות של אלפי קילומטרים לשעה , מסביב לכדור הארץ היא 5 פעמים מהירה יותר מכל מטוס נוסעים קונבנציונלי. אל תהססו,הירשמו לטיסות SXCוהפכו חוויה אדירה לזיכרון חיים ענק. 

The Sky is no longer the limit … - Richard Milhous Nixon –

 

 

 

כדור הארץ כמו שרק 500 אנשים ראו אותו ...

בניגוד לכל רכבי ומעבורות החלל שפותחו קודם לכן , רכב החלל Lynxמצויד במערכות ייחודיות להמראה ולנחיתה , כאשר מנועי הרקטות של רכב החלל Lynxיכולים להיות מכובים או מופעלים לפי הצורך. אין ברכב חלל זה מנשאי רקטות שצריך להשליך. רכב ה– Lynx  פשוט נפרד בהמראה מהמסלול המאורך ונוחת שם חזרה אחרי הטיסה. אתם תמצאו את עצמכם יושבים ליד הטייס, עוברים על נוהל ההמראה. אתם תהיו תחת החופה הגדולה , המציעה נוף רחב ספקטקולרי. אין צורך לבחור בישיבה ליד חלון או מעבר... ארבעת מנועי הרקטות נדלקים ונסיעת החלל שלכם מתחילה. תחושו את הדחף העוצמתי הדומה מאוד לתחושה של טייסי קרב ונהגי פורמולה 1 . לפני שתשימו לב , תהליך זה יסתיים ורכב החלל Lynxיאיץ באופן מדהים ומהיר לאורך המסלול ואז תטוסו למעלה , מהר ובאופן תלול. כשתאיצו לכיוון השמים , החופה הגדולה תאפשר לכם לראות נוף ספקטקולרי. בתוך דקה אחת תשברו את מחסום הקול. ההמראה כשלעצמה היא חוויה נדירה. ההאצה הנהדרת , הנגרמת ע"י ארבעת מנועי הרקטות הופכת את נמל החלל שלכם בקריביים או בקליפורניה לחלק מעולם מיניאטורי. אז תגיעו למהירות של  מאך 3 ! מהירות שרוב טייסי מטוסי הקרב לא חוו מעולם. בתוך זמן קצר תהיו עדים לגודלו העצום של היקום והשקט המוחלט שלו. בשלב זה יכבו המנועים וכל מה שתצטרכו לעשות הוא להנות מהנוף המדהים וההיעדר מוחלט של קול. הסתכלו בכדור הארץ מגובה זה , בצבעו הכחול הקורן , צבע שאף צייר אף פעם לא הצליח לצייר ושום תמונה מהחלל לא יכולה לתפוס את המראה המרהיב . בצבעו הכחול הנוגה, סובב כדור הארץ מתחת לכם. יבשות, מדינות ואוקיאנוסים עוברים לידכם. אתם פשוט תתקשו להשאר לשבת במושבכם מפאת התרגשות עצומה והיעדרות כוח המשיכה. כמה התרשמויות חדשות עוד יכול בן אנוש לעכל בפרק זמן קצר שכזה? זה תפקידכם לגלות ... זכרו זאת אינה רק נסיעה של הנאה, כעת הגיע הזמן לבצע את הניסוי שתוכנן. היותכם חברים במשלחת זאת, הטייס ואתם תאספו מידע על נסיעה בחלל לצורך מטרות מדעיות.לא עמיתים מציקים לנסיעה , לא פלאשים של מצלמות , רק הטייס ואתם והנוף המהמם.

 

 

התכוננו להמראה

SXC  יבצעו את הטיסות לחלל תוך שימוש בשני רכבי חלל, ה MK1יהיה אופרטיבי משנת 2013 ויקח נוסעים לגובה חלל של 60 ק"מ. רכב חלל זה ימריא מנמל החלל Mojaveבאופן בלעדי. רכב החלל השני, ה – MK2 יהיה אופרטיבי בשנת 2014 ויגיע לעומק החלל, לגובה של 103 ק"מ משני נמלי החלל, ממדבר מוהבי שבארה"ב ומהאי קורסאו שבקריבים  ברכב החלל Lynxיש מקום לטייס ולטייס המשנה ובתוך דקות המעבורת יכולה להגיע לגובה של 100 ק"מ אשר באופן מדעי מזוהה כגבול החלל. אסטרונאוטים מעידים שכדור הארץ עם האטמוספירה כשכבה דקה כחולה הסובבת סביבו נראה פגיע ויפה באופן מדהים מנקודת מבט זאת. כל קימורין של כדור הארץ נראים באופן ברור מגובה זה. לדוגמה כשטסים מנמל החלל ב - Curacao, הנוף נמתח מפלורידה עד ברזיל כשהאיים הקריביים המהממים נצפים במרכז. מגובה של 100 ק"מ , הטיסה המשייטת מתחילה את דרכה חזרה לכדור הארץ. בגובה של 30 ק"מ ה – Lynexמתחיל להיכנס שוב לאטמוספירה והופך יותר ויותר למטוס לקראת הדהייה הסופית שלו לכיוון מסלול הנחיתה. אם יש צורך יש כמובן אפשרות להפעיל שוב את ארבעת מנועי הרקטות. זהו הרגע בו חווים טייסים תפנית האצה של 4 – 4.5 כוח ג'י , חוויה שרק טייסי קרב מרגישים לעיתים. אחרי כ – 30 עד 40 ק"מ של טיסת דהייה , המתוארת פעמים רבות כשיוט על כנפי מלאך , ה – Lynxנוחת כמעבורת חלל. כל הטיסה עורכת כמעט שעה.

 

 

 

זהו לא פיקניק

פרויקט SXCהוא ההרפתקה המרשימה ביותר האפשרית בתחום הנסיעות בחלל. זאת עובדה והרפתקה זאת לא מתאימה לכל אחד. העובדה הפשוטה שרק נוסע אחד יכול לעלות לטיסה , מבטיחה את הייחודיות של החוויה. רק אנשים מגיל 18 ומעלה , הבריאים בגופם ובנפשם יכולים לנסוע לחלל עם SXC. כמובן שהכנות דקדקניות נדרשות והן כוללות בדיקה של מצבכם הבריאותי , לחץ דם , ראיה , שמיעה , זריזות וגמישות. הכנות נוספות כוללות חזרות על נהלים, ותדריך מפורט ביותר לגבי משימתכם הספציפית ומטרותיה המדעיות. אתם תהיו מוכנים לחלוטין לחוויה משנת החיים. למה אתם מחכים ?

 

תרגול משימות

כדי להיות מוכנים לגמרי לנסיעת החלל שלכם , אתם יכולים להשתתף במספר תרגולי משימות של SXCוזאת כתוספת לתוכנית ההכנה הרשמית. סבוב בצנטריפוגה ג'י משרתת כהדגמה לעליית השלבים של כוח גי' ויותר חשוב, איך להיות מוכנים להם. במהלך משימת תרגול צנטריפוגת ג'י , אתם תשבו בקוקפיט (תא טייס) קטן , הטס במעגלים בסופו של עמוד ארוך. אתם תחוו את העלייה בשלבי הג'י, עד ל 4.5 גי'
והמדריכים המומחים שלנו ילמדו אתכם מספר טכניקות פשוטות להתמודדות איתם ואת האופן להנות מהם.

Flight in the L-39 Albatross Jet

טיסת L-39 Albatross Jetהיא טיסת מנוע יחיד , בה יושבים הטייס והתלמיד זה אחר זה. מטוס סילון זה , בעל היכולות הגבוהות הוא מטוס אידיאלי להכנות לטיסת החלל ברכב Lynx. אתם תטוסו במושב האחורי, מאחורי מדריך הטייס המקצועי של SXCותתרגלו לטוס במטוס בעל יכולות גבוהות , כשאתם חובשים קסדה וגם מושכים קצת כוח G. אנחנו מבצעים סימולציה של השלבים החשובים ביותר בטיסת החלל שלכם.

 Altitude chamber( תא גובה )

תתרגלו לסביבת ה – Lynxותתכוננו לנסיבות בלתי צפויות. בתא הגובה אתם תחוו מהו הלחץ בגבהים גבוהים יותר ומה הוא עושה לגוף האדם. אתם תשבו במיכל שהוכן במיוחד יחד עם מדריכנו המקצועיים ותטוסו בהדמיה לגובה של 10 ק"מ שם תחוו מספר הדגמות של סביבת גובה גבוה. אנחנו נדמה גם מצב של ירידת לחץ מהירה.

 

 

 Desdemona simulator( סימולטור דסדמונה )

סימולטור דסדמונה הוא סימולטור מהרמה הגבוהה ביותר הקיימת. סימולטור ייחודי שנבנה עבור חברת AMST & TNOוהוא ממקום ב Soesterberg. הסימולטור הראשון המציג תנועה מלאה ובעל יכולת יצור של כל סוגי כוח ג'י , עד ל 3.3 G. בתא הטייס ישנו וידאו ברזולוציה גבוהה מאוד הזמין לאסטרונאוטים לרוחב של 180 מעלות. סימולטור זה מאפשר ליצור סימולציה אמיתית של טיסת החלל התת סיבובית. אין סימולטור דומה בעולם ביכולותיו.

 

 

 

 נמל החלל CURACAO– כדור הארץ במלוא תפארתו

מעבר להיותו של נמל החלל ב – Curacaoביקום אסטרטגי – אידיאלי עם תשתית מצוידת מצוינת , המיקום הוא גן עדן בפני עצמו. האיים הקריביים מציעים ים כחול קסום וחולות לבנים נפלאים ברקע של ירוק. המראה מהחלל הוא ספקטקולרי. כמו כן, תנאי מזג האוויר מבטיחים נסיבות מושלמות לכל משימה. יחד עם המלונות הנהדרים ואפשרויות הארחה שישי לאי להציע , יש לכם מקום מושלם לחופשה. למצטרפים אליכם ל – Curacaoלחופשה ולא לטיסת החלל , העיר וויליאסטד המוגדרת בארגון UNESCOכאתר מורשת , הים העמוק , החופים הנהדרים ואתרי הצלילה המופלאים הם פינוק קריבי שיהפכו את שהייתכם לבלתי נשכחת.

 

 

 

 

נמל החלל MOJAVE– שם התחיל הפרויקט

מדבר מוהבי הוא מקום הלידה של נסיעות החלל. ההיסטוריה שלו מגיעה עד לצ'אק ייגר , הטייס הראשון ששבר את מחסום הקול וביצע מספר טיסות חלל ניסיוניות , כגון : Bell X1כדי להגיע לקצה החלל לפני כל תוכנית אחרת. גם XCORחלוצת הנסיעות המסחריות לחלל ומפעילת טיסות החלל ממדבר מוהבי ממוקמת כאן כמו גם חברות נוספות הבונות רכבי חלל מודרניים. במילים אחרות , מקום מתאים ביותר לנסיעות חלל עם SXC. אם מוסיפים לזה שמדובר במספר שעות קטן של נהיגה מלוס אנג'לס ו – 3 שעות נהיגה מלאס וגאס , מקבלים מיקום אידיאלי לנמל טיסות לחלל.

 

 

 

 הכירו את צוות SXC

 

 

היוזמים והמייסדים של חברת SXCהם מקצוענים בתחומי החלל והאווירונאוטיקה יחד עם אנשי עסקים להם תשוקה גדולה לנסיעות בחלל. הם מחויבים לפיתוח נסיעות בחלל כאמצעי תחבורה מסחרי ונרגשים מעצם היותם חלוצים בביצוע מחקרים מדעיים בחלל ובנסיעות לחלל. הם מגיעים מרקעים רלוונטיים שונים , שם צברו שנים רבות של ניסיון בתפקידים מובילים. האנשים של SXCאמינים ביותר ומצוידים היטב להרפתקת החלל השאפתנית הזאת. איחוד הכוחות יצר צוות חזק עם ידע עצום של אווירונאוטיקה , חלל ומסחר. הם מוכנים לחלל ! האם גם אתם ?

בן דרוסטה – Ben Droste, פיקוד אסטרטגי.

טס מעל 4000 שעות בסוגים שונים של מטוסים צבאיים. מתוכם 1000 שעות על מטוס הקרב F – 16. הוא היה חלק מחיל האוויר ההולנדי משנת 1962 עד שנת 2000 אז פרש בדרגת Commander in Chief. הוא היה מעורב כיו"ר בתוכניות של סוכנות החלל ההולנדית , כדיקן וכפרופסור של הפקולטה של האוניברסיטה הטכנית. כרגע מכהן בן דרוסטה כיו"ר של קרן החלל Fokker van den Berch van Heemstedeוחבר בועדת הייעוץ המדעית של אקדמיית ההגנה ההולנדית.

 

מיכאיל מול – Michiel Mol, מנכ"ל

מיכאיל מול הוא אחד מאנשי העסקים האלקטרונים המצליחים ביותר באירופה בעשור האחרון. בוגר אוניברסיטת ליידן עם תואר של מדע המחשב ומתימטיקה. הוא ייסד את חברת Lost Boys Internationalוהוא עדיין מחזיק המניות הגדול ביותר בחברה. בנוסף הוא ייסד את Media Republic  ואת Guerilla Games. מיכאיל הוא גם בעלים משותף וחבר מועצת המנהלים של Forcelndia, בעלים משותף של Flogs.com, מקבוצת פורמולה 1 וחבר במועצת הייעוץ של חברת התקשורת COO

 

הארי ואן הולטן Harry Van Hulten, COO

השלים את התואר הראשון שלו בהנדסה באקדמיה המלכותית Breda. הוא רכש ניסיון כטייס במהרה וטס בסוגים שונים של מטוסים. הוא טס מעל 3000 שעות , מתוכם במטוס הקרב F -16כולל מספר רב של מטוסים בעלי יכולות גבוהות ביותר. לאחר שהשלים את לימודי טייס הקרב של נאטו וקורס מדריכי הנשק של מטוס ה – F16, הוא הפך לטייס ניסוי בבית הספר USAF, בית ספר יוקרתי לתוכניות נאסא עבור טייסים ואסטרונאוטים.

 

מרטן אלשוב – Marten Elshove, משפטים ופיננסיים

אחרי שקיבל את התואר במשפטים מאוניברסיטת ליידן , מרטן אלשוב החל בקריירה של פיננסיים. מרטן עבד במספר תאגידים , כגון: ABN Amroו – KPMG  ופיתח את כישוריו בתחום היזמות , עובדה שהובילה אותו להיות הדירקטור והבעלים של Max Credibleשגדלה להיות חברה מובילה בתוכנת ניהול קרדיט של לקוחות. מרטן אלשוב הוא בעלים משותף של MM Venture.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.