מה קורה בROME?
10:43
יורו: ₪4.0
31°C 88°F
שמשי
רוחות: 17 קמ"ש
לחות: 38%
שלישי
22° 32°
רביעי
23° 31°
חמישי
21° 28°
שישי
20° 28°
  24/6 - 28/6
טיסות - שכר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)

KLM

 

 
תחילתה של חברת התעופה ההולנדית וחלק מתאגיד Air France-KLM, KLM, באוקטובר 1919 אז התחילה את דרכה תחת אותו השם. למעשה, KLM היא חברת התעופה הותיקה בעולם שעדיין פועלת תחת שמה המקורי (בשם המותג ולא שם התאגיד שנוצר ב- 2004, אז התמזגה). בשנת 1934 ביצעה החברה טיסה שחצתה את האוקיינוס האטלנטי.
 

מהמורות בדרכה של KLM


למרות הדרך המבטיחה, KLM ידעה לא מעט מהמורות. המהמורה הידועה מכולן היא אסון טנריף של שנת 77, אז התנגשו שני מטוסים בשדה התעופה של טנריף, אסון שהותיר מעל 500 הרוגים, המספר הגבוה ביותר של הרוגים בתאונה תעופתית אחת. מלבד לאסון זה, ידעה KLM אסונות שונים, אך מאז 77 לא היו אסונות עם הרוגים.
 

KLM המאוחדת


בשנת 2004 התמזגה KLM עם חברת אייר פראנס הצרפתית לחברה המאוחדת, הנקראת אייר פראנס - KLM, ואליהן הצטרפה כשותפה סטרטגית NWA. אייר פראנס - KLM נחשבת לאחת מחברות התעופה החזקות באירופה ולחברה הגדולה בעולם במונחי הכנסות. בסיסיה העתידי של החברה מצויים בשדות התעופה של פריז ואמסטרדם , עם צי של כ- 585 מטוסים ו- 70 מליון נוסעים בשנה, הטסים ל- 242 יעדים.
 

KLM – מסע מלא בהשראה


כיום חברת KLM, שאוחזת במשפט A journey full of inspiration , היא חברת התעופה הגדולה באירופה (עם מיזוגה עם אייר פראנס). ל- KLM יש אלפי טיסות יומיות, והיא משרתת כ- מליוני נוסעים בשנה בעשרות יעדים ברחבי העולם ומעסיקה עשרות אלפי עובדים. ל- KLM מרכז בנמל התעופה באמסטרדם (ומרכז נוסף בפריז של Air france). צי החברה מכיל כ- 112 מטוסים ( ועוד שמונה הזמנות).
 

KLM ישראל


גם בשוק הישראלי, KLM רושמת נוכחות חזקה עם טיסה יומית מאמסטרדם לתל אביב (ועוד שתי טיסות יומיות לפריז של תאגיד איי פראנס KLM). אייר פראנס KLM ישראל אף השיקה את התוכנית "BlueBiz" לעסקים קטנים, לפיה בעלי עסקים קטנים ובינוניים ועובדיהם, יכולים לצבור בטיסותיהם נקודות כחולות עבור העסק. מי מבין העובדים או המעסיקים החברים גם במועדון ה"Flying-Blue" (נוסע מתמיד) של אייר פראנס KLM ימשיכו לצבור במקביל נקודות לנוסע המתמיד.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.