מה קורה בROME?
04:32
יורו: ₪4.06
20°C 68°F
שמשי
רוחות: 7 קמ"ש
לחות: 46%
שבת
15° 26°
ראשון
15° 27°
שני
16° 27°
שלישי
16° 30°
5 לילות  02/6 - 07/6
טיסות - שכר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
עקבו אחרנו
עקבו אחרי אופיר טורס ברשתות החברתיות וקבלו לפני כולם עדכונים על כל המבצעים הכי חמים שיש לנו להציע לכם
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
לאן?
יעד
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)

לופטהנזה


מאז ברלין של 1926 אז נוצרה, ועד שהפכה לחברה שהיא כיום, לופטהנזה, הענקית הגרמנית, עברה תהפוכות רבות. לופטהנזה היא חברת התעופה הגרמנית הלאומית, והחברה הגדולה ביותר בגרמניה בתחומה. לופטהנזה היא גם חברת התעופה החמישית בגודלה בעולם והגדולה ביותר באירופה (מבחינת קיבולת נוסעים).

אימפריית לופטהנזה היא צי של כ- 500 כלי טיס, הטסים ל- 18 יעדים מקומיים ו- 183 יעדים בינלאומיים. כמו כן, לופטהנזה היא מעסיקה מרשימה, עם עשרות אלפי עובדים. אך היא לא התחילה כך.

בתחילה לופטהנזה הייתה תוצאה של מיזוג ביןDAL ויוניקרס. לאחר מלחמת העולם השנייה הפכה החברה לחברת התעופה של מערב גרמניה, אך נמנע ממנה לטוס לברלין עד לנפילת הקומוניזם במזרח גרמניה. בשנות השישים רכשה לופטהנזה מטוסי בואינג 737, צעד שמיקם אותה

כלקוחה הראשונה של חברת בואינג, שאינה מארה"ב. באמצע שנות השישים כבר הזמינה לופטהנזה עשרות מטוסי בואינג 737.

ביחד עם חברות התעופה טאי איירליינס, יונייטד איירליינס, אייר קנדה וסקנדינאביאן איירליינס סיסטם, לופטהנזה היא גם המייסדת של ברית סטאר, ברית חברות התעופה הגדולה ביותר.

כיום לופטהנזה אוחזת בשני בסיסים: בקלן, שם נמצאת המפקדה, ובשדה התעופה של פרנקפורט, ולאחרונה הקימה אף נמל בשדה התעופה של מינכן, על מנת להקל על העומס המצטבר בפרנקפורט.

גם בשוק הישראלי, לופטהנזה רושמת נוכחות חזקה עם כ- 19 טיסות בשבוע בין ישראל לגרמניה – רובן לפרנקפורט ומקצתן למינכן. יחד עם זאת, בשוק הטיסות בין ישראל לגרמניה, לופטהנזה נאלצת להתמודד לאחרונה עם תחרות קשה מצד חברות תעופה נוספות כדוגמת אייר ברלין.

אחד מהצעדים להתמודדות עם התחרות הוא הקמתה של חברת בת בשם ג'רמנווינג'ס, חברת טיסות מוזלות, אשר תתחיל להפעיל טיסות בין קלן לנתב"ג. בנוסף, לופטהנזה בולטת בשוק חברות התעופה בזכות חדשנותה בכלי הטיס. מדיניות זאת שהחלה ברכישת מטוסי בואינג, ממשיכה עם רכישתם של מטוסי איירבאס 380, שנחשבים למטוסי הנוסעים הגדולים בעולם. מלבד לופטהנזה עוד ארבע חברות תעופה מפעילות טיסות עם מטוסים מסוג זה: אמירטס, קוואנטס, אייר פראנס וסינגפור איירליינס.

ניסיון נוסף לחדשנות בא לידי ביטוי בפיתוח צי הפרייבט ג'ט של לופטהנזה, מטוסים פרטיים הזמינים לטיסות פרטיות לפי הזמנה.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.