מה קורה בדלהי?
07:15
יורו: ₪4.0
38°C 100°F
גשם
רוחות: 11 קמ"ש
לחות: 48%
ראשון
29° 35°
שני
29° 35°
שלישי
28° 35°
רביעי
26° 32°

טיסות זולות לסרי לנקה

מבררים ומשווים מחירים בין חברות שונות, מחליפים פרטים עם חברים על מקומות שכדאי לנסוע אליהם ובודקים אילו אטרקציות מציע כל מקום. סרי לנקה יוכל לענות על כל הבקשות לביקור במקום מרתק מלא אטרקציות ובעיקר שווה כל שקל שהושקע בו. מחירי טיסות זולות לסרי לנקה יעזרו לכם להחליט שזה חייב להיות המקום הנבחר.

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!
הלוך ושוב
כיוון אחד
רב יעדים
לאן?
יציאה מ
נחיתה ב
מתי?
יציאה
חזרה
מי?
מבוגר(+18)
ילד(0-18)
מחלקה
חברת תעופה
ישירות
סדירות
צארטר
טיסות לסרילנקה
טיסות קולומבו
02/7 - 30/7
טיסות - סדירות
טיסות קולומבו
16/7 - 03/9
טיסות - סדירות
טיסות קולומבו
29/6 - 06/7
טיסות - סדירות
טיסות קולומבו
25/6 - 02/7
טיסות - סדירות
טיסות קולומבו
23/7 - 27/8
טיסות - סדירות

טיסות לסרי לנקה עם אופיר טורס !

 

טיסות לסרי לנקה והגעה למקדש המוזהב

 
סרי לנקה הוא אי השוכן באוקיינוס ההודי ובו חיים כ-20 מיליון תושבים. בעבר האי נקרא ציילון ולא רק שמו שונה כי אם גם השלטון, והאי הפך לרפובליקה דמוקרטית סוציאליסטית. טיול בסרי לנקה יעניק לכל אחד את הריגוש שהוא מחפש בטיול ליעד אקזוטי ולא משנה לאיזה מקום הוא יפנה באי. האתר הראשון ואחד המתויירים ביותר בו, הוא המקדש המוזהב בעיירה דמבולה, שהוכרז כאתר מורשת עולמי. המקדש נמצא בחמש מערות שחוברו יחדיו ומשמשות למדיטציות עבור הנזירים המקומיים. אם חשקה נפשכם במקדשי נזירים נוספים, ניתן להמשיך מצפון לעיירה שם נמצא ההר הקדוש מיהינטלה, שלאחר עלייה בכאלפיים מדרגות, תוכלו לחזות במנזרים ומקדשים יפהפיים הממוקמים בפסגתו. טיסות לסרילנקה לא יועידו אתכם לטיול אל מקדשים בלבד, אלא גם אל שפע של שמורות טבע. הבולטת שבהן היא שמורת יאלה, שם תוכלו להסתובב רכובים על ג'יפ כשמסביבכם מטיילים באין מפריע בעלי חיים רבים דוגמת קופים, פילים ונמרים.
 

טיסות לסרי לנקה - קיץ על החוף

 
את הטיול באי מוכרחים להמשיך בביקור בעיר הציורית קנדי. בעיר זו תוכלו למצוא סביבכם גנים בוטנים עצומים, מטעי תה, חוות תבלינים ומקדש בשם "מקדש השן" שם, לפי האמונה, שמורות שיניו של בודהה. אך טיסות לסרילנקה לא בהכרח אומרות שעליכם לקחת תרמיל ולשוטט בין מקדשים, או לעבור ממקום למקום על מנת לצפות בבעלי חיים. באי ניתן למצוא גם חופים זהובים עם ים כחול בהם תוכלו לשכב ולהשתזף תחת השמש הקופחת כשבידכם פרי אקזוטי כלשהו, או אפילו להסתובב בין מרכזי הקניות השוקקים בעיר קולומבו, שם תזכו לחזור עם כל המתנות שהבטחתם לאלו שהשארתם בארץ.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.