מה קורה בוינה?
10:41
יורו: ₪4.0
26°C 79°F
שמשי
רוחות: 24 קמ"ש
לחות: 58%
שלישי
18° 32°
רביעי
23° 34°
חמישי
17° 29°
שישי
14° 29°

מאורגן לאוסטריה

 טיול מאורגן לאוסטריה ידועה כאחת המדינות היפות ביותר ביבשת אירופה. נופיה ההרריים והמושלגים, עריה הציוריות וכפריה היפים, התרבות האירופאית הקלאסית בה היא מתהדרת וכמובן השניצל, השוקולד ושאר המאכלים האופייניים לה- כל אלו הפכו את אוסטריה ליעד תיירותי מוביל.
טיול מאורגן לאוסטריה עם אופיר טורס מנוסה משלב בין ערים יפות לבין הטבע המושלם שאוסטריה מציעה. נראה מבנים קלאסיים, מוסדות תרבות, עיירות נופש מקסימות ואתרי טבע עוצרי נשימה.
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!

טיולים מאורגנים לאוסטריה


מאורגן לאוסטריה - היהלום האוסטרי 


כוכבי הטיול:
לינץ, חבל זלצקמרגוט , סנט גילגן , סנט וולפגאנג , באד אישל, האלשטאט, אינסברוק, זלצבורג, וינה, ברטיסלאבה (סלובקיה)
 
יום 1ת"א – ברטיסלאבה – לינץ
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלאבה - בירת סלובקיה. לאחר נסיעה קצרה נעבור את הגבול לאוסטריה ונעשה את דרכנו ללינץ היפה, העיר השלישית בגודלה באוסטריה, אשר נבחרה בשנת 2009 לבירת התרבות של אירופה. נטייל בכיכר המרכזית הגדולה והמרשימה – "האוטפלאץ", השוכנת על גדת הדנובה, נראה את עמוד השילוש הקדוש שבנוי משיש לבן, את בית העירייה העתיק, את הכנסייה העתיקה שצבועה בירוק ואת הארמון המפואר של הקיסר פרידריך השלישי. מלינץ ניסע למלוננו שבאזור חבל טירול - לארוחת ערב  וללינה.
 
יום 2חבל זלצקמרגוט – סנט גילגן – סנט וולפגאנג – באד אישל - האלשטאט
היום נטייל בנוף הציורי של אזור האגמים שבזלצקמרגוט. ניסע לעיירה סנט גילגן שממנה נפליג (בתשלום נוסף) בשייט פסטורלי על אגם וולפגאנג היפהפה לעיירה הציורית - סנט וולפגאנג. לאחר מכן ניסע לעיירה באד אישל, מקום מגורי הקיץ של הקיסר פרנץ יוזף, שם נראה את הטיילת שבה הוא הציע נישואין לסיסי. לא נפסח, כמובן, על קונדיטוריה "צאונר" המפורסמת. משם נמשיך לעיירה האלשטאט, הנחשבת בעיני רבים ליפה ביותר באוסטריה. בתי העיירה בנויים על צלע של הר, הנושק לאגם שלמרגלותיו. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב  וללינה.
  
יום 3קניון ליכטנשטיינקלאם והר גרוסגלוקנר (יום חופשי)  
יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לטיול בקניון ליכטנשטיינקלאם המרשים, שנוצר על ידי מי הנהר, אשר חצבו בסלע בעידן הקרח. נלך בערוץ על גשרוני עץ שמתחתיהם זורמים מי הנהר הגועשים ונראה את המראות המרשימים שייצר הטבע - עד שנגיע למפל הגדול שבקצהו. לאחר מכן ניסע באחת הדרכים היפות ביותר באירופה, דרך מעברי ההרים של האלפים הגבוהים, להר גרוסגלוקנר - הגבוה שבהרי אוסטריה. במהלך הנסיעה נעצור לתצפיות נוף מרהיבות ובמוזיאון האלפינסטי. בקצה הדרך נגיע למתחם פרנץ יוזף - לתצפית פנורמית על קרחון העד האדיר שממול. נראה את המרפסת של הקיסר ונבקר בבית הזכוכית של סברובסקי. בתום היום נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 4אינסברוק
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באינסברוק - בירת חבל טירול ואחת הערים הגדולות והיפות באוסטריה. נטייל ברחוב הראשי של העיר, הקרוי על שם המלכה - מריה תרזה. נראה את הגג המוזהב של המלך מקסימיליאן, את בית הלבלינג, את מגדל העיר ואת האנדרטה לזכר נספי השואה. נמשיך לביקור במתחם עולם הקריסטל של סברובסקי, שם נבקר בחנות מעוצבת להפליא שבה נמכרים מוצרי החברה, תוך שאנו מתרשמים מאמנות הקריסטלים והתכשיטים, הידועים בעולם כולו. בתום הביקור נשוב למלוננו - לארוחת ערב וללינה.

יום 5מפלי קרימל – צל-אם-זה (יום חופשי)
יום חופשי. למעוניינים, ניתן לצאת (בתשלום) לסיור במפלי קרימל - המפלים הגבוהים ביותר באירופה. נצפה בהשתאות במים האדירים שמקורם במי הפשרת השלגים של הרי האלפים הנופלים מגובה של 380 מטר ומתנפצים אל הקרקע בעוצמה רבה. מקרימל נעשה את דרכנו לעיירת הסקי היפהפייה: צל-אם-זה, השוכנת על שפת אגם מקסים, בין היפים ביותר באזור. נטייל לאורך הטיילת היפהפייה שעל שפת האגם, נראה את מגדל העיר העתיק ונהנה מהמדרחוב, הגדוש בבתי קפה מזמינים. בתום היום נשוב למלוננו – לארוחת ערב וללינה.

יום 6זלצבורג
עם בוקר ניסע לכיוון זלצבורג - עיר הולדתו של מוצרט שעל גדות הנהר הזלצאך. נטייל בעיר היפהפייה, נראה את גני מיראבל היפים שבהם צולמו סצנות מתוך הסרט: "צלילי המוסיקה". נחצה את גשר המנעולים, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה המרשימה, את רחוב היהודים ואת רחוב הזהב. לקראת סוף הסיור, נבקר גם בכיכר עם המזרקה הגדולה באירופה – מזרקת הסוסים המרשימה. אחה"צ, זמן חופשי לסיורים עצמאיים בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לטיול בגני ארמון הלברון המפורסמים במשחקי המים המפתיעים והמשעשעים שבהם. בתום היום נחזור למלוננו – לארוחת ערב וללינה.
 
יום 7וינה – ברטיסלאבה – תל אביב
עם בוקר נצא לווינה - בירת אוסטריה, המוכרת גם כבירת הוולס, השטרודל והשניצל. נסייר בעיר העתיקה , נראה את האתרים: בית האופרה המפואר, כיכר מריה תרזה, בית הפרלמנט, ארמון הופבורג, קתדרלת סנט סטפן, כיכר היהודים עם אנדרטת ה"ספריה" שבה ועוד. בשעות אחה"צ נמשיך לסיור במתחם בתי הונדרטוואסר שבווינה, שם נראה את הארכיטקטורה הייחודית המשולבת בצמחייה טבעית.  לאחר הסיור ניפרד מווינה ונעשה דרכנו לברטיסלאבה - לטיסה חזרה לארץ.
 
הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקום הלינה.
 
המחירים כוללים:
v     טיסותתל אביב – ברטיסלאבה – תל אביב (ללא אוכל ושתייה)
v     בית מלון - אכסון במלון בדרגת תיירות טובה.
v     בסיס אירוח – חצי פנסיון
v     תחבורה – אוטובוס תיור נוח וממוזג לביצוע הסיורים.
v     דמי כניסה לאתרים לפי מסלול הטיול.
v     תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v     מדריך מקצועי מבית אופיר טורס
המחירים אינם כוללים:
v     תשר למדריך הקבוצה
v     הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v     תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.12.2015 וכן מיסי נמל בחו"ל
v     דמי סבלות
v     כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"
 
 
דמי ביטול בטיול מאורגן:
במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל - יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן:
מרגע ההרשמה -  50$ אמריקאי לנוסע - דמי ביטול שייגבו בכל מקרה
מ 21-30 ימי עבודה  טרם היציאה לטיול    :    150$ אמריקאי לנוסע
מ 14-20 ימי עבודה  טרם היציאה לטיול    :    500$ אמריקאי לנוסע
מ 5-14 ימי עבודה טרם היציאה לטיול       :    75% דמי ביטול ממחיר הטיול
פחות מ 5 ימי עבודה טרם היציאה לטיול    :    100% דמי ביטול
 
* * * כפוף לתנאים ולמידע כללי כפי שמפורסמים בחוברת טיולי קיץ 2017, אותה ניתן לקבל במשרדינו.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.