Missing 2985653
מה קורה בבומביי?
15:48
יורו: ₪4.05
32°C 90°F
מעונן חלקית
רוחות: 22 קמ"ש
לחות: 67%
ראשון
29° 32°
שני
30° 32°
שלישי
29° 32°
רביעי
29° 31°

טיול מאורגן להודו

הרי ההימלאיה בצפון, חופי הים הטרופיים בדרום, הדתות העתיקות, האמנות והארכיטקטורה- הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם בשטחה והשנייה בעולם בגודל אוכלוסייתה, המונה יותר ממיליארד נפש הדוברים למעלה מ-100 שפות שונות (!). בשל העושר והגיוון הרב של תרבותה, אוכלוסייתה ונופיה מהווה הודו מוקד תיירות עולמי. טיול מאורגן להודו מבטיח ביקורים בשלל אתריה האטרקטיביים של הודו וחזרה עמוסת רשמים ארצה. 

לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
לקבלת מבצעים והטבות
הרשמו לניוזלטר
ההרשמה
בוצעה בהצלחה!

14 לילות  חצי פנסיון
יציאה: 12/06/2017 חזרה: - 27/06/2017 | 14 לילות 

טיול מאורגן להודו עם אופיר טורס


הודו היא המדינה השביעית בגדולה בעולם מבחינת שטח, ועם יותר ממיליארד תושבים היא שנייה רק לסין בגודל האוכלוסייה. עם זאת, להודו שיעורי ילודה גבוהים וסביר להניח שתוך עשור תעקוף גם את סין. טיול מאורגן להודו הוא טיול לארץ מגוונת מאוד, בהודו תמצאו הבדלים גיאוגרפים עצומים, הבדלי אקלים, תרבות, שפה ומוצא אתני. הודו מתגאה להיות הדמוקרטיה הגדולה בעולם. התרבות והמורשת של הודו הן תערובת עשירה של העבר וההווה. הארץ הענקית מציעה למברים בה טעימה מדתות מרתקות, יותר מ- 438 שפות חיות ומונומנטים בני אלפי שנים. על אף פתיחותה לגלובליזציה הודו עדיין מציעה עומק היסטורי ועוצמה תרבותית שתרתק אתכם. טיול מאורגן להודו הוא טיול בלתי נשכח לאחת הכלכלות הצומחות ביותר בעולם, הודו מתפתחת במהירות והיא נחשבת למעצמה עולה.
בהודו תמצאו הכול!הרים, ג'ונגלים, מדבריות וחופים, לכן טיול מאורגן להודו הוא רעיון מצוין לכל מי שלא רוצה לפספס אף אתר חשוב. הרי ההימלאיה עם הפסגות המושלגות שבצפון, הנהרות השוצפים, הערים ההומות והתוססות וכמובן חופיו של האוקיינוס ההודי, כל אלו יהפכו את הטיול שלכם בהודו לחוויה בלתי נשכחת.
 
התרבויות העשירות ורבות הרבדים של הודו נשלטות על ידי נושאים דתיים ורוחניים. לא קיימת תרבות הודית אחת מאוחדת אך בהחלט ישנם יותר מכמה נושאים המקשרים בין התרבויות השונות. המורשת התרבותית האדירה של הודו מתבטאת בין השאר בריבוי השפות השונות וביצירות הספרות והשירה. עוד ניתן לראות את העושר התרבותי בעולם המוסיקלי ההודי, בריקודים הקלאסיים והעממיים ובאומנות התיאטרון. לכל אורך השנה מתקיימות תהלוכות ונחגגים פסטיבלים שונים.
 

חגים ופסטיבלים בהודו


בהודו נחגגים שלושה חגים לאומיים: יום הרפובליקה (26 בינואר), יום העצמאות (15 באוגוסט) וגנדי ג'אניטי (2 באוקטובר). בנוסף, ישנם שלושה פסטיבלים לאומיים גדולים:
פסטיבל הולי- נחגג בחודש פברואר או בחודש מרץ. פסטיבל הצבע הוא פסטיבל ענק הנחג בעיקר בצפון. במזרח ובמערב הודו. ביום הראשון לפסטיבל האנשים נוהרים למקדשים ומדליקים מדורות. ביום השני מתנהלת מלחמת מים שכוללת גם זריקת אבקות צבעוניות. ההמלצה שלנו היא שלא כדאי להישאר צופה מן הצד, ולכן עדיף להצטייד בביגוד מתאים.
פסטיבל דורגה פוג'ה- נחגג בחודשים ספטמבר/אוקטובר. הפסטיבל בן תשעת הימים מגיע לשיאו ביום הקדוש של "דסרה"- אז המקומיים סוגדים לאל דורגה. העובדים המקומיים מקבלים תשורות ממעסיקיהם, בונוסים במזומן, מתנות ובגדים חדשים. כמו כן בפסטיבל זה מציינים את סיומה של שנת העסקים ומתחילים שנת עסקים חדשה. בחלקים מסוימים של הודו זהו הפסטיבל החשוב ביותר. הוא נחגג בין השאר באמצעות ריקודים לצלילי מוסיקת דת ונוהגים בו מצוות דתיות.
פסטיבל דיוואלי- נחגג בחודשים אוקטובר/נובמבר. זהו חג האורים בו חוגגים את שובו של האל ראמה אל בירת ממלכתו לאחר גלות שנמשכה 14 שנים. זהו ככל הנראה הפסטיבל המפואר ביותר, והוא מזכיר במעט את התהלוכה האמריקאית המפורסמת של חג ההודיה, בשילוב עם קניית המתנות של חג המולד. הבתים מקושטים, יש אורות מנצנצים בכל פינה והשמיים מוארים בזיקוקים.
 

טיול מאורגן להודו - מתי מומלץ לטייל?


הודו היא מדינה גדולה עם דפוסי מזג אוויר מגוונים. הרי ההימלאיה עוצרים את הרוחות הקרות מלהגיע כך שהחורפים יחסית חמים ברוב המקומות. מזג האוויר בהודו הוא טרופי ברובו ומושפע משלוש עונות עיקריות: קיץ, חורף ומונסון. הזמן הטוב ביותר לבקר בהודו הוא בחודשים אוקטובר עד מרץ.   
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.