נגישות

חבילות שייט NCL


אתם השותפים שלנו הראשונים לדעת...

 המבצע המשתלם ביותרחוזר ובגדול   ב- 1.1.19

מזמינים Norwegian Cruise Line  עם  Cruise No. 1

50% הנחה לנוסע שני בתא זוגי

בהפלגות נבחרות של Norwegian Cruise Line  המבצע להזמנות חדשות של תאים בקטגוריה של חלון ומעלה, לא כולל מיסים ותוספות

בתוקף להזמנות שתתבצענה עד 28.2.2019

מהרו להציע ללקוחות להזמין עכשיו 2019

03-5269765
Cruise_dep@ophirtours.co.il


 

 

שייט בים התיכון - שייט בים הבלטי - שייט בקריביים 


Norwegian Cruise Line

 
שייט – החופשה האולטימטיבית !

השייט הינו במלון דה-לוקס צף העובר מנמל לנמל ללא צורך בפירוק ואריזת מזוודות, ללא צורך לעבור שדות תעופה ולהגיע למספר רב יותר של יעדים, תלוי באורך השייט.

חופשות שייט בכל העולם תופסות תאוצה בשנים האחרונות כמו גם בארץ. מידי שנה יורד הגיל הממוצע של המפליגים וניתן לראות כיום גם גילאי 20 עד 30 בשייט לא לעשירים בלבד, במחירים שווים לכל נפש.

בהפלגות רבות ניתן לראות כנסים של חברות שונות ואירועים משפחתיים של 3 דורות. כל האוניות מציעות מגוון פעילויות רחב לילדים בכל הגילאים.   

נורוויג'ן קרוז ליין NCL הייתה חברת השייט הראשונה לצאת עם הסגנון Freestyle Cruising בכל אניותיה הגדולות, החדישות והמודרניות.

סגנון ייחודי זה מאפשר לנוסע חופש בחירה מוחלט היכן ועם מי לאכול, ללא צורך בקביעת משמרת ארוחות, מתוך מגוון מסעדות הגדול ביותר מבין חברות השייט, בסגנון הלבוש המתאים לו (אך מכובד), קביעת סדר היום מתוך מגוון רחב של פעילויות המוצעות או רק לנוח ועוד.

צי אוניות החברה מפליג בקריביים ממיאמי ומניו יורק, באיי הוואי, אלסקה, קנדה וניו אינגלנד, צפון אירופה ובים התיכון ומציע מסלולי שייט מגוונים, כולל אוניית הדגל החדשה Norwegian Epic.

בנוסף, מציעות האוניות בידור ברמה בינלאומית כולל "בלו מן גרופ" באוניה אפיק, מכוני כושר וספא ועוד. 


לפניות למחלקת השייט חייגו : 03-5269765


 צי האוניות של החברה -

Norwegian Breakaway , Norwegian Epic , Norwegian Getaway,  Norwegian Gem , Norwegian Jade , Norwegian Spirit , Norwegian Sun , Norwegian Star , Norwegian Sky , Norwegian Dawn , Norwegian Pride Of America , Norwegian Pearl, Norwegian Bliss - חדש

 
  
 

 

 לפרטים נוספים והרשמה - Cruise_dep@ophirtours.co.il
או בטלפון 03-5269765 

שלח