נגישות

אופיר טורס מחפשת משפחה מיוחדת

שתצא במתנה לשייט עצמאי בנהרות צרפת בקיץ


 


להרשמה לפעילות יש ללחוץ מטה
להרשמה לחץ כאן


משפחה על המים

אם עוד לא החלטתם לאן לנסוע עם המשפחה הקיץ, לאופיר טורס יש הצעה מפתה עבורכם – שבוע של שייט נהרות משפחתי בצרפת, על יאכטה פרטית שתיקח אתכם למסע קסום בחיק הטבע, בין עיירות, טירות וכרמים.

דרך מקורית להכיר את צרפת

ראשיתן של תעלות המים המחברות בין הנהרות בצרפת, בתקופה הרומאית. התהליך הזה נמשך והגיע לשיאו במאה ה-17 במהלכה נכרתה תעלה שמחברת בין הים התיכון לאוקיינוס האטלנטי. במשך מאות שנים רושתה צרפת בעשרות תעלות ששימשו 'אוטוסטרדה' להובלת סחורות ברחבי המדינה, עד שבמחצית השנייה של המאה ה-19 החליפו אותן מסילות הרכבת. היום, התנועה העיקרית ברשת התעלות היא של מטיילים שמשייטים דרך הנופים המהממים של צרפת, בדרך עוצרים בכפרים שטופי אור, בעיירות ציוריות ויקבים, שבדרך כלל מציעים לצד יינות מעולים גם מסעדות גורמה נפלאות. שיט בין תעלות הוא דרך נפלאה לחוות את הקיץ הצרפתי.

כמו צימר, רק עם מנוע

הדבר המקסים בקונספט הזה הוא שהרכב שלכם הוא בעצם גם הצימר שלכם, כך שאתם אף פעם לא ממהרים להגיע לבית. ואנחנו מדברים על צימר מפואר – יאכטה משוכללת עם דק בסיפון העליון, סוויטת שינה, מטבח, מקלחת וכל פינוק טכנולוגי שאפשר לחשוב עליו. העובדה הזו הופכת את טיולי התעלות לקונספט נהדר עבור משפחות עם ילדים קטנים. הם יכולים להתעייף אבל זה לא צריך לשבש את תכנית הנסיעה.

הכשרת המשייטים בהשטת היאכטה נעשית במקום. ההשטה בתעלות לא דורשת מיומנות רבה, התעלות הן מעשה ידי אדם וזרימת המים בהן בקיץ מאוד חלשה.

רוצים לקבל שבוע מתנה על יאכטה?

חושבים שהמשפחה שלכם בנויה לאתגר? מסוגלים לכתוב בלוג משפחתי מעניין ולשתף אותנו בחוויות בזמן אמת, בפייסבוק או באינסטגרם? אם התשובה חיובית מלאו את הטופס המצורף כאן