נגישות

הפלגות רומנטיות עם אופיר טורס!

 


 
שייט משפחתי או שייט רומנטי – בסירה או בגולט

בניגוד לחבילות שייט המוצעות בספינות קרוזים גדולות – הפלגה משפחתית או הפלגה זוגית עצמאית מתבצעת בסירות קטנות ואינטימיות מאוד.

הסוג ההנפוץ יותר הוא סירת מנוע שהיא למעשה "בית צף" מאובזר, בטוח ונוח, הכולל קבינות שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות וריהוט גן על הסיפון.

אין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו. לאחר תדרוך קצר, הן במשרדינו והן בבסיס קבלת הסירה, כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. קצב ההפלגה הינו איטי ומאפשר הינתקות מקצב חיים היום-יום.

אפשרות נוספת היא לצאת אל שייט זוגי או שייט משפחתי בספינות גולטים - ספינות עץ מעשה ידי אמן, המשייטות באזור תורכיה, קרואטיה ועוד.

שייט זוגי – רומנטיקה במיטבה

שייט רומנטי אינטימי, בבית צף או בגולט, מתאים במיוחד גם לזוגות מאוהבים. אנו מציעים לכם חוויה רומנטית במיוחד בדמות הפלגה זוגית על נהרות ותעלות אירופה. הנוף הנשקף מהסיפון, החופש לבחור לעגון בכל יעד והעובדה שאת כל הזמן הזה אתם מבלים רק שניכם ביחד – כל אלו הופכים שייט זוגי לחוויה רומנטית מומלצת המיוחד.

אתם ביחד תוכלו לקבוע איך תראה החופשה שלכם: איפה לעצור, איפה להשתהות, לאן להמשיך ואולי בכלל לדומם מנוע, ולא לצאת יום שלם מהקבינה... הפלגה רומנטית מאפשרת לכם לגלות מחדש זה את זו ולהיפך.

הפלגה רומנטית – לכמה זוגות חברים

מי שמעוניין לשלב שייט רומנטי עם בילוי עם הבחורים הטובים – יכול לשכור סירות או גולטים לקבוצה קטנה ואינטימית של חברים. במהלך הפלגה רומנטית מסוג זה, כל זוג מקבל חדר משלו בקבינה, ויכול להתבודד בה כאוות נפשו, אולם המסלול, משך העגינה בכל יעד, והבילויים על החוף – נעשים בצוותא, עם כל הזוגות ביחד.

חופשה מסוג זה היא שילוב של הפלגה זוגית עם הפלגה חברתית והיא מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות: גם שייט זוגי אינטימי עם אהובכם וגם בילויים ויציאות בצוותא עם האנשים שאתם הכי אוהבים.

מחפשים הפלגה משפחתית או הפלגה רומנטית?רוצים לשמוע עוד על שייט זוגי, משפחתי או קבוצתי? פנו אלינו, לסניף בן יהודה של אופיר טורס.

בנוסף לארגון טיולי שייט משפחתי או שייט רומנטי, אנו מציעים גם שרותי תיירות כוללים ובהם טיסות, מלונות, חבילות נופש וטיולים מאורגנים. לא צריך להיות תושב תל אביב כדי ליהנות מהמומחיות שלנו. אתם מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ!

למידע נוסף על שייט זוגי, שייט רומנטי או שייט משפחתי - השאר פרטיך וסוכן של סניף בן יהודה יחזור אליך בהקדם!

מבצעי הפלגות רומנטיות


לפרטים והזמנות:
פרומה לוינגר 03-5269597

fruma_l@ophirtours.co.il

 

 
פרטים על סניף בן יהודה
כתובת: בן יהודה 32, תל אביב

שעות פעילות: א-ה: 09:00-18:00 ו' וערבי חג 08:30-13:00

שלח