נגישות

 


שייט תענוגות לבהאמס - קרוזיםשייט לבהאמס מציע לכם חוויה של פעם בחיים, בשילוב מקסים של קרוז מפנק בספינת שעשועים, יחד עם חשיפה לנופים מקסימים, תרבות מרתקת ותגליות של נופים שבאמת לא מוכרים גם לעינו של המטייל הותיק ביותר.

שייט זה מומלץ לחובבי הטבע, נופים קסומים ומרתקים, תרבות נדירה ואחרת והרבה חוויות. אנו באופיר טורס מציעים לכם לחוות את החוויה בהתגלמותה ולסייע לכם להצטרף לשייט החלומות, בעזרתה המסורה של מחלקת השייט שלנו.

איי הבהאמה הם מדינה עצמאית דוברת אנגלית באיים הקריביים. איי הבהאמס - ארכיפלג בן 700 איים באוקיינוס האטלנטי, מזרחית לפלורידה שבארצות הברית, צפונית לקובה ולשאר האיים הקאריביים.
 
חברות השייט שאנו מייצגים, Norwegian Cruise Line, Regent Seven Seas  Cruises , Crystal Cruisesו – Oceania Cruises מציעות קרוזים רבים ומגוונים באזור שכיית החמדה, איי הבהאמס.

חברת נורוויג'ן מבצעת הפלגות כאשר היציאות הן ממיאמי ונמלי היעד הם: Nassau,  Great Stirrup cay שהוא למעשה אי פרטי בבעלות חברת השייט נורוויג'ן באיי הבהאמס.
 
הפלגות נוספות של חברת נורוייג'ן לאיי הבהאמס יוצאות גם מ"התפוח הגדול", העיר ניו יורק ומשייטות דרומה לאורך החוף המזרחי של ארה"ב לאורלנדו ומשם ל Nassauו  Great Stirrup cay

גם לחברות השייט הנוספות אותן אנו מייצגים ישנן מסלולי שייט מרהיבים באיי הבהאמס עצמם וגם כחלק ממסלול שייט ארוך יותר.
  

חבילות שייט לאיי הבאמס  

איי הבהאמה הם ארכיפלג של שבע מאות איים באוקיינוס האטלנטי. הדרך המומלצת ביותר לבקר בהם היא באמצעות ספינת שיט, המעניקה את כל הפינוקים והתנאים הנעימים לשייט ועצירות ביבשה לצורך סיור ותצפית.

מתוך שבע מאות האיים, רק עשרים ושניים מהם מיושבים, ביניהם אנדרוס, ניו פרובידנס וגרנד בהאמה. איים אלו נמצאים בקרבה יחסית למדינת פלורידה אשר בארצות הברית, אולם הם טריטוריה בפני עצמה והשלטון המקומי נקרא חבר העמים של הבהאמה.

שייט לבהאמס, מציע עצירה באיים המיושבים ותצפיות וסיורים גם בחלק מן האיים שאינם מיושבים בבני אדם, אולם מיושבים בלהקות ציפורים מיוחדות ובעלי חיים רבים, שלא לדבר על הנופשים שקצרה היריעה מלתאר אותם.

בקרוזים באיי הבהאמס ניתן לצפות בסוגים נדירים של אלפי מיני ציפורים, בעלי חיים נדירים וצמחייה משגעת. בכל מקום פזורים שרידים של ספינות הרוסות, המוסיפות עניין, לנוף הקסום והמסתורי של המקום. אין ספק, כי הנופים באיים אלו, הם בין היפים ביותר בעולם.
 

תרבות של שמחה - איי הבהאמס

ילדי האיים הם אנשים שמחים, עם מסורת, תרבות ושפה המאפיינים רק אותם. שייט לבהאמס מאפשר ביקור בסביבת המגורים, צפייה בבתים שבנייתם בעלת השפעה אירופאית ניכרת, טעימה מהמאכלים המקומיים והאקזוטיים, שהמתכונים שלהם עוברים מאם לבתה במשך אלפי שנים, והטעמים לא השתנו עד היום.

 

הפלגות נופש לאיי הבהאמס

מחלקת השייט של אופיר טורס תשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם שייט המתאים לתקציבכם, לסגנונכם והעדפותיכם. העלות משתנה ביחס לתקופה בשנה בה ברצונכם לסייר בבהאמס, לגודל הספינה, סוג התא שלכם בה, משך ההפלגה המבוקש והיעדים הרצויים לכם, מאחר וקיימים כמה מסלולי הפלגה, שאת כולם ישמחו למנות בפניכם נציגי אופיר טורס.
שלח