נגישות
 • KLM - קיי אל אם ישראל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות KLM למגוון יעדים בעולם

KLM

 

תחילתה של חברת התעופה ההולנדית וחלק מתאגיד Air France-KLM, KLM, באוקטובר 1919 אז התחילה את דרכה תחת אותו השם. למעשה, KLM היא חברת התעופה הותיקה בעולם שעדיין פועלת תחת שמה המקורי (בשם המותג ולא שם התאגיד שנוצר ב- 2004, אז התמזגה). בשנת 1934 ביצעה החברה טיסה שחצתה את האוקיינוס האטלנטי.
 

מהמורות בדרכה של KLM

 

למרות הדרך המבטיחה, KLM ידעה לא מעט מהמורות. המהמורה הידועה מכולן היא אסון טנריף של שנת 77, אז התנגשו שני מטוסים בשדה התעופה של טנריף, אסון שהותיר מעל 500 הרוגים, המספר הגבוה ביותר של הרוגים בתאונה תעופתית אחת. מלבד לאסון זה, ידעה KLM אסונות שונים, אך מאז 77 לא היו אסונות עם הרוגים.
 

KLM המאוחדת

 

בשנת 2004 התמזגה KLM עם חברת אייר פראנס הצרפתית לחברה המאוחדת, הנקראת אייר פראנס - KLM, ואליהן הצטרפה כשותפה סטרטגית NWA. אייר פראנס - KLM נחשבת לאחת מחברות התעופה החזקות באירופה ולחברה הגדולה בעולם במונחי הכנסות. בסיסיה העתידי של החברה מצויים בשדות התעופה של פריז ואמסטרדם , עם צי של כ- 585 מטוסים ו- 70 מליון נוסעים בשנה, הטסים ל- 242 יעדים.
 

KLM – מסע מלא בהשראה

 

כיום חברת KLM, שאוחזת במשפט A journey full of inspiration , היא חברת התעופה הגדולה באירופה (עם מיזוגה עם אייר פראנס). ל- KLM יש אלפי טיסות יומיות, והיא משרתת כ- מליוני נוסעים בשנה בעשרות יעדים ברחבי העולם ומעסיקה עשרות אלפי עובדים. ל- KLM מרכז בנמל התעופה באמסטרדם (ומרכז נוסף בפריז של Air france). צי החברה מכיל כ- 112 מטוסים ( ועוד שמונה הזמנות).
 

KLM ישראל

 

גם בשוק הישראלי, KLM רושמת נוכחות חזקה עם טיסה יומית מאמסטרדם לתל אביב (ועוד שתי טיסות יומיות לפריז של תאגיד איי פראנס KLM). אייר פראנס KLM ישראל אף השיקה את התוכנית "BlueBiz" לעסקים קטנים, לפיה בעלי עסקים קטנים ובינוניים ועובדיהם, יכולים לצבור בטיסותיהם נקודות כחולות עבור העסק. מי מבין העובדים או המעסיקים החברים גם במועדון ה"Flying-Blue" (נוסע מתמיד) של אייר פראנס KLM ימשיכו לצבור במקביל נקודות לנוסע המתמיד.