נגישות
 • אירופלוט חברת תעופה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות אירופלוט למגוון יעדים בעולם

טיסות מוסקבה

טיסה למוסקבה עם אירופלוט

27/3/19 - 03/4/19
טיסת סדירות
טיסות סנט פטסבורג

טיסה לסנט פטרסבורג עם אירופלוט

01/4/19 - 08/4/19
טיסת סדירות
טיסות קייב

טיסה לקייב עם אירופלוט

28/3/19 - 01/4/19
טיסת סדירות
טיסות סוצי

טיסה לסוצ'י עם אירופלוט

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות

 

 

אירופלוט היא חברת התעופה הלאומית של רוסיה, שמומנה על ידי הממשלה הרוסית, ובסיסה במוסקבה (בשדה שרמטייבו - Sheremetyevo Airport). תחילתה של החברה בשנת 1923, אז שימשה כחברת התעופה הלאומית של ברית המועצות והחברה בעלת המונופול על שוק התעופה הסובייטי. למעשה, בימיה הטובים, הייתה אירופלוט אחת מחברות התעופה החזקות בעולם.
 

אירופלוט – התפורר הקומוניזם, הוחלפו המטוסים
 

כיום, ולאור התפרקותה של ברית המועצות, נשבר המונופול התעופתי, ונכנסה תחרות מצד חברות תעופה אחרות. רק הלוגו של החברה עדיין משמר את סמל הקומוניזם, הפטיש והמגל. אירופלוט, הנרתמת לצורך לשנות את תדמיתה הקומוניסטית והמיושנת, ולהתנער מהשם הבעייתי שרכשה לה, בעקבות תאונות תעופה רבות, נוקטת בימים אלו בצעדים משמעותיים, על מנת ליישר קו עם מתחרותיה.

כך למשל, מוכרת החברה את רוב המטוסים הרוסיים, אשר בבעלותה, ומחליפה אותם בהדרגה במטוסים שיוצרו על ידי המערב. בנוסף, חברת התעופה היא בעלת המרכז הגדול בעולם לבקרת טיסה במזרח אירופה ועתידה לפתוח בית ספר להכשרת טייסים. וטוב שכך. נראה שמרבית התאונות של החברה נגרמו בשל טעויות אנוש. ב- 127 התאונות שספגה החברה, נהרגו 6875 איש. עוד צעד לשיפור תדמיתה של החברה נוגע לחזות הדיילות. כך למשל, הודיעה החברה כי: "אנו מבטיחים לנוסעינו דיילות שיהיה נעים יותר להסתכל עליהן" ויהיו "חתיכות ומושכות מבטים".  החדשות האחרונות בנוף התעופה הרוסי מצביעות על מיזוג אפשרי בין אירופלוט לשש חברות תעופה רוסיות
 

אירופלוט מצטיינת

 

בשנת 2008 זכתה אירופלוט בתחרות הפרויקט האקולוגי הטוב ביותר של השנה מהמשרד למשאבים טבעיים ואקולוגיה של רוסיה. זכייה זו מצביעה על היותה של החברה מגויסת למגמה האקולוגית העולמית.


אירופלוט בישראל

 

כיום חברת אירופלוט, שאוחזת במשפט Sincerely Yours. Aeroflot , היא חברת התעופה הגדולה ביותר ברוסיה ואחת מחברות התעופה הותיקות בעולם. החברה טסה בכ- 96 יעדים ב- 48 מדינות (28 יעדים מצויים בתוך רוסיה) ומובילה כמעט 10 מליון נוסעים בשנה. צי החברה מכיל כ- 91 מטוסים (ו- 96 הזמנות). לאירופלוט נמל בשדה התעופה שרמטייבו שבמוסקבה וארבעה סניפים ברוסיה בערים: St. Petersburg, Sochi Magadan ו- Krasnoyarsk.  החל בינואר 2010 החלה להפעיל אירפלוט טיסות בין אילת (שדה התעופה העובדה) למוסקבה, והכך הפכה למתחרה של חברות התעופה ארקיע, אל – על (סאן דור) וישראייר. בנוסף, מבקשת אירפלוט להפעיל טיסות בין תל אביב למוסקבה, אך הגישה לטיסות אלה, נחסמת בפניה, בשעה זאת, בשל התנגדותה של מובילת הקו, חברת התעופה הרוסית טרנסאירו.