נגישות
 • בריטיש איירווייס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות בריטיש איירווייס למגוון יעדים בעולם

טיסות לונדון

טיסה ללונדון בריטיש אירווייס

24/3/19 - 29/3/19
טיסת סדירות
טיסות ברצלונה

טיסה לברצלונה בריטיש אירווייס

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות מנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר בריטיש אירווייס

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות ברלין

טיסה לברלין בריטיש אירווייס

24/3/19 - 29/3/19
טיסת סדירות

בריטיש איירווייס

 

בריטיש איירווייס היא חברת התעופה הלאומית של הממלכה הבריטית. למעשה, זוהי חברת התעופה הגדולה ביותר בממלכה, ואחת מחברות התעופה הגדולות ביותר באירופה. אך היא לא התחילה כך.

תחילתה של חברת בריטיש איירווייס בשנת 1910 תחת השם AT&T כחברת תעופה המובילה מצרכים שונים מלונדון לפריז. בשנות השלושים התמזגה החברה עם חברות נוספות וכך זכתה בשמה המוכר בריטיש איירווייס. בריטיש איירווייס - כבר בת 90:  ב- 25 לאוגוסט 2009, חגגה בריטיש אירוויס יום הולדת 90, ולכבוד המאורע הושק אתר מורשת של בריטיש איירוויס. לבריטיש איירוויס יש גם מרכז מורשת המכיל פריטים שונים ותיעודים, הנוגעים להיסטוריה ולמורשת של חברת התעופה.
 

בריטיש איירוויס – שחקנית עולמית

 

לאחרונה, אף התמזגה בריטיש איירווייס עם עמיתתה הספרדית, איבריה, צעד שעתיד להפוך את החברה הממוזגת לחברת התעופה השנייה בגודלה באירופה. המיזוג עם איבריה הספרדית הוא צעד חדשני, אך אינו מפתיע, עבור חברת התעופה, שגילתה צעדי חדשנות מעניינים לאורך הדרך. דוגמא מובהקת לכך היא המודעות הסביבתית של בריטיש איירוויס. בריטיש איירוויס לובשת ירוק:  למרות שמבחינה עולמית המגמה הירוקה תפסה תאוצה רק לאחרונה, נראה כי בריטיש איירווייס החלה בצעדים לשיפור סביבתי עוד בשנת 1984 נוקטת בצעדים משמעותיים על מנת לתדלק, באופן חלקי, את מטוסיה, בדלק שאינו פוסלי, אלא דלק שמיוצר מפסולת אורגנית. בריטיש איירווייס ביצעה את המהלך האחרון הירוק שלה כשהיא חברה לקבוצת סולנה על מנת להקים מפעל שייצר את הדלק האלטרנטיבי הזה.
 

בריטיש איירוויס בישראל

 

גם בשוק הישראלי, בריטיש איירווייס רושמת נוכחות חזקה עם שתי טיסות יומיות ללונדון. תחילת מערכת היחסים המופלאה של בריטיש איירווייס עם ישראל ב- 1931, אז קיימה החברה את הטיסה הראשונה שלה לישראל. למרות היותה שחקנית חזקה, החל מ- 2009, נאלצת בריטיש איירווייס להתמודד עם תחרות חזקה בשוק הישראלי מצד חברת התעופה bmi. מה טומן העתיד לענקית התעופה? קשה להגיד, אך המפלה של 2009 ו- 2010 היא לא מייצגת את אופייה הסתגלני והחדשני של החברה. נראה כי ההיסטוריה והמורשת של החברה מצביעים כי בריטיש איירוויס עתידה להיות שחקנית בשמיים העולמיים עוד זמן רב.