נגישות
 • קונטיננטל איירליינס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות קונטיננטל איירליינס למגוון יעדים בעולם

קונטיננטל איירליינס

 

תחילתה של חברת התעופה האמריקאית, קונטיננטל איירליינס, ב- 1934 בשם "ורני ספיד ליינס" (Varney Speed Lines). בשנת 1937 החליפה החברה את שמה לשמה הנוכחי. בשנות השישים הגדילה החברה את פעילותה מחוץ ליעדים פנימיים. רק בתחילת 1978 התחילה החברה בטיסות בין יבשתיות לדרום מזרח אסיה ודרום הפסיפיק.
 

מהמורות בדרכה של קונטיננטל
 

למרות הדרך המבטיחה, קונטיננטל איירליינס ידעה לא מעט מהמורות. מלבד למאבקי בעלות בשנות ה- 80, נכנסה החברה לפשיטת רגל פעמיים: ב- 1983 וב- 1990, אך התאוששה בשנת 1996 והרחיבה את פעילותה בשנת 2000. העבודה הקשה, כך נראה השתלמה.
 

קונטיננטל איירליינס - עובדים קשה, טסים נכון
 

כיום חברת קונטיננטל איירליינס, שאוחזת במשפט Work hard, Fly right, היא חברת התעופה החמישית בגודלה בעולם. לחברה יש כ- 3000 יומיות, והיא משרתת כ- 67 מליון נוסעים בשנה בכ- 260 יעדים ברחבי העולם ומסיקה כ- 43 אלף עובדים. לקונטיננטל מרכזים בניו יורק, גואם ויוסטון. צי החברה מכיל כ- 350 מטוסים הטסים ליעדים בינלאומיים וכ- 245 מטוסים הטסים ביעדים מקומיים.
 

קונטיננטל איירליינס מצטיינת
 

חברת התעופה לא זרה לתארים יוקרתיים. בין היתר, זכתה החברה בתואר "מחלקת העסקים הטובה ביותר", "חברת התעופה הטובה ביותר שבסיסה בצפון אמריקה" ועוד. מחלקת ה- BusinessFirst של קונטיננטל איירליינס מגישה אוכל מהשורה הראשונה ומעסיקה שפים מוכרים כמו מייקל קורדה ולאחרונה אף השיקה החברה את "פרלמנט השפים הישראליים", המכיל שפים ישראלים מוכרים כמו מיקה שרון ויים כהן, השוקדים על תפריט כשר, בנוסף לתפריט השפים של החברה.
 

קונטיננטל איירליינס המאוחדת
 

לאחרונה התמזגה קונטיננטל איירליינד עם חברת התעופה יונייטד איירליינס, והחברה המאוחדת, שצפויה להיקרא יונייטד, עתידה להיות, על פי ההשערות, חברת התעופה הגדולה בעולם. בסיסה העתידי של החברה צפוי להיות בשיקגו והיא תעסיק כ- 90 אלף עובדים, עם צי של כ- 693 מטוסים.
 

קונטיננטל איירליינס בישראל
 

גם בשוק הישראלי, קונטיננטל איירליינס רושמת נוכחות חזקה עם שתי טיסות יומיות לניוארק. תחילת מערכת היחסים המופלאה של בריטיש איירווייס עם ישראל ב- 1931, אז קיימה החברה את הטיסה הראשונה שלה לישראל. קונטיננטל איירליינס אף עתידה להפעיל טיסות יומיות בין תל אביב ליוסטון, בנוסף לטיסות שהיא כבר מפעילה לניו יורק.