נגישות
 • איזי ג'ט - easyjet

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות איזי ג'ט - easyjet למגוון יעדים בעולם


איזי ג'ט - easyjet

 

חברת התעופה הבריטית, איזי ג'ט, היא חברת התעופה המוזלת המוכרת באירופה. החברה שהחלה לפעול בשנת 1995, פועלת על העיקרון של הוזלת עלויות באמצעות שימוש בנמלי תעופה מרוחקים ממרכזי הערים (הוזלת מסי נמל) וויתור על עלויות נלוות של ארוחות. המודל העסקי של איזי ג'ט בנוי על עלויות הפעלה מוזלות אל מול גבייה על שירותים נילווים כמו ארוחות, העלאת כבודה למטוס, סרטים במטוס ועוד.  בתקופה של משבר כלכלי, בה חברות תעופה בקושי שורדות, המודל העסקי של איזי ג'ט מוכיח את עצמו, ובשנת 2009, אחת השנים הקשות לשוק התיירות והתעופה, הגדילה את היעדים אליהם היא מגיעה בעוד עשרים ושלושה יעדים.
 

איזי ג'ט - הצלחה מסחררת

 

איזי ג'ט, האוחזת בסיסמאות Come on, let's fly ו- The web's favorite airline, נחשבת לחברת התעופה הרביעית בגודלה העולם, והגדולה ביותר בבריטניה, עם צי של 182 מטוסים, הטסים ל-117 נמלי תעופה, ב- 28 מדינות ומטיסים מעל 40 מליון נוסעים בשנה. בין היעדים אליהם טסה איזי ג'ט נמנים יעדים מרכזיים כמו: אמסטרדם, ברצלונה, באזל, בלפסט סיטי, ברלין, בילבאו, בודרום, בודפשט, בריסל, בוקרשט, קלן, קופנהגן, קורפו, קזבלנקה, דוברובניק, דיסלדורף, אדינבורו, ז’נבה, גלזגו, המבורג, הלסינקי, איביזה, אינסברוק, איסטנבול, ג’רזי, קרקוב, לרנקה, ליסבון, ליברפול, לובליאנה, לונדון, מדריד, פראג, רודוס, רומא, סטוקהולם, טאלין, ונציה, וינה וציריך. בנוסף, ישנם יעדים רבים נוספים, אליהם טסה easyjet.
 

טיסות איזי גט – עכשיו בישראל

 

בנובמבר 2009 איזי ג'ט נכנסה לישראל עם 6 טיסות שבועיות בין תל אביב ללונדון. בכך נכנסה מתחרה המציעה מחיר כרטיס בהוזלה של 50% (כ-80 לישט) אל מול חברות התעופה האחרות הפועלות בקו תל אביב לונדון: אל-על, בריטיש איירוויס ו- bmi. גם בישראל פועלת איזי ג'ט במתכונת המוכרת, לפיה הזמנות הכרטיסים נעשות ללא סוכנים, אלא באמצעות אינטרנט.

בנוסף, החל מהקיץ הקרוב, עתידה איזי ג'ט להפעיל את קו תל אביב ז'נבה (ארבע טיסות שבועיות) במחיר התחלתי של 70 יורו לכרטיס (תשלום נוסף עבור ארוחה, בחירת מושב והעלאת מזוודה). איזי ג'ט תתחרה על קו ישראל – שוויץ עם חברת התעופה סוויס וחברת אל על.

לעומת הרגלי ההזמנה הישראליים, לפיהם ככל שמזמינים מאוחר יותר, כך גדל הסיכוי למצוא כרטיסים זולים יותר, באיזי גט התמחור הוא הפוך. ככל שמזמינים מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי למצוא כרטיס זול יותר, במחיר שיכול להגיע בקלות למחצית ממחיר הכרטיס בחברות התעופה הרגילות.