נגישות
 • איבריה איירליינס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות איבריה איירליינס למגוון יעדים בעולם

טיסות ברצלונה

טיסה לברצלונה איבריה איירליינס

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות מדריד

טיסה למדריד איבריה איירליינס

28/3/19 - 01/4/19
טיסת סדירות
טיסות לונדון

טיסה לונדון איבריה איירליינס

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות רומא

טיסה לרומא איבריה איירליינס

04/4/19 - 09/4/19
טיסת סדירות

איבריה איירליינס
 

תחילתה של חברת התעופה הספרדית הלאומית, איבריה איירליינס, ב- 1927 אז החלה להפעיל טיסות בין מדריד לברצלונה עם צי של שלושה מטוסים. בשנת 1944 הולאמה החברה ובשנת 1946 איבריה איירליינס עשתה צעד מהפכני, כאשר החלה להפעיל טיסות בין אירופה (מדריד) לבין דרום אמריקה (בואנוס איירס). בשנת 2001 איבריה איירליינס עברה תהליך של הפרטה.
 

איבריה איירליינס – יותר עם איבריה

 

כיום חברת איבריה איירליינס, אשר אוחזת בסיסמא With Iberia, you're more "", היא אחת מחברות התעופה הגדולות באירופה (מספר ארבע בגודל). כמו כן, ובהתאם לתחילת דרכה, איבריה היא החברה המובילה במסלול האווירי שבין אירופה לאמריקה הלטינית. לחברה יש כ- 1000 טיסות יומיות, והיא משרתת מיליוני נוסעים בשנה בכ- 121 יעדים ברחבי העולם (מקומיים ובינלאומיים) ב- 45 מדינות, ומעסיקה כ- 1300 עובדים. לאיבריה מרכזים בשדה התעופה בורחס במדריד ובשדה התעופה אל פראט בברצלונה.
 

איבריה איירליינס משדרגת
 

איבריה איירליינס דואגת לשדרג ולהתחדש. כך למשל, החברה צפויה לשדרג את כל מחלקות התיירים שלה וכמו כן ליצור מחלקת עסקים חדשה למטוסים המשרתים טיסות ארוכות. בנוסף, איבריה היוותה שותפה במימון של מערכת הזמנת הכרטיסים "אמדאוס" (שנמכרה בינתיים). כיום, איבירה עושה שימוש בכרטיסים אלקטרוניים, המהווים מעל 90% מהכרטיסים שהיא מוכרת.
 

איבריה איירליינס מתמזגת
 

לאחרונה, אף התמזגה איבריה איירליינס עם בריטיש איירוויס, הענקית הבריטית, צעד שעתיד להפוך את החברה הממוזגת, המכונה International Airlines Group (למרות ששתי החברות ישמרו על שמות המותג שלהן), לחברת התעופה השנייה בגודלה באירופה.
 

איבריה איירליינס בישראל
 

גם בשוק הישראלי, איבריה איירליינס רושמת נוכחות חזקה עם שתי טיסות יומיות למדריד. בנוסף, ישראלים רבים עושים שימוש באיבריה איירליינס על מנת להגיע לדרום אמריקה.