נגישות

דילים לברנדנבורג גרמניה עם אופיר טורס

חבילות לברנדנבורג  חבילות נופש לנוסע העצמאי למדינת ברנדנבורג, גרמניה - ברנדנבורג היא אחת מ – 16 המדינות הפדרליות של גרמניה. הסלוגן של ברנדנבורג הוא: All Around Berlin ואכן כך.

מיקום המדינה הוא בצידה המזרחי של גרמניה ובמרכזה העיר ברלין, שהיא גם נמל היעד לביקור בברנדנבורג. בירת המדינה היא העיר פוטסדאם.

המבקרים בברנדנבורג ייהנו מערים מדהימות המשלבות היסטוריה, תרבות ומודרניזציה יחד. ארמונות ואתרי מורשת עולמי, טבע מדהים, יערות עד, נהרות ואגמים ועוד.

מדינה המתאימה לביקורים בטיולים לנוסע העצמאי ובטיולים מאורגנים. משפחות, יחידים, ספורט, טבע, תרבות, היסטוריה ואפילו קניות.


מבצעי חודש אוגוסט 2017


להזמנות - אופיר טורס המחלקה לנוסע העצמאי  -03-5269660 

גיא צעירי – טל': 03-5269805 מייל: guy_t@ophirtours.co.il

 

חבילות נופש ברנדנבורג, גרמניה


ברנדנבורג – אחת מ-16 המדינות הפדרליות של גרמניה. שטחה של המדינה הוא 29,477 קמ"ר ואוכלוסייתה מונה כ-3 מיליון תושבים. בירת המדינה היא פוטסדאם. עריה של ברנדנבורג קטנות ופחות מוכרות.
 
האוכלוסייה באזור היא ברובה סורבי, עם סלבי שנטמע בחלקו בגרמניה ובעל שפה משלו – סורבית, הדומה לפולנית.
 
מקור ההכנסה העיקרי בברנדנבורג הוא התיירות. המדינה מיושבת בדלילות ורובה שטחי נוף רבים עם אגמי מים מתוקים נהרות, נחלים ופלגי מים, שמורות טבע ופארקים לאומיים.
 
עיר הבירה היא פוטסדאם ואליה מגיעים תיירים רבים. היא נמצאת על גדות נהר האפל ומאופיינת באגמים ומקווי מים רבים, אתרי תרבות ותעשיית הקולנוע המרכזית של גרמניה יושבת שם.
 
עוד בפוטסדאם שאפשר לראות – השוק הישן שנמצא במרכז העיר ובו שכן בעבר ארמון המלוכה שניזוק קשות במלחמת העולם השנייה ונהרס ב-1961 , בשנת 2002 החלו עבודות השחזור שלו.
 
ארמון סנסוסי – ארמונם של משפחות המלוכה של פרוסיה וגרמניה שהוקם בשנת 1747 , מעוצב בסגנון הרוקוקו ובו אלפי מוצגים – תמונות, איורים, פסלים ועוד. גני סנסוסי הם גנים מרהיבים עם מזרקות, פסלים ויצירות אומנות, ארמון האורונז'רי – ארמון המשנה של סנסוסי, שימש גם את המשפחה המלכותית, הארמון החדש – נבנה בין השנים 1763-1769 , לרגל חגיגות סיום מלחמת 7 השנים.
 
ארמון צציליינהוף – אירח את ועידת פוטסדאם בתום מלחמת העולם השנייה, מגדל איינשטיין – מצפה כוכבים שנבנה ביחד עם אלברט איינשטיין, בית התה הסיני – מתחם של מבנים בסגנון סיני שהיוו מקום מפגש חברתי תרבותי. גשר המרגלים – נמצא על נהר האבל ונוסד בשנת 1945. הוא לקח חלק נכבד בהפרדה בין שתי הגרמניות. הגשר משמש היום לטקסים ותיירות.