נגישות

תערוכות - ירידים בגרמניה 2017

תערוכות / ירידים בגרמניה 2017 
תערוכת HEIMTEXTIL  – 10.1.2017-13.1.2017

היריד הבינלאומי לטקסטיל לבית, עיצוב פנים, חומרים לתעשייה ושטיחים יתקיים בפרנקפורט. בתערוכה יציגו יצרנים בינלאומיים, סוחרים ומעצבים, את כל החידושים בעיצוב טקסטיל, עיצוב ומגמות בעיצוב.
http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html
 
תערוכת DOMOTEX   -  14.1.2017-17.1.2017

התערוכה הבינלאומית לשטיחים, כיסויי רצפה ועיצוב פנים תתקיים בהנובר. בתערוכה יציגו כ- 1350 מפיצים מ-60 מדינות מרחבי העולם ואפשר יהיה לראות את החידושים והחומרים האחרונים.
http://www.domotex.de/home
 
תערוכת IMM     -  16.1.2017-22.1.2017

התערוכה הבינלאומית לפרטי מעצבים וריהוט יוקרתי תתקיים בקלן. התערוכה תציג את המגמות החדשות בתחום ענף הריהוט, עיצוב פנים ומוצרים לעסקים.
כמו כן בתערוכה תוכלו למצוא מגוון פריטים ורעיונות מיוחדים לעיצוב פנים, עבור כל חדר בבית, בכל סגנון ולכל מטרה.
http://www.imm-cologne.com/imm/index-2.php
 
תערוכת OPTI   – 28.1.2017-30.1.2017

התערוכה הבינלאומית לענף האופטיקה, ציוד אופטי, משקפיים ועוד תתקיים במינכן והיא הגדולה בעולם. בתערוכה משתתפות כ-600 חברות, ממדינות שונות בעולם.
השנה ישתתפו בתערוכה גם חברות מתחום הציוד לספורט, חומרי ניקוי למשקפיים, נרתיקים, עדשות מגע, משקפי שמש, פתרונות לכבדי ראיה ועוד.
http://www.opti.de/en/
 
תערוכת ISM   –  29.1.2017-1.2.2017

התערוכה הבינלאומית למתוקים וחטיפים תתקיים בקלן. התערוכה היא שילוב מוצלח בין דחפים וחידושים, מפגשים מרתקים ומציגים מהשורה הראשונה.
http://www.ism-cologne.com/ISM/index-2.php
 
יריד ISPO – 5.2.2017-8.2.2017

היריד הבינלאומי לציוד, אופנת ספורט, בריאות וכושר ומתקני ספורט יתקיים במינכן. ביריד יוצגו החידושים האחרונים בתחום.
http://munich.ispo.com/en/index.html
 
תערוכת GDS  – 7.2.2017-9.2.2017

התערוכה הבינלאומית להנעלה תתקיים בדיסלדורף. בתערוכה יציגו מעל 700 מותגים בינלאומיים את הקולקציות החדשות שלהם.
http://www.gds-online.com/
 
תערוכת IMOT – 17.2.2017-19.2.2017

התערוכה הגדולה בעולם לאופנועים תתקיים במינכן. בתערוכה יציגו כ-300 חברות מ-17 מדינות מרחבי העולם את הדגמים החדשים, אופנועים שנבנו בהזמנה מיוחדת, אביזרים והדגמות.
http://www.imot.de/
 
תערוכת INHORGENTH   – 18.2.2017-21.2.2017

התערוכה הבינלאומית לתכשיטים תתקיים במינכן. מדובר באחת התערוכות המובילות בעולם ומציגים בה עיצובי  תכשיטים שעונים, מכשירים לעבודה, עולם היהלומים, פנינים ואבני חן וכן תכשיטי כסף.
http://www.inhorgenta.com/

תערוכת PROWEIN – 19.3.2017-21.3.2017

יריד הסחר הבינלאומי המוביל ליין ואלכוהול יתקיים בדיסלדורף. ביריד יציגו אנשי מקצוע מגדלי גפנים, יצרנים, סחר וגסטרונומיה. ביריד אנשי המקצוע נפגשים לפלטפורמה עסקית ייחודית.
http://www.prowein.com/# 
 
תערוכת CEBIT – 20.3.2017-24.3.2017

התערוכה הבינלאומית הגדולה בעולם למחשבים, תקשורת, חומרה, תוכנה, טלקומוניקציה וכדומה תתקיים בהנובר. בתערוכה יציגו כ-3000 חברות מרחבי העולם את החידושים האחרונים בתחום.
http://www.cebit.de/home
 
תערוכת IDS    21.3.2017-25.3.2017

התערוכה הבינלאומית לציוד דנטלי / תעשיית השיניים, מתקיימת בפעם ה-37 בעיר קלן. בתערוכה יציגו כ- 2199 חברות מרחבי העולם שפע של חידושים, התפתחויות מוצרים ושירותים.
http://english.ids-cologne.de/ids/index-2.php
 
תערוכת H+H   – 31.3.2017-2.4.2017

התערוכה הבינלאומית למלאכת יד ומוצרי הובי תתקיים בקלן. התערוכה מציגה את המגמות החדשות בתחום, סדנאות יצירה ותצוגת אופנה שמציעים שפע של השראה למבקרים.
http://www.hh-cologne.com/handcrafts-and-hobbies/index.php
 
תערוכת TOP HAIR   – 1.4.2017-2.4.2017

התערוכה הבינלאומית מציגה את החידושים והאופנות בתחום השיער ותתקיים בדיסלדורף. זו השנה ה-12 שלה וחברות מרחבי העולם יציגו בה מופעים ברמה בינלאומית, סדנאות, ועידות וסחר הוגן.
http://www.top-hair-international.com/
 
תערוכת EC    – 4.4.2017-6.4.2017 

התערוכה הבינלאומית לכימיקלים וצבעים לתעשייה, חיפויים, ציפויים, צבעים, דיו לדפוס, מכשירים לצביעה תעשייתית, בטיחות וגהות בעבודה, ציוד מעבדה, מערכות מדידה, שמירת איכות הסביבה ועוד. התערוכה תתקיים בנירנברג ותציג את החידושים בתחום.
https://www.european-coatings-show.com/en
 
תערוכת PROLIGH + SOUND– 4.4.2017-7.4.2017

התערוכה הבינלאומית למוזיקה, כלי נגינה, ציוד להגברה ותאורה, בידור והפקות אירועים תתקיים בפרנקפורט. התערוכה מציעה סקירה מקיפה של כל המוצרים והשירותים לאירועים וכמובן על החידושים בתחום.
http://pls.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/messeprofil.html
 
התערוכה הבינלאומית לקפה – 27.4.2017-29.4.2017

התערוכה מציגה את הפתרונות והחידושים האחרונים בנושא של מכונות ממכר אוטומטיות, קפה, משקאות חמים, חטיפים, מוצרי אריזה, פתרונות תשלום, כוסות ושירות. התערוכה תתקיים בקלן בחודש אפריל.
http://www.euvend-coffeena.com/EuVend_coffeena/index-2.php
 
תערוכת LIGNA – 22.5.2017-26.5.2017

התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והנגרות, מציגה מכונות, צמחים וכלים, תתקיים בהנובר ותציג את החידושים בתחום.
http://www.ligna.de/home
 
יריד LASER PHOTONICS – 26.6.2017-29.6.2017

היריד הבינלאומי למערכות וציוד לייזר וסיבים אופטיים יתקיים במינכן בחודש יוני. היריד מאחד מחקר, תעשיה ומקדם את השימוש והפיתוח המתמשך בעולם.
http://www.world-of-photonics.com/index-2.html
 
תערוכת הרכב IAA – 14.9.2017-24.9.2017

תערוכת הרכב הגדולה בעולם עם 1012 מציגים מ-40 מדינות תתקיים בפרנקפורט בחודש ספטמבר. בתערוכה יוצגו הדגמים החדשים, דגמים היסטוריים, תצוגת קאמפרים וקרוונים, הדגמות נהיגה בטיחותית, כלי שטח, קרטינג, מסלולי מרוץ מיניאטוריים והפעלות לילדים.
http://www.iaa.de/en/
 
יריד המזון ANUGA   – 7.10.2017-11.10.2017

יריד המזון הבינלאומי לשוק הקמעונאי / מסחרי, שירותי הסעדה וקייטרינג יתקיים בקלן. הוא מציג את המגמות החדשות בתחום וכמובן הזדמנויות עסקיות חשובות.
http://www.anuga.com/anuga/index-2.php
 
תערוכת A+A   – 17.10.2017-20.10.2017

התערוכה הבינלאומית לבטיחות אישית, בטיחות ובריאות במקום עבודה. התערוכה תתקיים בדיסלדורף בחודש אוקטובר ותציג את החידושים האחרונים בתחום.
http://www.aplusa-online.com/
 
תערוכת FSB   – 7.11.2017-10.11.2017

התערוכה הבינלאומית לספא, בריכות שחיה, סאונות וספורט תתקיים בחודש נובמבר בקלן. התערוכה מציגה את החידושים, השירותים והמוצרים החדשים מתחום הנוחות / הנאה, גני שעשועים, מתקני ספורט ובריכות ומתאימה למפעילים, אדריכלים, רשויות מקומיות, משקיעים, מפתחים, מתכננים ואדריכלי נוף.
http://www.fsb-cologne.com/fsb/index-2.php
 
תערוכת AGRI TECHNICA – 12.11.2017-18.11.2017

היריד הבינלאומי למכונות חקלאיות וציוד יתקיים בנובמבר בהנובר. מציג את החידושים והפתרונות האחרונים בתחום המכונות והציוד לחקלאות, יקבים, דגה, בקר, צאן ועופות.
https://www.agritechnica.com/en/

הנך נכנס לרכיב קידום, לחיצה על הקישור תוביל לדף פירוט העסקה הנוכחית. חבילות ונציה
04/04/19 - 10/04/19
MSC LIRICA
6  לילות,  פנסיון מלא
€1069

הפלגות נופש - קרוזים עם אופיר טורסשייט הפך בשנים האחרונות לאופציית חופשה לגיטימית ופופולורית - חופשות שייט הן כבר מזמן לא נחלתם של העשירים והמפורסמים בלבד. מה שפעם נחשב לחופשה המועדפת על קשישים בלבד, הופך היום לגיטימי יותר ויותר גם בקרב קבוצות של צעירים, זוגות בירח דבש ומשפחות עם ילדים. מגוון יעדי השייט, סוג החדרים המוצע בכל ספינה והפעילויות המגוונות המוצעות על הסיפונים השונים, הפוך חופשת שייט לחופשה המתאימה לכל גיל, לכל כיס ולכל סגנון. מחלקת השייט של אופיר טורס, Cruise No. 1, מציעה מגוון של חבילות שייט, ליעדים שונים ומגוונים.


קרוזים - למה דווקא שייט?


בבואם לבחור לעצמם חבילת שייט, מרבית הישראלים בוחרים באופציה של קרוז – כלומר שייט בספינת פאר גדולה. קרוז הוא שייט במלון דה-לוקס צף, העובר מנמל לנמל ולמגיע למספר רב של יעדים - תלוי באורך השייט ובמסלולו. חופשת שייט יכולה להיות בת מספר ימים או מספר שבועות, להקיף מספר יעדים במדינות קרובות, להגיע אל יעד קסום ורחוק או אפילו להיות דרך אלטרנטיבית למסע טרנס-אטלנטי. כל זאת, ללא צורך לבנות מסלול, לחפש מלונות, לנהוג שעות, לעבור בשדות תעופה, לפרוק ולארוז מזוודות.

המסלולים המוצעים במסגרת חבילות שייט רבים ומגוונים: מיעדים באירופה הקלאסית והים תיכונית, דרך האיים הקריביים, איי בהאמס, איי הוואי האקזוטיים, נופי אלסקה הפראיים, דרום אמריקה התוססת, ארצות המזרח הרחוק המסתוריות, וניתן אפילו לעשות שייט לממלכת הקרח הקסומה אנטארקטיקה. האוניות השונות של חברות השייט השונות מציעות מסלולים שונים ועוגנות בנמלים שונים, כך שכל אחד יכול לבדוק את המסלולים השונים ולבחו את זה שמתאים לו ביותר. תוסיפו לכך מגוון רחב של תאים, במחירים שווים לכל נפש, ואינספור פעילויות במהלך השייט, לילדים בכל הגילאים ולנוסעים הבוגרים, ותבינו מה הוא הקסם הגדול של חבילות שייט, שהפך חופשת שייט לחופשה המועדפת על חלק גדול מהישראלים, ובכלל על נופשים ברחבי העולם.


הפלגת נופש מישראל


עבור נופשים מישראל, חבילות שייט מישראל הן החבילות הזולות ביותר, הנוחות ביותר, ועל כן גם הפופולריות ביותר. חבילות שייט מישראל יוצאות מנמלי הים של חיפה או של אשדוד, ועוברות דרך יעדים כמו קפריסין, תורכיה, איי יוון השונים, איטליה, קרואטיה, מלטה, ועוד. האוניות עצמן כוללות את כל מה שאפשר לבקש: חדרים ברמות מחירים שונות, בריכות שחייה, מרפסות שיזוף, מסעדות, חנויות פטורות ממכס, חדר כושר, ספא, אולמות קולנוע, הופעות, ועוד.

החברות הישראליות המרכזיות המציעות חופשות שייט הן מנו ספנות, כספי הפלגות ומג'יק 1. חברות אלו מציעות חבילות שייט קבועות, בנות ימים אחדים עד שבועיים ויותר, כולל הפלגות מיוחדות המתאימות למועדי ישראל. במקרים רבים נחגגים על הספינות פסטיבלים, הופעות של זמרים פופולריים, ואירועים שונים. מי שמחפש חבילת שייט עממית פחות, יכול להזמין לעצמו חופשת שייט באוניות של חברות שייט בינלאומיות העוברות דרך ישראל, ובהן Norwegian Cruise Line.


שייט - קרוזים במדינות אירופה


בחלק ממדינות אירופה היפות ניתן לבקר לא רק בטיסה – אלא גם באמצעות חבילות שייט. שלוש החברות הבינלאוומיות המרכזיות בשוק השייט - Norwegian Cruise Line, Crystal Cruises ו- Regent Seven Seas Cruises, מציעות מגוון של חבילות שייט, ביעדים שונים ברחבי אירופה. בין היעדים האירופאיים, ניתן למנות שייט בים התיכון העובר דרך מדינות מערב אירופה כצרפת, ספרד, אנגליה, קרואטיה ואיטליה; שייט בים השחור הכולל נמלים בתורכיה, בולגריה, רומניה, אוקראינה, רוסיה וגיאורגיה; וגם שייט בים הבלטי, דרך דנמרק, שבדיה, נורווגיה, רוסיה, גרמניה ואסטוניה. חלק מהחברות מציעות חבילות שייט המשלבות יעדים אירופאיים עם יעדים אחרים, למשל שייט לאיים הקנריים דרך ספרד, שייט לדובאי דרך ברצלונה, או שייט טרנס-אטלנטי – מניו יורק ללונדון, למשל, או מליסבון למיאמי.


שייט בקריביים ובבהאמס


האיים קריביים ואיי בהאמה נמצאים בים הקריבי, מזרחית לארצות הברית ולמקסיקו, והם מהווים יעד פופולרי במיוחד של חופשות שייט. יופיים הבתולי של האיים, שחלקם לא מיושבים, המפרצים המקסימים שלהם, השלווה הקריבית והאווירה האותנטית שהם מציעים הפכו אותם למוקד משיכה לתיירים, ומקובל מאוד לבקר בהם במסגרת חבילת שייט – מה שמאפשר ביקור במספר איים בו זמנית. זאת, בנוסף ליתרון הברור של חופשת שייט, אשר חוסכת את הצורך לארגן את הטיסה למקום, את המלונות ואת המעבר בין האיים השונים.

חבילות שייט לאיים הקריביים יוצאות בדרך כלל מארה"ב, מהנמלים במיאמי, בניו יורק, באורלנדו, בטמפה או בפורט לאודרדייל. מסלולי השייט נעים בין שלושה-ארבעה ימים ועד שבועיים ויותר. היעדים משתנים בין חבילות שייט שונות, וכוללות איים כסן מרטן, סן תומס וטורטולה (איי הבתולה), נסאו (בירת איי בהאמה), קיימן, אנטיגואה וברבודה, ברבדוס, קוזומל (אי המשויך למקסיקו), רוזאו (הרפובילקה הדומיניקנית), ארובה, ועוד.


הפלגות נופש לשומרי כשרות


שומרי הכשרות ישמח בוודאי לשמוע שחבילות שייט אינן נחלתם של חילוניים בלבד – החברת השונות מודעות לרגישות הנושא ומציעות לא מעט חופשות שייט כשרות, הכוללות מטבח כשר, עגינה בסופי שבוע, בית כנסת על הסיפון וליווי רבני. חבילות שייט כשרות מוצעות בדרך כלל ליעדים בים התיכון, ובמרבית המקרים הן עוצרות באתרים בעלי מורשת יהודית וחשיבות לעם היהודי, כגון ברטיסלבה, וינה, בודפשט וכדומה. עם זאת, קיימות מספר חופשות שייט כשרות גם ליעדים בקריביים, בבהאמס, בדרום אמריקה ובמקומות נוספים. מחלקת השייט של אופיר טורס, Cruise No. 1, תשמח להזמין עבורכם שייט כשר ליעדים המעניינים אתכם.

שייט אישי

אם אתם מרגישים שחבילת שייט בספינות הקרוזים אינן מתאימות לסגנון שלכם – אנו באופיר טורס יכולים להציע לכם גם חבילות שייט מסוגים שונים לחלוטין. מחלקת השייט העצמאי של אופיר טורס מציעה אפשרויות שייט אישי שונות ומגוונות: החל משכירת ספינה אישית, זוגית או משפחתית, ותפעול עצמאי שלה בנהרות ותעלות ברחבי אירופה; דרך השכרת גולטים – יאכטות עץ מפוארות; דרך שייט נהרות אירופה או אסיה, בספינות בגודל ביניים, ועד שייט תענוגות יוקרתי ומפנק, במלון בוטיק צף, עם צוות שכל מטרתו להסב לכם נחת.

אפשרויות השייט דרך אופיר טורס רבות ומגוונות, ואנו מציעים חבילות שייט המתאימות לכל כיס, לכל סגנון ולכל מצב משפחתי. צרו איתנו קשר עוד היום – ונשמח להתאים עבורכם חופשת שייט שתגשים לכם חלום ותענה על כל הציפיות שלכם. חבילות שייט מזמינים רק דרך אופיר טורס! קרוז מס 1