טיסות לחול

טיסות לחו"ל למגוון יעדים בעולם

טיסות לחו"ל ברגע האחרון

אופיר טורס שמחה להציע לכם מגוון ענק של טיסות זולות לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע לכל יבשת בעולם - אמריקה הצפונית ארה"ב וקנדה, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה, אפריקה, אסיה וכמובן גם טיסות לאילת. לחצו לרשימה מפורטת של יעדי הטיסות של אופיר טורס
טיסה לניו יורק

טיסה לניו יורק

$618 מחיר לאדם
הזמן

01/10/20 - 31/10/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לניו יורק

טיסה לניו יורק

$685 מחיר לאדם
הזמן

06/1/21 - 31/1/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לסן פרנסיסקו

טיסה לסן פרנסיסקו

$627 מחיר לאדם
הזמן

02/12/20 - 31/12/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

100 מחיר לאדם
הזמן

04/11/20 - 10/11/20
טיסת LOW COST אישור מיידי

טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

229 מחיר לאדם
הזמן

08/10/20 - 13/10/20
טיסת LOW COST אישור מיידי

טיסה לפריז

טיסה לפריז

$291 מחיר לאדם
הזמן

15/10/20 - 20/10/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות ברגע האחרון

טיסות לחו"ל עם אופיר טורס


אופיר טורס מציעה לכם מגוון גדול של טיסות לכל יעד בעולם ובכל מחיר. בעמוד זה תוכלו למצוא את היעדים הפופולריים וגם המיוחדים שיש לחברת אופיר טורס להציע לכם. בנוסף החברה מציעה גם טיסות לאילת. באתר אופיר טורס יש אפשרות למצוא טיסות במחירים זולים דרך מנוע החיפוש המצוין שלנו. הקליקו את שם העיר אותה תרצו לראות ובחרו תאריכים, המערכת תעלה לכם מבחר של טיסות מהם תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם.

באתר אופיר טורס תוכלו למצוא טיסות סדירות וטיסות לואו קוסט זולות, כל מה שאתם צריכים זה פשוט לבחור מה הכי מתאים לכם. בתור התחלה יש להחליט על התאריך המבוקש והאם יש אפשרות לשחק איתו בימים כדי למצוא טיסות זולות, התאריכים והימים משפיעים על מחירי הטיסה וכמובן בעונה הבוערת כגון החגים או חודשי הקיץ – יולי אוגוסט, עלויות הכרטיס יהיו גבוהות יותר.

טיסה לחו"ל לא חייבת להיות יקרה, גם בתקציב נמוך יחסית ניתן למצוא טיסה שתביא אתכם ליעד אליו אתם משתוקקים. נכון להיום מבחר חברות התעופה הזולות גבוה ויש לכם אפשרות לבחור טיסה ישירה או טיסה עם עצירה ביניים בכל יום בשבוע. לרוב מחירי הטיסה אינם כוללים שירותים נוספים כגון מזוודה, אוכל, מקום ישיבה ובאתר שלנו תוכלו לרכוש לרוב את השירותים החסרים בתשלום נוסף.

מומלץ להזמין כרטיס טיסה כמה זמן מראש במידה ויש לכם אפשרות, מכיוון ועלויות הכרטיס זולות יותר וככל שמתקרבת הטיסה העלות שלו עולה, במיוחד בטיסות לואו קוסט בהן כרטיסי הטיסה נגמרים מהר. כמו כן מומלץ לבדוק את תוקף הדרכון לפני הזמנת כרטיס הטיסה, חובה להגיע עם תוקף של חצי שנה לפחות מיום הטיסה.

במידה ואין לכם זמן או יכולת לחפש לבד מלון, יש אפשרות באתר אופיר טורס למצוא גם חבילות נופש ליעדים שונים באותו מנוע חיפוש, עם אפשרות להחליף את חברת הטיסה או המלון בהתאם למה שיתאים לכם. כמו כן במידה וחבילת הנופש אינה כוללת העברות משדה התעופה למלון וחזרה, יש אפשרות להזמין דרכנו בעלויות נמוכות מחברה מסודרת איתה אנחנו עובדים בשנים האחרונות.

כנסו עכשיו למנוע החיפוש של אופיר טורס והזמינו לכם טיסה לחו"ל במחיר משתלם ליעד אליו אתם חושקים להגיע, במידה ואתם לא מסתדרים עם מנוע החיפוש, צרו קשר עם שירות לקוחות שלנו שיעזור לכם בכל דבר שתרצו, אם זה הזמנת כרטיס הטיסה, חיפוש והמלצה על מלון או הסעות לשדה התעופה וחזרה.