נגישות
 • טיסות לואו קוסט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לואו קוסט לאירופה

אופיר טורס שמחה להציע לכם מגוון ענק של טיסות לואו קוסט לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע לכל יבשת בעולם, לחצו לרשימה מפורטת של יעדי טיסות לואו קוסט של אופיר טורס.
טיסות לונדון

טיסה לואו קוסט ללונדון

21/2/19 - 03/3/19
טיסת שכר
טיסות אמסטרדם

טיסה לאמסטרדם לואו קוסט

25/2/19 - 01/3/19
טיסת שכר
טיסות רומא

טיסת לואו קוסט לרומא

28/2/19 - 03/3/19
טיסת שכר
טיסות ברצלונה

טיסה לברצלונה לואו קוסט

03/3/19 - 21/3/19
טיסת שכר

טיסות לואו קוסט עם אופיר טורס


עם הכרתו של הסכם השמיים הפתוחים באפריל 2013 בישראל, חלה הוזלה משמעותית במחירי הטיסות מהארץ למגוון יעדים באירופה וברחבי העולם. מהלך זה בא כמובן לטובת המטיילים והנופשים משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא ברורה, ישנה אלטרנטיבה זולה יותר לרכישת טיסות (וכנגזרת גם חבילות נופש מוזלות, טיולים מאורגנים מוזלים וכדומה) והסיבה השניה היא הוזלה טבעית של המחירים, אשר נובעת מהשוק שרווי יותר בחברות תעופה אטרקטיביות חדשות שהצטרפו ומהוות תחרות לחברות הותיקות הפועלות בישראל.
 

 

אז מה הופך את טיסות לואו קוסט לזולות יותר?


היעדר השירותים להם אנו רגילים מהטיסות המסורתיות הוא למעשה מה שהופך את הטיסות לזולות יותר. לפניכם הגורמים העיקריים אשר מוזילים את מחירו של כרטיס הטיסה:
ארוחות: ברוב טיסות הלואו קוסט הארוחה אינה כלולה במחיר הטיסה אך ישנה אפשרות לרכוש בנוסף. ישנן חברות שמגישות כיבוד קל במהלך הטיסה.
כבודה: אין לקחת את הכבודה כמובן מאליה, ישנן מגבלות בנוגע למשקל או לכמות המזוודות האפשרי המתירים להעלות למטוס. בחלק מחברות התעופה מגבלות אלה ניתנות לשינוי בתשלום, אך חלקן עם נהלים פחות גמישים.

צ'ק אין והושבה: הצ'ק אין נעשה מראש דרך האינטרנט, כמו כן גם בחירת המושבים הרצויים (או הפנויים) בטיסה. אחרת, ייתכן תשלום נוסף על כך בטרם העליה למטוס. כך חברות הלואו קוסט חוסכות בכוח אדם, שכן אין צורך במענה טלפוני או שירות לקוחות אינטנסיבי למזמין העצמאי באינטרנט.

מדיניות ביטולים ושינויים: שינוי מועד הטיסה או שעת הטיסה יגרור תשלום נוסף. בנוסף לכך, חברות שניתן להזמין דרכן טיסות זולות אינן גמישות בכל הנוגע לביטולים.

שעות הטיסה ושדות התעופה: גורם נוסף שהופך את טיסות הלואו קוסט לזולות יותר הוא שעות הטיסה, חברות אלה אינן מפעילות טיסות בשעות השיא של חברות התעופה. משמעות הדבר היא שלרוב תמצאו טיסות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות, לעיתים לשדות תעופה משניים, אך לא בהכרח.
 

טיסה לואו קוסט - חברות התעופה לואו קוסט


לסיכום, יותר זול לחברת התעופה - יותר זול לנו. חברות הלואו קוסט הנה תחלופה זולה ומשתלמת לכל מי שמוכן לוותר על המותרות המקובלות בטיסה. אנו באופיר טורס ריכזנו עבורכם מגוון טיסות זולות המופעלות על ידי חברות הלואו קוסט המבילות, באמצעותן תוכלו לחסוך משמעותית ובקלות את עלויות הטיול הבא שלכם.

טיסה לואו קוסט נעימה מאופיר טורס!

טיסות ליעדים מומלצים עם אופיר טורס

טיסות לאמסטרדם
טיסות לברליןטיסות לברצלונהטיסות לפראגטיסות לניו יורק, טיסות ללונדון


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.