טיסות לואו קוסט

טיסות לואו קוסט

טיסות לואו קוסט לאירופה

אופיר טורס שמחה להציע לכם מגוון ענק של טיסות לואו קוסט לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע לכל יבשת בעולם, לחצו לרשימה מפורטת של יעדי טיסות לואו קוסט של אופיר טורס
טיסות ברלין

טיסה לברלין

190 מחיר לאדם
הזמן

04/12/19 - 08/12/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות מדריד

טיסה למדריד

$349 מחיר לאדם
הזמן

22/11/19 - 25/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

138 מחיר לאדם
הזמן

17/11/19 - 21/11/19
טיסות - LOW COST אישור מיידי

טיסות פראג

טיסה זולה לפראג

$244 מחיר לאדם
הזמן

17/11/19 - 21/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות אמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

$443 מחיר לאדם
הזמן

21/11/19 - 28/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות לונדון

טיסה ללונדון

$695 מחיר לאדם
הזמן

22/11/19 - 25/11/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסות לואו קוסט עם אופיר טורס

עם הכרתו של הסכם השמיים הפתוחים באפריל 2013 בישראל, חלה הוזלה משמעותית במחירי הטיסות מהארץ למגוון יעדים באירופה וברחבי העולם. מהלך זה בא כמובן לטובת המטיילים והנופשים משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא ברורה, ישנה אלטרנטיבה זולה יותר לרכישת טיסות (וכנגזרת גם חבילות נופש מוזלות, טיולים מאורגנים מוזלים וכדומה) והסיבה השניה היא הוזלה טבעית של המחירים, אשר נובעת מהשוק שרווי יותר בחברות תעופה אטרקטיביות חדשות שהצטרפו ומהוות תחרות לחברות הותיקות הפועלות בישראל.

אז מה הופך את טיסות לואו קוסט לזולות יותר?
היעדר השירותים להם אנו רגילים מהטיסות המסורתיות הוא למעשה מה שהופך את הטיסות לזולות יותר. לפניכם הגורמים העיקריים אשר מוזילים את מחירו של כרטיס הטיסה:
ארוחות: ברוב טיסות הלואו קוסט הארוחה אינה כלולה במחיר הטיסה אך ישנה אפשרות לרכוש בנוסף. ישנן חברות שמגישות כיבוד קל במהלך הטיסה.

כבודה: אין לקחת את הכבודה כמובן מאליה, ישנן מגבלות בנוגע למשקל או לכמות המזוודות האפשרי המתירים להעלות למטוס. בחלק מחברות התעופה מגבלות אלה ניתנות לשינוי בתשלום, אך חלקן עם נהלים פחות גמישים.

צ'ק אין והושבה: הצ'ק אין נעשה מראש דרך האינטרנט, כמו כן גם בחירת המושבים הרצויים (או הפנויים) בטיסה. אחרת, ייתכן תשלום נוסף על כך בטרם העליה למטוס. כך חברות הלואו קוסט חוסכות בכוח אדם, שכן אין צורך במענה טלפוני או שירות לקוחות אינטנסיבי למזמין העצמאי באינטרנט.

מדיניות ביטולים ושינויים: שינוי מועד הטיסה או שעת הטיסה יגרור תשלום נוסף. בנוסף לכך, חברות שניתן להזמין דרכן טיסות זולות אינן גמישות בכל הנוגע לביטולים.

שעות הטיסה ושדות התעופה: גורם נוסף שהופך את טיסות הלואו קוסט לזולות יותר הוא שעות הטיסה, חברות אלה אינן מפעילות טיסות בשעות השיא של חברות התעופה. משמעות הדבר היא שלרוב תמצאו טיסות בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות, לעיתים לשדות תעופה משניים, אך לא בהכרח.

טיסה לואו קוסט - חברות התעופה לואו קוסט
לסיכום, יותר זול לחברת התעופה - יותר זול לנו. חברות הלואו קוסט הנה תחלופה זולה ומשתלמת לכל מי שמוכן לוותר על המותרות המקובלות בטיסה. אנו באופיר טורס ריכזנו עבורכם מגוון טיסות זולות המופעלות על ידי חברות הלואו קוסט המבילות, באמצעותן תוכלו לחסוך משמעותית ובקלות את עלויות הטיול הבא שלכם.

טיסה לואו קוסט נעימה מאופיר טורס!

טיסות ליעדים מומלצים עם אופיר טורס
טיסות לאמסטרדם, טיסות לברלין, טיסות לברצלונה, טיסות לפראג, טיסות לניו יורק, טיסות ללונדון


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
טיסות ברגע האחרון לאירופה