נגישות
 • טיסות מנמל התעופה עובדה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות מעובדה

נמל התעופה עובדה הוקם בשנת 1982 ע"י רשות שדות התעופה בבסיס הצבאי וקלט טיסות שכר ישירות מאירופה ובשנת 1988 הוחלט כי טיסות בינלאומיות המביאות תיירים לאילת ינחתו בעובדה במקום באילת ובכך אפשר הגעת מטוסים גדולים יותר לאילת. בנמל התעופה פועלות גם טיסות פנים לשדה דב ולחיפה. נמל תעופה עובדה שוכן בבקעת עובדה כ-65 ק"מ מאילת ומשמש לטיסות בינלאומיות והוא השני בגודלו בישראל. בעובדה אין חניון מסודר לרכבים, יש אפשרות להסעה מת"א, ב"ש וירושלים למי שבוחר לטוס עם הדקה ה-90 והעלות שלה היא 50 דולר לשני הכיוונים.

טיסות מעובדה - שדה התעופה עובדה


החל מחודש דצמבר צפויות להגיע לשדה התעופה עובדה 22 טיסות שבועיות של תיירים מאירופה מקראקוב, בודפשט, ברלין, אמסטרדם, פריז ועוד. הטיסות מביאות איתם תיירים שרוצים לשהות בארץ בזמן חג המולד והמטוסים שיחזרו יהיו ריקים ולכן העלות למי שרוצה לטוס תהיה זולה יותר (35-180 יורו לאדם). 

הטיסות שמגיעות הן טיסות לואו קוסט ואמנם אין לשדה את השירותים המפנקים של נתב"ג כגון דיוטי פרי ענק, גישה נוחה לערי המרכז וטכנולוגיות מתקדמות אבל המחירים של הטיסות מצחיקים.
 

חברת התעופה ריינאייר מפעילה טיסות לואו קוסט ומציעה טיסות חורף מאילת לקובנה, קרקוב ובודפשט בעלות של כ-100 דולר, החברה תוציא שש טיסות שבועיות מיעדים אלה לעובדה בעלות של כ-30 יורו לכל כיוון.

חברות התעופה אקסל פראנס ותומפסון יוציאו גם הן טיסות לסילבסטר לפריז ולונדון, טיסה הלוך וחזור פריז תעלה 222 דולר ואילו טיסה ללונדון תעלה 350 דולר, הכול בתנאי שאין לכם בעיה  לעשות את הנסיעה לשדה התעופה עובדה.חברת התעופה התורכית פגסוס מתחילה גם היא לטוס משדה התעופה עובדה לכל מיני יעדים באירופה, דוגמא למחירים – ברלין ואמסטרדם בעלות של פחות מ-180 יורו, ברצלונה ב-215 יורו ועוד.  

חברת תעופה נוספת שמצטרפת לטיסות משדה התעופה עובדה היא מונארך הבריטית, עלות טיסה בינואר תהיה 282 דולר ללונדון. 

טיסות זולות מעובדה - יתרונות 


היתרונות בהגעה ישירות לשדה התעופה עובדה הם: עלות הטיסה מאירופה זולה יותר, יותר תיירים יגיעו ישירות לאילת והתיירות בה תגדל, תייר לרוב ישלם יותר על טיסה + מלון באילת ולכן הספקים יכולים להכין חבילות ובכך להתחייב לכמות מושבים גדולה על הטיסה ולהקטין סיכונים לחברות התעופה וככל שההיצע יהיה גדול יותר ככה עלות הטיסה מאילת לאירופה תהיה זולה יותר.

החסרונות בהגעה ישירות לשדה התעופה עובדה הן: שדה התעופה רחוק מאילת ולכן עלות מונית לאילת גבוהה ומגיעה למאות שקלים, על מנת להגיע מתל אביב לאילת יש לקחת טיסה / רכב / אוטובוס מה שמצריך זמן וכסף, המחירים של טיסות לואו קוסט אינם כוללים מזוודה או תוספות שמעלות את מחיר הכרטיס ולכן העלות הכוללת גבוהה משמעותית ומלאי מקומות מוגבל וכמות הכרטיסים במחיר נמוך מותנה בהזמנה מראש של לפחות ארבעה חודשים.