נגישות
 • טיסות לבואנוס איירס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבואנוס איירס

אין ספק כי חופשה בארגנטינה מלמדת יותר מכל על האופי המיוחד של יבשת דרום אמריקה. בואנוס איירס היא עיר הבירה של ארגנטינה, ולכן מתאפיינת בצבעים עזים ומנוגדים המייצגים היטב את המנטאליות המקומית. במילים אחרות, טיסות לבואנוס איירס הן לא פריבילגיה אלא חובה עבור כל תייר אשר מעוניין להרחיב את אופקיו.
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות בואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

28/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות

טיסות לבואנוס איירס - מגלים את דרום אמריקה  

 

טיסה לבואנוס איירס - תחבורה ופרטים נוספים על שהות 


שדה התעופה של בואנוס איירס נקרא פיסטריני. ניתן להגיע עם טיסות לבואנוס איירס באופן ישיר, אך ישנה אפשרות לטוס אל יעד אחר ביבשת ולאחר מכן לבצע טיסת המשך. מבחינת ניידות, רוב המקומיים בארגנטינה משתמשים באמצעי התחבורה הציבוריים. ניתן להשכיר רכב או אופנוע, אך במידה וזו הפעם הראשונה בעיר עדיף לעשות את ההיכרות עם החופים ואיזור בתי המלון באופן המסורתי. השעון המקומי עומד על שש שעות אחורה מזה הקיים בישראל, והטמפרטורה הטובה ביותר למטיילים היא בחודשים ינואר עד יוני. היות ומדובר על צד שני של כדור הארץ דווקא חודשי הקיץ המוכרים לישראלים, יולי עד ספטמבר, מתאפיינים בתנאי מזג אוויר משתנים. המטבע המקומי הוא פסו והחלפת הכספים מתבצעת בבנקים או בעסקים פרטיים.


טיסות לבואנוס איירס - אפשרויות לינה


טיסות לבואנוס איירס מוכיחות את הפופולאריות של היעד הזה עבור ישראלים. ניתן לאתר טיסות לבואנוס איירס במחירים נמוכים בעזרת התייעצות עם סוכן נסיעות, כאשר בחלק מהמקרים אפשר גם להזמין טיסות צ'ארטר. טיסות לבואנוס איירס עבור טיולים ארוכים הנפוצים בעיקר בקרב צעירים יאפשרו כרטיס פתוח לשנה או יותר. עם זאת, אין טיסות ישירות לבואנוס איירס וחברות התעופה אל על, איבריה, איר פראנס או אליטליה יחייבו עצירות ביניים באירופה או בארצות הברית. אפשרויות הלינה גם הן רבות, אך כאן כדאי להקפיד על הזמנת לינה בהתאם לצרכים ולמטרות. צעירים בטיול אחרי צבא יזדקקו לשירותים אחרים מאשר משפחות, ולכן בעת הזמנת טיסות לבואנוס איירס יש להתעניין בנושא.

 


טיסות זולות לבונאנוס איירס - בילוי, תרבות וחוויה


קצרה היריעה מלהכיל את כל אפשרויות הבילוי בבואנוס איירס. לצד העיר והחופים השוקקים ניתן לבלות במסעדות בשר מקומיות, להגיע אל מועדוני לילה סואנים כמו הפאצ'ה, הקיקה או הקרובר או להתרענן באחד ממרכזי התרבות המקומיים.חופשה ביבשת מרתקת הזמנת טיסות לבואנוס איירס אפשרית בכל ימות השנה ולכן כדאי להזדרז ולעשות זאת. צרו קשר עם אופיר טורס לגבי טיסות לבואנוס איירס וקחו את עצמכם ליבשת חדשה ומרתקת.

טיסות לחו"ל ליעדים מומלצים עם אופיר טורס

טיסות לאמסטרדם
טיסות לברליןטיסות לברצלונהטיסות לפראגטיסות לניו יורקטיסות ללונדון

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

בואנוס איירס

22°-26°
שלישי 17°-27°
רביעי 15°-21°
חמישי 12°-19°