נגישות
 • טיסות להונג קונג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להונג קונג

טיסות להונג קונג מגיעות אל שדה התעופה "צ'ק לאפ קוק" הנמצא על האי לנטאו. נמל התעופה נפתח לפעולה רק בשנת 1998, ולכן נחשב למודרני וחדיש. השדה משמש נוסעים בדרך ליעדים בסין או באסיה, הוא פועל 24 שעות ביממה וניתן להגיע ממנו אל העיר בעזרת מוניות, אוטובוס נוח או רכבת מהירה. האקלים בהונג קונג הוא סובטרופי, הטמפרטורה בקיץ נעימה ונעה בין 25 ל-32 מעלות ובחורף יורדת אל בין 14 ל-19 מעלות. מקומיים רבים בהונג קונג מדברים גם אנגלית בצורה שוטפת, ולכן קל להתמצא בחנויות ובמסעדות. המטבע המקומי הוא דולר הונג קונג כאשר דולר אמריקאי אחד שווה בערך 7.8 דולר הונג קונג. השעון המקומי מכוון על 5 שעות קדימה מישראל וחוקים נוקשים הקשורים לשמירה על איכות הסביבה מבטיחים טיול נקי.
טיסות הונג קונג

טיסה להונג קונג

07/4/19 - 14/4/19
טיסת סדירות
טיסות הונג קונג

טיסה להונג קונג

04/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות הונג קונג

טיסה להונג קונג

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות הונג קונג

טיסה להונג קונג

27/3/19 - 03/4/19
טיסת סדירות

טיסות להונג קונג עם אופיר טורס


טיסה להונג קונג - אי של חוויות


האי הונג קונג מושך אליו תיירים מכל רחבי העולם המעוניינים לגלות את סוד הקסם של סין. בשנים האחרונות החלו גם ישראלים רבים להגיע אל הונג קונג, אם לצורך ביקור באתרים התיירותיים ובמרכזי הקניות או אם לצורך מעבר לאיים סמוכים כמו מקאו. הונג קונג מציעה ניגודים ואינספור אפשרויות בילוי וכיום היא נחשבת לבירת המסחר והפיננסים של המזרח.
 

טיסות זולות להונג קונג ותחבורה מקומית


הטיסות אל האי אפשריות כמעט מכל יבשת – אירופה, סין, יפן או תאילנד. עבור ישראלים, טיסות להונג קונג מתקיימות על בסיס קבוע ומוצעות במספר מסלולים. טיסות להונג קונג מישראל באופן ישיר הן זולות ומשתלמות, אך ניתן להגיע אל האי מסין גם באמצעות רכב פרטי, רכבת או אוטובוס. בתוך הונג קונג עצמה קל מאוד להגיע ממקום למקום, ואמצעי התחבורה העיקריים הם מוניות, רכבת תחתית, מעבורות, רכבות המונעות באמצעות כבלים גוררים (peak train) או טראם. בכל הקשור אל אוטובוסים ישנה אפשרות לרכוש כרטיס נטען אוקטופוס ולהשתמש בו גם במסעדות וחנויות.
 

טיסה להונג קונג - עושר תרבותי בכל שעות היום
 

טיסות להונג קונג מוכיחים כי אין תחליף לתרבות הסינית העשירה. ביום ניתן לבקר באחד מבין היכלי התרבות המקומיים, ובלילה יפתחו את שעריהם עשרות מקומות בילוי, מועדונים ענקיים ובארים. כך מתאימה עצמה הונג קונג לתיירים בכל הגילאים המגיעים אל האי לתקופות קצרות וארוכות.
 

מזמינים מראש טיסות להונג קונג

מחיר טיסות להונג קונג תורם לפופולאריות של היעד. הזמינו מוקדם ככל האפשר טיסות להונג קונג דרך חברת אופיר טורס ותוכלו ליהנות מהטבות נוספות.
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

הונג קונג

19°-21°
שלישי 19°-22°
רביעי 22°-23°
חמישי 22°-23°