נגישות
 • טיסות לבוגוטה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבוגוטה

בוגוטה היא עיר הבירה של קולומביה ומארחת תיירים ישראלים רבים המגיעים אליה במסגרת טיול ארוך בדרום אמריקה, חופשה משפחתית או נופש מפנק. טיסות לבוגוטה מציעה עבורכם את השילוב המושלם של תרבות לטינית עם מאפיינים מערביים וכל ישראלי המגיע לעיר מתאקלם תוך מספר שעות.
טיסות בוגוטה

טיסה לבוגוטה

25/11/18 - 02/12/18
טיסת סדירות
טיסות בוגוטה

טיסה לבוגוטה

22/11/18 - 29/11/18
טיסת סדירות
טיסות בוגוטה

טיסה לבוגוטה

18/11/18 - 25/11/18
טיסת סדירות
טיסות בוגוטה

טיסה לבוגוטה

09/12/18 - 16/12/18
טיסת סדירות

טיסות לבוגוטה לגוון את החופשה שלכם


בוגוטה - יעד אטקרטיבי בכל השנה


נמל התעופה הראשי של קולומביה ממוקם 15 ק"מ מהעיר בוגוטה ושמו "אל דוראדו". טיסות לבוגוטה בשדה התעופה מגיעות אל אזור בשם אוויאנקה, אשר מיועד ספציפית לטיסות בינלאומיות. למרות שניתן לטייל בקולומביה לכל אורך השנה, אפשר להרגיש באופן משמעותי את שינויי האקלים בין הערים השונות וזאת בשל הבדלי הגבהים. מומלץ להגיע אל בוגוטה בחודשים דצמבר עד מרץ ויולי אוגוסט, ואפשר ליהנות מחופשה מרתקת גם בעונה הגשומה. אמצעי התחבורה הנפוץ הוא האוטובוס, המשמש לניידות לא רק בתוך בוגוטה אלא גם בין הערים במדינה. כדאי להכיר גם את האפשרות לנסוע באוטובוסים העתיקים הנקראים צ'יבאסים, מוניות השירות הנוסעות בקווים קבועים ושמן קולקטיבוס או מוניות הספיישל. בבוגוטה משתמשים בפסו הקולומביאני, כאשר דולר אחד שווה בסביבות 2200 פסו. הפרש השעות הוא 7 שעות אחורה מישראל והקידומת המקומית לצורך תקשורת בטלפון היא 57.
 

טיסות לבוגוטה- אפשרויות לינה

 
בתוך קולומביה פועלות מספר חברות תעופה המקיימות טיסות פנים. טיסות מישראל עוברות בדרך כלל דרך ערי אירופה, כאשר חברת איבריה הספרדית מציעה עצירה במדריד וחברת KLM מציעה עצירה באמסטרדם. טיסות לבוגוטה הן למעשה הדרך היחידה להגיע אל יעדים אחרים בקולומוביה, ולכן יש לברר לגביהן מראש. הדרך האידיאלית עבור טיסות לבוגוטה היא בעזרת שילוב הביקור עם יעדים באירופה ובארצות הברית, מה שמקצר משמעותית את זמן הטיסה. טיסות לבוגוטה והגעה אל האיזור המרכזי של העיר יאפשרו גישה אל מלונות נקיים כמו אלגריה או אל טובוסו. צעירים רבים הבוחרים טיסות לבוגוטה מעדיפים את "הבית של יפתח", המספק שירותים נוחים ומגוונים.
 
בילויים מכל הסוגים
 
בבוגוטה עשרות מוזיאונים מרשימים לצד כנסיות ורובעי קניות, וגם אלו אשר אינם חובבי ספורט יכולים ליהנות מביקור באיצטדיון הכדורגל. בחלק מעונות השנה ניתן לצפות גם במלחמות שוורים, אשר מבחינת חיי לילה מציעים התושבים המקומיים עשרות מקומות בילוי סואנים.
 
הגשמת חלום במחיר משתלם
 
טיסות לבוגוטה במחירים משתלמים הן דרך מצוינת לגוון את החופשה. הזמינו טיסות לבוגוטה דרך חברת אופיר טורס, הקלו על גיבוש מסלול הטיול שלכם ובואו לטעום עיר מגוונת ויוצאת דופן.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

בוגוטה

4°-23°
שבת 7°-23°
ראשון 8°-22°
שני 8°-20°