נגישות
 • טיסות לסאן חוזה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסן חוזה

טיסות זולות לסן חוזה ותגיעו אל הבירה הקוסטה-ריקנית הידועה בעיקר בהרי הגעש שלה שמאיימים להתפרץ בכל רגע, אך מי שבז לסכנה יוכל למצוא בהם את חלק מהמקומות היפים והמרהיבים ביותר בעולם. הר געש אחד, שהתפרץ רק לפני 50 שנה, הוא הר הגעש אירזו. ההר מתנשא לגובה של 3,400 מטרים וההגעה אליו מתאפשרת רק יומיים בשבוע, ימים בהם יוצא האוטובוס לאזור, מה שיאפשר לכם לחזות במספר לועות ולגונות, דבר שללא ספק שווה צילום. טיסות לסן חוזה יחשפו אתכם להר געש נוסף הממוקם בעיר ונחשב למתוייר יותר ממקבילו, הר הגעש פואס. שמורת הטבע סביב ההר מציעה תצפית מרהיבה על שני לועות אדירים, בתוספת של לגונות גופרתיות מסקרנות. הר זה הינו נמוך מהר הגעש אירזו, כ-2,700 מטרים, וההגעה אליו והטיול בו נחשבים לקלים יותר, ככל הנראה הסיבה לכך שהוא נחשב להר הגעש הפופולרי בין השניים.
טיסות סאן חוזה

טיסה לסאן חוזה

12/3/18 - 20/3/18
טיסת סדירות
טיסות סאן חוזה

טיסה לסאן חוזה

02/3/18 - 07/3/18
טיסת סדירות
טיסות סאן חוזה

טיסה לסאן חוזה

02/3/18 - 07/3/18
טיסת סדירות
טיסות סאן חוזה

טיסה לסאן חוזה

16/3/18 - 26/3/18
טיסת סדירות

טיסות לסן חוזה


טיסות לסן חוזה - היישר אל לוע הר הגעש


אחת היבשות המרתקות ביותר על פני הגלובוס היא זו של צפון אמריקה. חוץ מארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ישנו מגוון רחב של מדינות נוספות מסקרנות לאורך כל היבשת החל מצפונה, דרך מרכזה ועד לחלק הדרומי שלה. אחת המדינות הללו, אליהן לא קל להגיע אך בהחלט היא שווה את המאמץ, זו קוסטה ריקה.
 

טיסות לסן חוזה - מגוון אטרקציות


לא רק ערי געש מציעה סן חוזה, כי אם גם מקומות תיירותיים נפלאים אחרים. אחד מאלה הוא שמורת הטבע הגדולה ביותר בקוסטה ריקה, שמורת הטבע בראוליו קארייו, המצויה בסמוך לעיר. סיור בשמורה יפגיש אתכם עם מפלים ונהרות שוצפים, לצד חיות המסתובבות במקום דוגמת קופים וציפורים מסוג טוקן. אם החיות הללו לא יספיקו לכם, טיסות לסן חוזה יובילו אתכם לגן החיות המקומי על שם סימון בוליבאר. בגן תוכלו לחזות במינים רבים של ציפורים, ביגוארים ואף תוכלו לראות את הגן הבוטני המרהיב ביופיו. אם תחפוץ נפשכם לקינוח בקצת תרבות בעיר, תוכלו להגיע אל התיאטרון הלאומי של קוסטה ריקה, שעומד על תילו מעל ל-100 שנה, ובו לצד הצגות מקומיות תוכלו לצפות גם במופעי בלט ואופרה.
 
 

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

סאן חוזה

11°-28°
שני 11°-26°
שלישי 11°-25°
רביעי 14°-28°