נגישות
 • טיסות לקרואטיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקרואטיה

קרואטיה הפכה בשנים האחרונות ליעד פופולארי עבור ישראל, במיוחד בשל חופי הנהדרים. תיירים שרוצים נופש על הים, ישמחו לעלות על טיסות זולות לקרואטיה. שתי הערים המרכזיות של המדינה הינן אופטייה ודוברובניק, וגם זגרב נחשבת לעיר תיירותית הצוברת פופולאריות הולכת ועולה. שלוש הערים הללו יכולות לתת מושג ראשון לישראלי שמעוניין לדעת אודות התרבות היוגוסלבית יותר. במדינה לא רק תרבות, אוכל והווי ייחודיים לחיים היוגוסלביים, אלא גם תענוגות אירופאית קלאסיות כמו שייט, לגונות, ערים עתיקות ועוד. כמו בכל אירופה אפשר להינות מטיול פארקים, אגמים וגם נסיעה על אופניים, שחייה, שייט וטיפוס הרים מקצועי.
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

24/2/18 - 04/3/18
טיסת סדירות
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

17/3/18 - 22/3/18
טיסת סדירות
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

28/2/18 - 07/3/18
טיסת סדירות
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

02/3/18 - 07/3/18
טיסת סדירות

טיסות לקרואטיה היפיפייה


בדרך כלל טיסות לקרואטיה נוחתות בזגרב. עיר הבירה היא הכרך המרכזי, ההומה, התוסס, ובו מיליון תושבים. יש בו מרכזי בילוי, קניונים, מסעדות ובתי קפה – והעיר הופכת לאט לאט להיות דומה יותר ויותר לערי בירה מרכזיות באירופה. בין האטרקציות המרכזיות של זגרב אפשרא למצוא: מבצר מדבדגרד, פארק ילאצ'יצה (הכיכר), שער האבן, פסלי מלכים וגם 'סתם' האדריכלות והבתים בעיר. בערים אחרות תוכלו לעשות דברים מעניינים גם כן. בדוברובניק למשל אפשר למצוא סמטאות יפות, פארקים מטופחים, גני פרחים וגם מרכזי תיירות הומי אדם. בעיר יש חומה עתיקה, בית כנסת יהודים, ארמונות ונמל ימי עתיק. כמובן שאפשר גם לערוך בה חופשה על החוף.

טיסה לקרואטיה עם אופיר טורס


טיסות לקרואטיה יוצאות בדרך כלל מהארץ במסגרת צ'רטר או טיסות עם עצירת ביניים. אנחנו באופיר טורס נשמח להציע לכם את החבילה המתאימה לכם, לעיר המתאימה לכם, עם האטרקציות והאפשרויות, טיסות לקרואטיה, מלונות, השכרת רכבים בערים השונות ועוד.


 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

זגרב

1°-1°
חמישי -9°-0°
שישי -4°-0°
שבת -11°--3°