נגישות
 • טיסות לזאגרב

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לזאגרב

קרואטיה באמת ניזונה ממקומות רבים בעלי ערך תיירותי כמו דוברובניק וכמו ספליט, אבל עיר הבירה של המדינה העצמאית שנולדה מהתפרקות יוגוסלביה לשעבר, היא העיר אליה כדאי להגיע. בעיר זאגרב תיתקלו בשלושה חלקים שונים מהם היא מורכבת- העיר העליונה, העיר התחתונה והעיר החדשה. אך בניגוד לנצרת למשל, שם נצרת עילית מציעה מקומות תיירותיים הרבה פחות יפים מנצרת הוותיקה, בזאגרב דווקא העיר העילית היא זו שמציעה לתייר את הנופים היפים ביותר שלה.
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

24/2/19 - 28/2/19
טיסת סדירות
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

14/5/19 - 20/5/19
טיסת שכר
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

21/5/19 - 27/5/19
טיסת שכר
טיסות זגרב

טיסה לזגרב

07/3/19 - 11/3/19
טיסת סדירות

טיסות לזאגרב עם אופיר טורס


טיסות לזגארב - עיר עילית טיסות לזאגרב אל העיר העליונה יביאו אתכם להגיע אל מגדל הפעמונים היפהפה ולכנסייה המפורסמת סיינט קתרין, כנסייה שעשויה כולה בסגנון בארוק. אם תהיו מעוניינים לצרוך מעט תרבות בעיר העליונה תוכלו לבחור באחת משתי אטרקציות. הראשונה היא מוזיאון הטבע, שם תצפו בזנים שונים של צמחים ובעיקר של בעלי חיים. האופציה השנייה היא הגלריה לאמנות מודרנית, שבדיוק כמו שמה, תוכלו להתוודע במקום למעט יצירות אמנות עכשוויות, וכאלה בעלות ותק לא רב.


הכיף של טיסה לזאגרב


כדי שלא בטעות תחשבו שהגעתם למדינה רק על מנת לצפות באתרים שונים בחלקי העיר, ממתין לכם סיור בשוק הפירות והירקות של בירת קרואטיה. בשוק תזכו ליהנות מכל הריחות והצבעים של שלל פירות וירקות, חוויה גסטרונומית באמת נפלאה ששווה ביקור ויכולה להעביר לכם מספר שעות אם תסיירו בין כל הדוכנים שבשוק, מבלי שתרגישו זאת כלל וכלל. לאחר שמילאתם את השקיות בפירות וירקות, הגיע הזמן למלא אותן בקניות. טיסות לזאגרב יכירו לכם את איליציה, השדרה המרכזית של העיר, בה תוכלו לסייר בין כל החנויות הכי נחשבות בעיר שמציגות לראווה את כל המותגים שאתם מכירים כל כך טוב. את הביקור בזגרב תוכלו לחתום עם ביקור באחד מהפארקים היפים ביותר שמציעה העיר, פארק מקסימיר. בפארק תגלו יער עצי אלון עתיקים, מדשאות רחבות וסוגי צמחייה מגוונים ויפים למראה, כל אלה לצד הפסלים שניצבים במקום.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

זגרב

2°-5°
שישי 0°-12°
שבת 3°-11°
ראשון -4°-1°