נגישות
 • טיסות זולות ללימסול

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ללימסול

חבילות לימסול

חבילת נופש ללימסול

NAVARRIA
29/3/19 - 01/4/19
ארוחת בוקר
חבילות לימסול

דיל ללימסול

MEDITERRANEAN BEACH HOTEL
04/4/19 - 07/4/19
ארוחת בוקר
חבילות לימסול

חבילת נופש ללימסול

POSEIDONIA BEACH HOTEL
24/3/19 - 28/3/19
ארוחת בוקר , העברות
באישור מיידי
חבילות

טיסות ללימסול קפריסין עם אופיר טורס


טיסות ללימסול, העיר השנייה בגודלה בקפריסין וממוקמת בחלק הדרומי של האי. בעיר נמל גדול המהווה מרכז סחר חשוב והיא נחשבת לעיר תיירותית גדולה, שוקקת חיים ועמוסה בתיירים.

האטרקציות המומלצות בעיר – חופי ים נעימים, אתרים ארכיאולוגיים – אמתוס וקוריון, פסטיבלים, יקבי יין מומלצים, טיילת שנבנתה בשנים האחרונות עם בתי קפה, חנויות, מסעדות, טברנות ומועדוני לילה, פארק גדול, טירות עתיקות, מרחצאות, עיר עתיקה ותיאטרון יפה.  

הזמינו עוד היום טיסה עם אופיר טורס ללימסול ובואו ליהנות מהאטרקציות שלה ואף להמשיך ולטייל בהרי הטרודוס.
 

טיסות זולות ללימסול קפריסין – אתרים מרכזיים


טיסות זולות ללימסול, קפריסין, היא תיירותית חשובה והיא מציעה מבחר גדול של אטרקציות, חופים נעימים, אוכל טעים ומזג אוויר ים תיכוני.

החופים – החופים מאובזרים במלתחות, ברים ובתי קפה והם מומלצים בעיקר בתקופת הקיץ. החופים מתאימים לכולם אבל יש גם כאלה שפונים לקהל ספציפי כגון גולשים ויש גם חופים שמתאימים לקהילת הלהט"ב. בחלק מהחופים אפשר ליהנות מספורט מים.

אטרקציות ספורט – לימסול מציעה מבחר גדול של ספורט ימי, אבל גם דברים אחרים כגון – מגרשי גולף, פארק מים גדול עם מתקנים שונים ובריכות שחייה, צלילה כולל קורסי צלילה למי שמעוניין, באולינג, קרטינג ורכיבה על סוסים.

האטרקציות המרכזיות – טירת לימסול – הוקמה במאה ה-12 ליד הנמל הישן. כיום המקום משמש כמוזיאון המציג חפצים מימי הביניים, עם תצפית מקסימה מהחומות. העיר העתיקה – חנויות לעתיקות ומלאכת יד ומדרחוב נחמד. המוזיאון הארכיאולוגי עם תצוגה של כלי חרס, תכשיטים, זכוכית ופסלי טרקוטה. חוות חמורים, חוות סנטה מריה עם פעילויות למשפחה, מוזיאון האמנות העממית, תיאטרון רומי – קוריון העתיקה, עיר ממלכה עתיקה ובה ארכיטקטורה מיוחדת ופסיפסים וכן תיאטרון שנבנה במאה ה-2 לפני הספירה ועבר הרחבה לאחר 400 שנה.