נגישות
 • טיסות לקפריסין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקפריסין

טיסות לקפריסין אינה בהכרח חופשה של חופי רחצה קסומים ותו לא. האי השלישי בגודלו בים התיכון, אוצר בשטחו הקטן (9251 קמ"ר בלבד) גם ערים עתיקות, הרים מרהיבים, ומעל לתשעת אלפים שנות היסטוריה. טיסות זולות לקפריסין יוצאות מישראל וניתן להגיע אל האי במעבורת מיוון, למשל לקחת טיסה לכרתים ומשם מעבורת לקפריסין ולשלב חופשה בשני האיים. ניתן להגיע אל קפריסין גם במסגרת קרוז של אחת מספינות הנופש הסבות סביב הים התיכון.
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

31/3/19 - 02/4/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

28/3/19 - 02/4/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה לקפריסין - לרנקה

01/4/19 - 05/4/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה לקפריסין - לרנקה

04/4/19 - 11/4/19
טיסת שכר

טיסות לקפריסין מזמינים עם אופיר טורס!

 

רובם המוחלט של התיירים המחפשים חופשה בקפריסין, מגיעים אל חלקו הדרומי של האי, המיושב ע"י תושבים יווניים, וכולל את מרבית האתרים ההיסטוריים ועיירות הנופש. טיסות לקפריסין היוצאות מישראל לא יגיעו בדרך כלל לחלק הצפוני של האי, קפריסין התורכית, ומי שמעוניין לבקר בו יאלץ לקחת טיסה דרך תורכיה.

 

טיסות זולות לקפריסין – חופשה בטבע


הדבר הראשון שחשוב לדעת על קפריסין הוא, שהיות ומדובר באי יש בו לא מעט בעלי חיים וצמחים אנדמיים, ייחודיים לו, שלא קיימים בשום מקום אחר בעולם. בהרים הגבוהים של רכס טדורוס, ובחופים הפראיים של חצי האי אקאמס, ניתן לראות מגוון של בעלי חיים, ובהם נשרים, שועלים, עטלפים, צבי ים, וכבשי בר ממין הגדל רק בקפריסין והם לבדם מצדיקים טיסות לקפריסין. 

רכס הרי טדורוס מכיל מסלולי הליכה רבים, מנזרים קטנים המשובצים בין רכסי ההרים, וכפרים נעימים, כמו פלארס ופדולאס, בהם ניתן להתאכסן במהלך מסלולים ארוכים. עוד ניתן למצא באזור אתרי סקי, ומסלולי רכיבה על אופניים. חופשה בקפריסין יכולה לשלב טבע הררי עם חופי רחצה מענגים.
 

טיסות לואו קוסט לקפריסין - החופים


נדמה כאילו רוב רובם של התיירים עולים על טיסות לקפריסין במטרה אחת בלבד  חופי הרחצה הנהדרים שלה. עיירות כמו לימסול, איה נאפה ולרנקה הפכו לאתרי נופש מבוקשים, והם מלאים מלונות מפוארים, עורקי תחבורה נוחים, מסעדות מצוינות ומגוון של פינוקים.

עם זאת לא מעט תיירים מגיעים עם טיסות לקפריסין, שוכרים וילת נופש על שפת הים ופונים למגוון האטרקציות שמציעים החופים. התיירות הגואה לאזור החופים גרמה לפיתוח של מגוון פעילויות חופים וספורט מים, ובהם שיט, דיג, צלילה, צניחה ימית, ועוד. כמו כן ניתן לשכור כמעט בכל מקום אופנוע או רכב, ולנסוע בין עיירות הנופש המענגות.
 

טיסה לקפריסין - הערים של קפריסין


הערים של קפריסין ובראשן ניקוסיה, פאפוס ולימסול - מציעות הכל: אדריכלות, תרבות, מוזיאונים, כנסיות, בילויים וקרבה אל הטבע והחופים. אל רובן ניתן להגיע ישירות מהארץ, באמצעות שיט או טיסות לקפריסין. לצד אתרים היסטוריים, מוזיאונים, מנזרים, שרידים רומיים ואתרי עתיקות (שיספקו גם חובבי היסטוריה, מהסוג הלוקח טיסות לרומא בשביל הקולוסיאום) מציעות הערים גם מסעדות טובות, יינות משובחים וחיי לילה סוערים.

עם זאת, יש לזכור ששטחו של האי לא גדול, בין הערים קיימת תחבורה ציבורית נוחה, וניתן לשכור בקלות אופנוע, או ג'יפ ולכן לא חייבים להתמקד במקום אחד, אתם יכולים להתחיל בניקוסיה, להמשיך אל רכס הטדורוס, לרדת אל פאפוס, ולנסוע מערבה אל לימסול, איה נאפה ולרנקה, להירגעות בחופים. אם אתם מעוניינים בטיול מקיף שכרו רכב והמשיכו משם.

חופשה בקפריסין יכולה, אם כן, להיות חופשה מגוונת ומלאת הפתעות. אנו באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם טיסות לקפריסין - קפריסין מזמינים רק דרך אופיר טורס.

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.