• טיסות ללרנקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללרנקה

טיסות ללרנקה יקחו אתכם אל החו"ל הכי קרוב לישראל - בסך הכל שעה טיסה, ואתם בעולם אחר. נהוג לקחת נופש בקפריסין לשם התרגעות על החוף - אולם טיסות זולות ללרנקה היא אופציה נהדרת לחובבי הטיולים, שימצאו ברכס הרי טדורוס מסלולי הליכה יפים, מנזרים הקטנים, כפרים ציוריים ובעלי חיים אנדמיים.
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

26/12/17 - 28/12/17
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

26/12/17 - 28/12/17
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

26/12/17 - 28/12/17
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

26/12/17 - 28/12/17
טיסת שכר

טיסות ללרנקה - אופיר טורס

 
אם נבחר עיר אחת ביוון שעונה על הדרישות הללו, כנראה שנבחר בעיר סלוניקי. בסלוניקי נוכל למצוא בדיוק את הדברים המבוקשים- גם אתרים תיירותיים נהדרים וגם נוף מרהיב. אחד מהאתרים התיירותיים הללו הוא לא אחר מאשר המגדל הלבן, אחד מהאטרקציות המרכזיות ביוון כולה, שנבנה במהלך המאה ה-15 על מנת להגן על העיר סלוניקי ונצבע בלבן לאחר שחרורה. בעיר היוונית תמצאו גם את המוזיאון לתרבות ביזנטית ואת המוזיאון הארכיאולוגי, שניהם מוזיאונים המלמדים על התפתחותה של התרבות ואודות הסמלים הבולטים לאורך השנים של העיר היוונית. מול סלוניקי, עומדות טיסות ללרנקה כאתר המרכזי של קפריסין. רוב הטיסות שנוחתות במדינה אף הן נוחתות בשדה התעופה המרכזי של האי השכן לנו, נמל התעופה של לרנקה, ולכן האפשרות של סיור באי נשמע אפילו עוד יותר לגיטימי מאשר בעיר אחרת בקפריסין. לא רק טיסות מגיעות ללרנקה כי אם אפילו ספינות שיוצאות לשייט מישראל ומגיעות כעבור זמן לא רב לנמל של העיר.
 

 

טיסות ללרנקה - האטרקציות


לרנקה לא נופלת מבחינת ההיצע אותו היא מציגה. סכר קלבסוס למשל הוא אתר יפהפה שמעניק למגיעים אליו אפשרות לתצפית ברמה יוצאת דופן על האזור הכפרי של העיר. טיסות ללרנקה יפגישו את התייר גם עם מצודת לרנקה, מצודה הנמצאת ממש על קו החוף של העיר ולמעשה היא זו שמחלקת בין המחוזות במקום, המחוז היווני והמחוז הטורקי. המבנה שעוד הספיק לשמש בעבר כבית סוהר, מציג כיום מוזיאון לפריטים מימי הביניים לצד קונצרטים בערבים מסוימים. תוכלו להגיע גם אל פארק הגמלים, שאין שום הפתעה בשם ואכן מה שתראו בפארק הוא גמלים, עליהם תוכלו אף לרכב לאורך החוף.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

לרנקה

10°-19°
ראשון 16°-20°
שני 15°-21°
שלישי 14°-20°