נגישות
 • טיסות ללרנקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ללרנקה

טיסות ללרנקה יקחו אתכם אל החו"ל הכי קרוב לישראל - בסך הכל שעה טיסה, ואתם בעולם אחר. נהוג לקחת נופש בקפריסין לשם התרגעות על החוף - אולם טיסות זולות ללרנקה היא אופציה נהדרת לחובבי הטיולים, שימצאו ברכס הרי טדורוס מסלולי הליכה יפים, מנזרים הקטנים, כפרים ציוריים ובעלי חיים אנדמיים.
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

21/3/19 - 24/3/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

11/4/19 - 19/4/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

04/4/19 - 19/4/19
טיסת שכר
טיסות לרנקה

טיסה ללרנקה

24/3/19 - 19/4/19
טיסת שכר

טיסות ללרנקה ברגע האחרון

טיסות ללרנקה עם אופיר טורס


לרנקה, עיר נמל בדרום מזרח קפריסין. אלפי תיירים מגיעים מדי שנה לעיר כדי ליהנות מחופיה הנקיים וממזג האוויר הנהדר. בעיר גם מבחר של אתרים ארכיאולוגיים, שישה מוזיאונים, אגם מלוח עם מאות פלמינגואים וכנסיית איה פנרומני. אופיר טורס מציעה טיסות ישירות ללרנקה, בה נמצא גם שדה התעופה הראשי של קפריסין.
 
טיסות ללרנקה – אטרקציות מרכזיות

בלרנקה מבחר גדול של אטרקציות – אתרים ארכיאולוגיים, מוזיאונים, טירות מרתקות וחופים יפים. לאורך החוף טיילת ארוכה עם בתי קפה, טברנות ומבחר אוכל מהיר.

להלן אטרקציות נבחרות –
כנסיית לזרוס הקדוש – לזרוס, אחיה של מרי, הוקם לתחייה ע"י ישו והמשיך לחיות את חייו בלרנקה. הבישוף הראשון של העיר ולאחר מותו נקבר בכנסייה "לזרוס הקדוש", תחת המזבח הראשי. כנסייה ביזנטית חשובה שנבנתה במאה ה-9 ובראשה מגדל מעמונים גבוה. הכניסה מעוטרת באייקונים, בפנים הכנסייה פסלים מהמאה ה-17 המספרים על מותו ותחייתו ותגליפי עץ מהמאה ה-18. כמו כן במקום מוזיאון קטן ובו דברי אמנות נוצריים מתקופות שונות. הכניסה חינם.

מצודת לרנקה – מצודת אבן מרשימה שנבנתה ב-1625 ושימשה במקור כבית כלא. המצודה נמצאת בקו החוף של לרנקה ומחלקת את העיר למחוז היווני והטורקי. כיום אפשר ליהנות במקום מתצפית על הנמל ועל השכונה הטורקית, מוזיאון קטן עם פריטים מימי הביניים ורחבה פתוחה המארחת מופעים וקונצרטים.

פארק הגמלים – בפארק אפשר ליהנות מרכיבה על הגמלים בשדות הסמוכים או לאורך החוף, לשחות בבריכה או לבקר במוזיאון האתנוגרפי שמקום. עוד במקום "תיבת נוח", מגוון של ציפורים בזוגות כמובן.

עוד בלרנקה – מסגד האלה סולטן , קירוקיטה – אתר מורשת עולמית המראה התנחלויות קדומות, צוללת התיירים – צלילות במעמקי הים התיכון כדי לחזות בשרידי ספינות ודגים, רחבת עבודות היד, המוזיאון הארכיאולוגי, חובבי עתיקות ייהנו מהאקרופוליס של קיטיון העתיקה ויש עוד הרבה מה לראות ולחוות.
 

טיסות ללרנקה - האטרקציות


טיסות ללרנקה אל עיר שלא נופלת מבחינת ההיצע אותו היא מציגה. סכר קלבסוס למשל הוא אתר יפהפה שמעניק למגיעים אליו אפשרות לתצפית ברמה יוצאת דופן על האזור הכפרי של העיר. טיסות ללרנקה יפגישו את התייר גם עם מצודת לרנקה, מצודה הנמצאת ממש על קו החוף של העיר ולמעשה היא זו שמחלקת בין המחוזות במקום, המחוז היווני והמחוז הטורקי. המבנה שעוד הספיק לשמש בעבר כבית סוהר, מציג כיום מוזיאון לפריטים מימי הביניים לצד קונצרטים בערבים מסוימים. תוכלו להגיע גם אל פארק הגמלים, שאין שום הפתעה בשם ואכן מה שתראו בפארק הוא גמלים, עליהם תוכלו אף לרכב לאורך החוף.

 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.