נגישות
 • טיסות לקופנהגן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקופנהגן

אחת הערים המסקרנות ביותר על הגלובוס נמצאת בדנמרק. המדינה המרכזית ביותר של הגוש הסקנדינבי מספקת לנו את קופנהגן, עיר הבירה הדנית, שם תוכלו למצוא הכל- נופים מרהיבים, פסלים היסטוריים ואפילו חיי לילה משגעים. השילוב בין התושבים המקומיים שנולדו בדנמרק, המהגרים הרבים שהגיעו למדינה והתיירים שפוקדים אותה מדי שנה, יוצרים תמהיל מרתק שאפילו רק בשבילו שווה להרחיק עד לשם.
טיסות קופנהגן

טיסה לקופנהגן

21/3/19 - 25/3/19
טיסת סדירות
טיסות קופנהגן

טיסה לקופנהגן

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות קופנהגן

טיסה לקופנהגן

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות קופנהגן

טיסה לקופנהגן

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות

טיסות לקופנהגן


טיסות לקופנהגן - האטרקציות המפורסמות בעירקופנהגן מספקת כמובן הרבה יותר מתמהיל אנושי מרהיב. באתרים רבים תוכלו לבקר בעת טיולכם בבירה הדנית, כשבראש ובראשונה נמצאים שניים, שהם כנראה המקומות היותר מוכרים בעיר. הראשון עליו בוודאי שמעתם בעבר, הוא פסלה של בת הים הקטנה. הפסל המרהיב נוצר לפי דמותה של גיבורת הסיפור המוכר, אותו כתב האדם המפורסם ביותר שדנמרק הוציאה לעולם ככל הנראה, או לכל הפחות הסופר המפורסם ביותר שלה, הנס כריסטיאן אנדרסן. הסלע עליו עומד הפסל בנמל קופנהגן מושך אליו מטיילים רבים שמגיעים לחזות בו, כשהם משלבים גם טיול לאורכו ולרוחבו של הנמל. טיסות לקופנהגן מובילות היישר אל המקום השני במדד האתרים המפורסמים בעיר, גני טיבולי. פארק השעשועים המפורסם, שנחשב לאחד מהפארקים הוותיקים באירופה, מושך אליו תיירים רבים מכל העולם שמגיעים על מנת לעלות על מגוון המתקנים המסקרנים במקום. פרט למתקנים תוכלו לסייר ברחבי הפארק ולשאוף מעט מהריחות שבאוויר, להם דואגים הפרחים שנשתלו בכל עבר.


טיסות לקופנהגן - שלב הבילויים


מבירה אחת, הבירה הדנית, לבירה אחרת(עם קצת שינוי בניקוד)- קרלסברג. אם כבר הגעתם לקופנהגן מומלץ להגיע לביקור במבשלת הבירה המפורסמת. שם, בנוסף ללמידה אודות ההיסטוריה של הבירה ותהליכי הייצור שלה, תוכלו להתוודע גם לאוסף הבקבוקים העצום ולמוזיאון קרלסברג ששוכן במקום. גולת הכותרת של הסיור במבשלה היא כמובן שלב הטעימות, אליו לא תצטרכו להמתין הרבה ותזכו לו כבר בהתחלה. כמובן שכמו בכל טיסות למגוון יעדים באירופה, גם טיסות לקופנהגן לא שונות וידאגו למקומות בהם ניתן לעשות את השופינג הממכר. בעיר מדובר בעיקר במדרחוב סטרוגט, מדרחוב הנהנה בכל שעות היממה מכמות רבה של מבקרים, מקומיים ותיירים כאחד, שם מלבד בתי קפה ומסעדות תוכלו למצוא אינספור חנויות מותגים ומזכרות.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

קופנהגן

5°-5°
רביעי 2°-6°
חמישי 2°-8°
שישי 4°-9°