נגישות
 • טיסות למנצ'סטר

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למנצ'סטר

לונדון נחשבת לאחת הערים המתויירות והאהובות ביותר בעולם, לא רק על ידי התייר הישראלי אלא גם על שאר המטיילים ברחבי הגלובוס. התרבות, המראות והקהילה הבריטית, הופכים את עיר הבירה של אנגליה כמקום חובה לכל מטייל חובב. אבל בשנים האחרונות המחירים שם מאמירים, התפוסה במלונות גבוהה מאי פעם ולכל אטרקציה אליה תפנה, יהיו מאות ואלפי אנשים אחרים שימתינו אתך בתורים. לכן, אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר שמציעה אנגליה היא עיר אחרת, שונה, אבל לא פחות מדהימה- מנצ'סטר אופיר טורס מציעים מגוון טיסות למנצ'סטר
טיסות מנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות מנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות מנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

04/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות מנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

11/4/19 - 15/4/19
טיסת סדירות

טיסות למנצ'סטר עם אופיר טורס!


טיסות למנצ'סטר - תיאטרון החלומות


לרוב האנשים, בעיקר הגברים שבינינו, העיר מנצ'סטר מתקשרת בראש ובראשונה עם כדורגל. האולד טראפורד, "תיאטרון החלומות", נחשב לאחד האצטדיונים האהובים ביותר בעולם, והוא מגרשה הביתי של אחת הקבוצות האהובות ביותר בעולם, מנצ'סטר יונייטד. עקב כך, רבים מהתיירים המגיעים אל העיר הזאת, עושים זאת אך ורק למען הכדורגל. לצד הליכה למשחק רשמי באצטדיון, הם גם עורכים טיול מודרך במקום, שם מוצגת כלל ההיסטוריה של הקבוצה המפוארת, זאת במהלך סיור בין היציעים, הספסלים וחדרי ההלבשה של הקבוצות. בשלוש שנים האחרונות עולה קרנה גם של הקבוצה השנייה בעיר, מנצ'סטר סיטי, מה שמבטיח טירוף מוחלט בימים בהם שתי הקבוצות משחקות מול זו. אבל טיסות למנצ'סטר הן לא רק לתיאטרון החלומות, אלא גם לצורך תיאטרון מסוג אחר. התיאטרון המקומי, מלבד ההופעות המרשימות במקום שאינן נופלות מהתיאטראות של האחות הגדולה לונדון, מציג גם מבנה מרהיב ועגול שנראה כמעין חללית שקופה וממוקם במבנה ויקטוריאני מרתק.


טיסות למנצ'סטר - אטרקציות נוספות


לצד חוויות תרבותיות כמו כדורגל ותיאטרון, מציגה העיר גם זווית קצת אחרת למעוניינים. אחד המקומות המציעים בילוי שכזה הוא אתר הסקי המלאכותי של העיר, הצ'יל פקטור. לא משנה אם מגיעים למקום בחורף או דווקא בעונת הקיץ, המתחם מושך אליו גולשים מכל העולם ובכל הרמות. מלבד מדרון הסקי במקום תוכלו למצוא גם אמצעים נוספים עבור חוויות של ספורט אתגרי, דוגמת קירות טיפוס. טיסות למנצ'סטר מבטיחות בנוסף לכל האטרקציות המוזכרות, גם חוויה יוצאת דופן של צפייה בכוכבים. מצפה הכוכבים העונה לשם גודלי מאפשר תצפית על השמיים המרהיבים של העיר, ללא ספק חוויה בלתי נשכחת.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

מנצ'סטר

7°-8°
שלישי 5°-10°
רביעי 1°-11°
חמישי 5°-11°