נגישות
 • טיסות לאתיופיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאתיופיה

אם יש מדינה אחת באפריקה שאיתה אין צורך בהיכרות מוקדמת, זו קרוב לוודאי תהיה אתיופיה, כיום יוצאות מספר טיסות לאתיופיה מישראל. היחסים החמים של אזרחי שתי המדינות, אלה שמאפשרים את הבאתם של אתיופים רבים לישראל ואת יציאת ישראלים רבים לאתיופיה לצורך התנדבות, רק מעמיקה את רצון התייר הממוצע להגיע למדינה ולראות מה היא מציעה. כל הפרטים על טיסות זולות לאתיופיה באופיר טורס
טיסות אדיס אבבה

טיסה לאדיס אבבה

04/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות
טיסות אדיס אבבה

טיסה לאדיס אבבה

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות אדיס אבבה

טיסה לאדיס אבבה

28/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות אדיס אבבה

טיסה לאדיס אבבה

07/4/19 - 14/4/19
טיסת סדירות

טיסות לאתיופיה עם אופיר טורס


טיסות לאתיופיה - התנדבות או טיול


אתיופיה כאמור ידועה לתייר בעיקר בשל המבצעים שהביאו באמצע שנות השמונים ותחילת שנות התשעים את יהודי המדינה לישראל ובגלל ההתנדבות הרבה שמצריכה המדינה, התנדבות שמוציאה משלחות רפואיות רבות מישראל לאתיופיה, נוסף על התנדבות של אנשים באופן פרטי על מנת לנסוע למדינה ולעזור שם בכל מה שיצטרכו. לכל מי שעלה על טיסות לאתיופיה, גם אם לצורך התנדבותי וגם אם סתם הוא מסתקרן לראות את המדינה, מומלץ להגיע ולטייל בכמה מהאתרים היפים ביותר של יבשת אפריקה, שנמצאים באתיופיה. כפי שבאפריקה הדבר הנפוץ ביותר לראות הוא בעלי חיים מיוחדים באחד מאתרי הספארי, כך גם אתיופיה מציגה בעלי חיים שמיוחדים בעיקר למקום. בפארק הלאומי סימיאן שנמצא בצפון אתיופיה, ועונה גם לשם הגג של אפריקה, ניתן לחזות בכמה מבעלי החיים אותם לא תראו בשום מקום אחר, דוגמת השועל הסימיאני והבבון גאלדה. פרט לחיות המיוחדות תוכלו לטייל באזור ההררי הזה וליהנות מאחד הנופים המרהיבים ביותר ביבשת ובעולם כולו. מגלים את ההיסטוריה המקומית דרך טיסות לאתיופיה.

באותו אזור של צפון אתיופיה, ניתן לצפות גם בעוד אחד מהמקומות המרהיבים של המדינה ושל היבשת, הלא היא העיירה לליבלה. בעיירה הזו ניתן למצוא לא פחות מ-11 כנסיות אשר חצובות בסלע, כנסיות שנחצבו אך ורק באמצעות פטיש ואזמל והן נמצאות עמוק באדמה, כך שסביר שתוכלו לצפות רק בגגותיהן, גם אם תצאו לסיור במנהרות התת קרקעיות. טיסות לאתיופיה ייקחו אתכם גם למקומות רבים שהינם מכילים עתיקות נפלאות ומיוחדות מאוד משנים קדמוניות. אחד מהמקומות הללו יהיה האתר הפרהיסטורי טייה שממוקם דווקא בדרומה של המדינה ומכיל אוסף מרשים של 30 עמודים מגולפים עם תיאורים של סמלים שונים מהתרבות האתיופית העתיקה. דרך ביקור בטייה, כמו דרך ביקור באתרי העתיקות האחרים, תוכלו ללמוד רבות על ההיסטוריה המקומית.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

אדיס אבבה

11°-23°
שלישי 6°-27°
רביעי 9°-28°
חמישי 9°-26°