נגישות
 • טיסות לאירופה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאירופה

אירופה מציעה שלל יעדים תיירותיים עבור המטיילים מהעולם ומישראל. קרבתה של אירופה לישראל היא יתרון גדול בעבור הישראלים המחפשים יעד לחופשה. ביבשת המרתקת הזו תוכלו למצוא שלל יעדים אטרקטיביים אליהם תוכלו להזמין טיסות זולות - טיסות לאירופה יוצאות באופן עקבי סדיר ותדיר אל יעדים רבים.
טיסות לונדון

טיסה ללונדון

21/3/19 - 28/3/19
טיסת שכר
טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

07/4/19 - 10/4/19
טיסת שכר
טיסות מדריד

טיסה למדריד

22/3/19 - 25/3/19
טיסת שכר
טיסות אמסטרדם

טיסה לאמסטרדם

30/3/19 - 03/4/19
טיסת שכר
טיסות רומא

טיסה לרומא

24/3/19 - 27/3/19
טיסת שכר
טיסות וינה

טיסה לוינה

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

24/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות
טיסות פראג

טיסה לפראג

03/4/19 - 04/4/19
טיסת שכר

טיסות לאירופה עם אופיר טורס!


מידע כללי

באירופה ישנן הרבה מדינות ורבות מהן חברות באיחוד האירופי. משמעות האיחוד האירופי היא, כי ניתן לעתים לעבור בין מדינה למדינה בקלות יחסית, והדבר יכול לחסוך את הצורך בוויזה מיוחדת לחלק מהמדינות (עם זאת מומלץ לבדוק אם אכן נדרשת ויזה לביקור במדינה אליה אתם נוסעים). יתרון נוסף של האיחוד האירופי טמון בכך, שברוב המדינות באירופה נהוג מטבע אחד, עם שער אחד, ואין צורך להחליף אותו ו/או לשנן אי אילו שערי המרה שונים בין היעדים השונים.

כאמור, טיסות לאירופה יוצאות מישראל במשך כל השנה ולכל היעדים האטרקטיביים: מלונדון ופריז, עבור ברומא, שוויץ, אמסטרדם ועד ספרד, יוון, פראג ועוד. אורכן של טיסות לאירופה משתנה ממדינה למדינה בהתאם למרחק מישראל, אולם הטיסות הארוכות ביותר – ללונדון וכו' - אורכות כ-5 שעות בלבד. טיסה אל היעדים הקרובים יותר אורכת כשעתיים לפחות.

ניתן להשיג טיסות סדירות, טיסות שכר (צ'רטר) וטיסות מוזלות. טיסות סדירות בדרך כלל עולות יותר מאשר טיסות שכר, אולם הן נחשבות לאמינות יותר, ויש פחות סיכוי לביטולים – במיוחד ככל שהמדובר בחברת תעופה מוכרת. טיסות מוזלות עשויות להיות זולות מטיסות סדירות, אולם חשוב לבדוק ראשית מה מקבלים בטיסות המוזלות, משום שלעתים תמצאו את עצמכם משלמים על "תוספות", שבכרטיס טיסה רגיל היו כלולות במחיר. בנוסף חשוב לבדוק היכן נוחתת הטיסה המוזלת. כדי לחסוך עלויות, טיסות אלה נוחתות בשדות תעופה משניים, אשר עלולים להיות מרוחקים מהיעדים אליהם אתם נוסעים.

 

יעדים עיקריים

בין היעדים העיקריים באירופה, נמליץ בעיקר על הבירות הגדולות: פאריז, לונדון, רומא והיעד המועדף על הישראלים: טיסה לברצלונה . כל אחת מאלה מכילה אינספור יעדים אשר הם בגדר"חובה" ממש לבקר בהם: בלונדון – ארמון וסטמינסטר, ארמון באקינגהם, העין של לונדון ושאר המקומות שהם סמלי הממלכה הבריטית; ברומא תוכלו לפגוש את ההיסטוריה הרומית העתיקה, צד בצד עם אחת התרבויות החמות והמעניינות ביותר שיש; ופריז – עיר האורות – היא חוויה בפני עצמה. הביקור בה מומלץ במיוחד לזוגות, בזכות האווירה הרומנטית של היעדים הרבים בה – מבית האופרה ועד מגדל אייפל או כנסיית מונמרט.

 

תרבות ואמנות

כל אחת מהמדינות מכילה אינספור יעדי תרבות. אם הזכרנו את פריז – הרי שמוזיאונים כגון הלובר ומוזיאון אורסיי הם תחנות חובה לביקור. במוזיאונים אלה תוכלו לפגוש את מיטב היצירות ואוצרות האמנות של האנושות כולה. בילוי ברומא יאפשר לכם לפגוש את הרחובות, המזרקות והפסלים של גדולי האמנים. מי שירחיק מהבירה אל ונציה או פירנצה יוכל לפגוש בצורה כמעט בלתי אמצעית את תרבות הרנסנס במלוא הדרה. ביקור בלונדון יחשוף אתכם אל התרבות הבריטית ואל בית המלוכה.

 
בילויים וקניות

טיסה ללונדון תיקח אתכם לרחובות רבים מפורסמים, כמו רח' אוקספורד, אשר מוכרים בעולם כולו לחובבי הקניות. ברחוב זה תוכלו למצוא אינספור חנויות מהטובות בעולם. בעבור חובבי האופנה, פריז או מילאנו הן יעדים מתאימים גם כן: כל אחת בתחומה היא בירת אופנה.

בעבור מי שמחפשים בילויים – אמסטרדם מציעה חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. ביקור בברלין או ערים אחרות בגרמניה יפגיש אתכם עם התרבות הגרמנית והבירה הגרמנית. ביקור בטברנות היווניות גם הוא חוויה שונה לחלוטין ממה שאתם מכירים ומומלצת בעבור חובבי הבילויים.

 
אירופה עם ילדים

ישנם יעדים רבים לביקור באירופה עם הילדים. מפאת קוצר היריעה נתמקד בשתי הצעות: ראשית, ביקור באירו דיסני שבקרבת פריז. פארק שעשועים קלאסי והכי קרוב שתוכלו למצוא לדבר האמיתי שבאורלנדו ארה"ב.

בגבול בין גרמניה לשוויץ תוכלו למצוא את היער השחור, המוכר כיעד לחופשה אקסקלוסיבית. היער נחשב גם למקום שנתן את ההשראה ליצירתם של האחים גרים, ויש בו עשרות כפרים קטנים הבנויים באווירה מיוחדת במינה ומאפשרים חוויה מיוחדת לילדים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.