נגישות
 • טיסות לניס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לניס

אם אתם מחפשים מקום יפה ונעים לטייל בו באירופה, ניס היא המקום עבורכם. מדובר ביעד ספציפי מאד בצרפת, אשר מהווה את אחד המקומות האלגנטיים והכיפיים באירופה כולה ובטח בצרפת. העיר ממוקמת בדרום צרפת עם האווירה המיוחדת של האיזור, שמציע טיולים יוקרתיים, מפנקים וברמה גבוהה מאד. הריביירה הצרפתית ידועה באיכות הגבוהה שהיא מציעה לתיירים בכל אחד מהפרמטרים, ולכן אם אתם מעוניינים בטיול איכותי, טיסות לניס הוא מה שאתם מחפשים. ניס עמוסה מאד לאורך כל השנה ובמיוחד בקיץ, ולכן אם חשבתם לטוס אליה מומלץ לתכנן את הטיול בצורה טובה מראש, ולא להזמין טיסות בצורה ספונטנית.
טיסות
טיסות ניס

טיסה לניס

16/5/18 - 19/5/18
טיסת סדירות
טיסות ניס

טיסה לניס

20/5/18 - 25/5/18
טיסת סדירות
טיסות ניס

טיסה לניס

22/4/18 - 28/4/18
טיסת סדירות

טיסות לניס - אופיר טורס


טיסה לניס היפה


טיסות לניס מביאות את התייר הישראלי לפנינת קסם חמודה במיוחד בדרום צרפת. בכל זמן נתון יש בה אלפי תיירים, היא פופולארית מאד ובשל כך עמוסה במסעדות ובתי קפה, מותגים ומקומות בילוי מסוגים שונים. זוהי לא עיר זולה, ולכן מדובר בחופשה יוקרתית שיש לחסוך אליה כסף מראש. בתי המלון האיכותיים של העיר מציעים מגוון רחב של עסקאות. אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם בבחירת חבילה לניס, הכוללת בתי מלון ברמות משתנות וגם טיסה לניס. מה אפשר לעשות בעיר? ראשית, יש בה חוף ים יפה מאד. בנוסף, יש בה גלריות לאמנות, ואתרים מפורסמים מההיסטוריה של צרפת – למשל: שדרת פרומייד דה אנגלס, הטיילת של העיר, שהוקמה במאהה ה-19 על ידי בית המלוכה הבריטי. בנוסף, יש בעיר מוזיאונים – למשל: מוזיאון מאטיס, שגר בעיר ומוזיאון שאגאל, שמהווה אטרקציה עבור ישראלים רבים, בשל היצירות התנ"כיות הרבות שיש בו.

ניס אטרקטיבית מאד בכל חודשי השנה ובמיוחד בקיץ. כאמור, בשל כך מומלץ לתכנן את הטיול מראש. רוצים לנסוע לניס ומחפשים דילים טובים או טיסות איכותיות במחיר אטרקטיבי? באופיר טורס נשמח להציע לכם מגוון רחב של טיסות לניס.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 

ניס

18°-23°
שבת 18°-22°
ראשון 17°-21°
שני 11°-18°