נגישות
 • טיסות לברלין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לברלין ברגע האחרון

טיסות זולות לברלין

טיסות לברלין הן טיסות לבירת הבילויים של אירופה – בה תמצאו את מיטב המועדונים, הפאבים וההופעות. אבל גם אם אתם לא מהבליינים – כדאי לכם לעלות על טיסה לברלין. העיר העתיקה, בת למעלה מ-750 שנה, מציעה מגוון של אתרים ראויים לביקור, עתיקים ומודרניים. .
טיסות ברלין

טיסה לברלין

31/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

04/4/19 - 08/4/19
טיסת סדירות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

28/3/19 - 01/4/19
טיסת סדירות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

07/4/19 - 11/4/19
טיסת סדירות

טיסות לברלין מזמינים עם אופיר טורס


טיסה לברלין, בירת גרמניה, תיקח אתכם לאחת הערים היפות והמעניינות באירופה, עם היסטוריה מורכבת ועצובה. המוני תיירים לוקחים טיסות לברלין וצובאים מדי שנה על העיר הדואלית והמרתקת, שסימנים לזוועות שהתחוללו בה נמצאים בכל פינה, ומתערבבים עם החיים המודרניים התוססים. בהתאם לכך, חופשה בברלין יכולה להתמקד בהיסטוריה, ארכיטקטורה, אמנות, תרבות או פאן טהור. אתם בוחרים. אנו באופיר טורס מציעים טיסות לברלין ומגוון חבילות נופש בברלין.
 

טיסות לברלין  – ההיסטוריה של העיר ברלין

 
כמו טיסה לבירות אירופאיות אחרות, למשל טיסות לפראג, טיסות לברלין מבטיחות לכם הנאה מעצם ההסתובבות ברחובות, והתרשמות מהבניינים המרשימים. חובבי המונומנטים יקחו טיסה לברלין בכדי לצפות בשער ברנדרבורג, בארמון הרפובליקה, בבניין הרייכסטאג, בו יושב הפרלמנט של ברלין, בארמון שרלוטנבורג, במצודת שפנדאו ובעמוד הניצחון שבכיכר גרוסר-סטרן. וכמובן, במהלך נופש בברלין לא יוכל לפספס את מגדל הטלוויזיה – המגדל הגבוה ביותר בברלין.   

 

חובבי ההיסטוריה ימצאו במהלך חופשה בברלין את שרידי העבר, מבצבצים מתחת לחזות התוססת והעליזה. שרידי חומת ברלין, שהופלה באופן ספונטני על ידי ההמון בשנת 1989, צ'ק פוינט צ'רלי, שהיה בעבר נקודת המעבר מהמזרח למערב, ומפקדת השטאזי. עוד כדאי לקחת טיסות לברלין כדי לבקר באתרים המנציחים את זוועות מלחמת העולם השנייה, ובהם אנדרטה לזכר יהודי אירופה שנרצחו, בית המשמר החדש, כיכר בבל בה עומדת אנדרטת הספריה הריקה, ואנדרטת המלחמה הרוסית.
 

טיסה זולות לברלין – הכנסיות המומלצות לביקור

 
כמובן, חופשה בברלין היא לא רק סיבוב בנבכי ההיסטוריה – העיר מלאה בשכיות חמדה אמנותיות. לחובבי אמנות דתית, מומלץ לחפש טיסות לברלין כדי לצפות בדום של ברלין, הקתדרלה המפורסמת שנבנתה בשנת 1747 בסגנון בארוק, בכנסיית ניקולאי ובקתדרלה הצרפתית. ואם לקחתם נופש בברלין – אל תפספסו את קתדרלת וילהלם הקדוש, שהופצצה במהלך מלחמת העולם השנייה, שוחזרה, ועוטרה במגדל פעמונים, חלונות כחולים ועבודות של מארק שאגאל.
 

טיסה לברלין – האמנות ותרבות המוזיאונים 

 
טיסה לברלין היא טיסה לבירה אירופאית מובילה בתחומי האמנות והתרבות. לחובבי האמנות, מומלץ לנצל חופשה בברלין בכדי לבקר באחד המוזיאנים הרבים של העיר, ובהם מוזיאון בודה, מוזיאון פרגמון, המוזיאון הישן, המוזיאון החדש והגלריה הלאומית הישנה. כמו כן מומלץ לבקר במהלך נופש בברלין בבמתחם האמנות קולטורפורום, בו ממוקמים בין היתר בניין התזמורת הפילהרמונית, המוזיאון לאמנות שימושית והגלריה הלאומית החדשה.
   
טיסות לברלין מצדיקות ביקור גם בבית תרבויות העולם, המעוצב בצורת קונכיה ובו מוצגים תערוכות ומופעים המגיעים מחוץ לאירופה. ואם כבר חופשה בברלין – מומלץ מאוד לבדוק האם נערך פסטיבל במהלך שהותכם בעיר. הידועים שבהם, שלמענם לוקחים לא מעט שוחרי תרבות טיסה לברלין במיוחד, הם פסטיבל הג'ז הנערך באוקטובר, ופסטיבל הסרטים של ברלין, הנערך בפברואר.
 

טיסות לואו קוסט לברלין – בילויים, מסיבות, ברים וחיי לילה

 
טיסות לברלין מתאימות גם למי שרוצה פשוט לבלות, ליהנות ולנקות את הראש. חופשה בברלין מבטיחה לכם חווית בילוי משובחת. לעיר יצא שם בזכות המועדונים ובתי הקפה שהשתלטו על כל פינת רחוב, הבירה הנשפכת כמים בפאבים המקומיים ובגדי המעצבים שבחנויות. בחודשים יוני ויולי נערכים בעיר מצעד הגאווה ומצעד האהבה, הגורמים לאלפי בליינים לעלות במיוחד על טיסה לברלין. ואם אתם רוצים נופש בברלין שיהיה רגוע יותר – תוכלו ליהנות מפארקים שלווים, שייט על נהר הריין, וביקור בטירות ציוריות.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

ברלין

3°-7°
שלישי 2°-7°
רביעי 1°-7°
חמישי 2°-10°