נגישות
 • טיסות לפרנקפורט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לפרנקפורט

פרנקפורט לא עולה במחשבות הראשונות כשמזכירים את גרמניה, הערים הראשונות שעולות לראש של כל תייר הן ברלין ומינכן. לא באמת יש צורך להסביר מדוע, שכן ברלין ידועה בעיקר בזכות חיי הלילה הסוערים שלה שמצטרפים אל אתרים היסטוריים מרשימים ביום ובמינכן השילוב בין בירה, אוכל גרמני וכדורגל הוא השילוב הטוב ביותר שניתן למצוא בכל המדינה. פרנקפורט היא עיר גדולה מוכרת מאוד, משום מה לא ממהרים התיירים להגיע באותה תדירות כמו לשתי הערים האחרות, וחבל. עשו לעצמכם טובה והזמינו טיסות זולות לפרנקפורט ותגלו עיר מיוחדת מאוד
טיסות פרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

26/3/18 - 03/4/18
טיסת סדירות
טיסות פרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

19/3/18 - 22/3/18
טיסת סדירות
טיסות פרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

15/4/18 - 19/4/18
טיסת סדירות
טיסות פרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

05/4/18 - 12/4/18
טיסת סדירות

טיסות לפרנקפורט עם אופיר טורס! 

 

טיסה לפרנקפורט - השילוב בין חדש וישן


טיסות לפרנקפורט יביאו אתכם לעיר נחשבת למרכז הכלכלי של גרמניה, אליה מתנקזים בדרך כלל אנשי עסקים רבים המגיעים לפגישות באחד מגורדי השחקים הממוקמים בעיר. גורדי השחקים הללו מדגישים את הייחוד של העיר, והוא השילוב בין חדש לישן. אחד הבניינים החדשים והמרהיבים ביותר של פרנקפורט, הוא מגדל מיין. מגדל זה מורכב למעשה משני מגדלי זכוכית, האחד עגול והשני מרובע, ואם תאמרו שבשביל מגדל אחד עגול ואחד מרובע מספיק ללכת למגדלי עזריאלי, אז כשתעלו לראש המגדל ותצפו בנוף המרהיב שנשקף ממנו, תבינו מדוע היה שווה להגיע עד שם. אך כאמור, טיסות לפרנקפורט דואגות למינון מדויק בין חדש לישן, ולכן זה הזמן לעיר העתיקה. כיכר רומרברג היא הכיכר המרכזית באזור זה של העיר, בה לצד בתי קפה ומסעדות תוכלו לחזות באולם הקיסר שנבנה בשנת 1612 ובו הוכתרו בעבר עשרה קיסרי גרמניה.
 

טיסות זולות לפרנקפורט - תרבות ומוזיאונים

 
טיסה לפרנקפורט אל עיר מלאה בתרבות ומוזיאונים, בכיכר רומרברג תוכלו להיתקל בעוד דבר המייחד מאוד את פרנקפורט, המוזיאונים. לא רק במוזיאון ההיסטוריה ובמוזיאון הילדים ששוכנים בכיכרהעיר העתיקה תוכלו לבקר, כי אם במוזיאונים נוספים רבים הממוקמים ברחבי העיר. טיסות לפרנקפורט יובילו אתכם אל מוזיאון שטאדל, בתוכו תזכו לחזות ב-700 שנה של אמנות אירופאית באמצעות יצירות מרהיבות של מיטב האומנים דוגמת פיקאסו, ורמיר ומאטיס. משם תוכלו להמשיך אל המוזיאון לארכיאולוגיה ששוכן בכנסיית כרמליטה ששווה ביקור בפני עצמה, אל המוזיאון לאמנות שימושית שמכיל תצוגות של אמנות שימושית מאירופה ומהמזרח הרחוק, או אל גלריית שטאדל, שם תיחשפו לעבודות אמנות של רמברנדט, מונה ודגה.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

פרנקפורט

-2°-4°
שלישי -1°-6°
רביעי 1°-7°
חמישי 2°-7°