נגישות
 • טיסות להמבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להמבורג

אם אתם מעוניינים לנסוע לעיר אירופאית ברמה גבוהה, שיש בה הרבה אטרקציות לתיירים ואווירה ייחודית, טיסות להמבורג הן היעד שלכם. זוהי אחת הערים המתויירות באירופה, השוכנת על גדות נהר האלבה – ובשל כך יש בה תרבות מים מפותחת מאד (גשרים, תעלות וכמובן מקומות רבים להתרחץ בהם). כמו באירופה כולה, ובטח בגרמניה
טיסות המבורג

טיסה להמבורג

30/4/18 - 03/5/18
טיסת סדירות
טיסות המבורג

טיסה להמבורג

23/4/18 - 26/4/18
טיסת סדירות
טיסות המבורג

טיסה להמבורג

08/5/18 - 12/5/18
טיסת סדירות
טיסות המבורג

טיסה להמבורג

15/5/18 - 19/5/18
טיסת סדירות

טיסות להמבורג - אופיר טורס


המבורג ידידותית מאד לתייר הישראלי בעיקר בתקופת ראש השנה, אז מזג האוויר בה נעים (לא חם ולא קר מדי). בין האטרקציות המיוחדות של העיר אפשר למנות שייט בתעלות של העיר, מוזיאונים, גלריות, מרכזי תרבות וכמובן אגם אלסטר. אם אתם מעוניינים בטיול קולינרי, בעיר שווקים רבים ואוכל טוב, הכי טוב בגרמניה כך אומרים, ויש בכל יום ראשון שוק דגים איכותי במיוחד. אם אתם אוהבים קינוחים אירופאים, המבורג ידועה במנות האחרונות שלה, ובמיוחד במרציפן.


טיסות להמבורג - מידע כללי


לעיר אפשר להגיע בטיסה להמבורג ישירות חברות ישראליות ואירופאיות כאחת ישמחו להציע לכם טיסות, ואנחנו באופיר טורס נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר, לרבות טיסות, מלונות, חבילות, דילים והשכרת רכב. אפשר להינות מטיולים רבים באיזור, ולא רק בעיר עצמה, באמצעות דילים וחבילות שאפשר לקנות כבר כאן מהארץ. המבורג היא נקודה מרכזית בגרמניה ולכן היא מזמינה טיולים רבים באיזור, ולערים מרכזיות שכנות באירופה. כמובן שאם אתם מעוניניים לשלב את הטיול עם עוד ערים בגרמניה, נשמח להציע לכם מגוון טיסות פנימיות במחירים אטרקטיביים. בהמבורג יש גם נמל תעופה בין לאומית שנחשב לעורק מרכזי במדינה לאירופה כולה. אנו באופיר טורס נשמח להציע לכם את מגוון טיסות זולות או סדירות וכמובן טיסות ישירות לאחת הערים התרבותיות והמעניינות בגרמניה כולה ובאירופה בכלל.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

המבורג

10°-26°
שבת 9°-20°
ראשון 11°-23°
שני 5°-12°