נגישות
 • טיסות לבודפשט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבודפשט

טיסה לבודפשט, בירת הונגריה, שעל גדות הדנובה, מבטיחה חופשה נהדרת: נופש בבודפשט הוא נופש של בניינים מרשימים, כנסיות יפות ופארקים נהדרים. דילים לבודפשט יאפשרו לכם גם לנסוע ברכבת התחתית העתיקה באירופה. ואם אתם רק יכולים, חפשו טיסות לבודפשט בזמן בו מתקיים בה פסטיבל – ויש הרבה כאלה
טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

06/7/18 - 11/7/18
טיסת שכר
טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

27/6/18 - 30/6/18
טיסת שכר
טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

20/6/18 - 23/6/18
טיסת שכר
טיסות בודפשט

טיסה לבודפשט

22/7/18 - 26/7/18
טיסת שכר

טיסות לבודפשט ברגע האחרון

טיסות לבודפשט מזמינים עם אופיר טורס


טיסה לבודפשט, בירת הונגריה, תיקח אתכם לעיר השישית בגודלה באיחוד האירופי, היושבת על גדות נהר הדנובה, ומורכבת למעשה משלוש ערים שאוחדו בשנת 1873: בודה, פשט ואובודה. דילים לבודפשט יתרכזו בדרך כלל באזור פשט, שממזרח לנהר, בו ממוקמים מרבית חיי הכלכלה, המסחר והתרבות של העיר. אולם כדאי מאוד לנצל חופשה בבודפשט כדי להגיע גם לאזור בודה ההררי, אל מונומנטים כמצודת בודפשט והארמון המלכותי. אנו באופיר טורס מציעים מגוון של טיסות לבודפשט וחבילות נופש בבודפשט, ובערים מרכזיות נוספות באירופה וברחבי העולם.
 

טיסות לבודפשט – אזור פשט


טיסה לבודפשט היא טיסה לעיר אירופאית קלאסית, שרחובותיה תחומים בכיכרות, ובהם נמצאים מרבית המונומנטים הראויים לביקור. את הסיור בעיר במהלך חופשה בבודפשט כדאי להתחיל בכיכר קושוט לאיוש, בה ממוקם בית הפרלמנט של בודפשט, הבנוי בסגנון ניאו-גותי משקיף על הדנובה. בכיכר הסמוכה, כיכר רוזוולט, נמצא הבניין היפה של האקדמיה למדעים, מול פסלו של הרוזן שתרם כספים לבנייתה. נופש בבודפשט צריך לכלול גם ביקור בבזיליקת אישטוואן הקדוש, שלה כיפה וזוג צריחים גבוהים, ובכנסיית בלווארושי, העתיקה ביותר בעיר, שנבנתה במאה ה-12.
    

במסגרת הנקודה היהודית, דילים לבודפשט יאפשרו לכם לבקר ברובע היהודי, שהיה ביתה של אחת הקהיליות היהודיות הגדולות באירופה, והושמדה כמעט כולה בשואה. בין היתר, ניתן לבקר בבית הכנסת הגדול, במוזיאון היהודי, הממוקם בבית הולדתו של בנימין זאב הרצל, ובאתר ההנצחה לשואה. באותה נשימה, כדאי לנצל טיסה לבודפשט גם לצורך ביקור בבית הפחד המצמרר, המתעד ומנציח את החיים תחת משטרים מדכאים. המוזיאון שוכן בבניין ששימש בעבר את מטה המפלגה הנאצית, ולאחר מכן, תחת משטר הקומוניזם, את המשטרה החשאית ההונגרית.
 

טיסה זולה לבודפשט – אזור בודה


חופשה בבודפשט מחייבת כמובן גם ביקור בבודה, הממוקמת בגדה השמאלית של נהר הדנובה. במהלך טיסה לבודפשט תבחינו שאת חלקי העיר מחברים גשרים רבים, לארבעה מהם משמעות היסטורית, ומומלץ לעבור עליהם בדרככם מפשט לבודה וחזרה: גשר השלשלאות המפורסם, שאת הכניסה אליו מעטרים פסלי אריות; גשר החירות, שבין השוק המקורה לגבעת גלרט; גשר אליזבט, וגשר מארגיט. חובבי הנוף האורבני שלקחו טיסות לבודפשט, יוכלו להתרשם מהנוף הנפלא של העיר בשתי נקודות בבודה: מגבעת גלרט, הקרויה על שם קדוש נוצרי שהוטבע בנהר, ומאנדרטת השחרור הממוקמת עליה; או ממרומי מצודת הדייגים, שבימי הביניים שימשה להגנה על ארמון המלך.
 

נופש בבודפשט מחייב ביקור בגבעת המצודה, שרכבל מוביל אליה מכיכר אדם קלארק, ועליה ממוקמים ארמון המלך המרשים, בו שוכנים בין השאר הגלריה ההונגרית הלאומית, המוזיאון לתולדות בודפשט והספריה הלאומית. עוד כדאי לנצל דילים לבודפשט לביקור בכנסיית מאתיוש הקדוש, בה הומלכו קיסרי הונגריה, בתיאטרון המצודה, בקבר הפחה התורכי עבדו רחמן עלי, בבית המגורים האריסטוקרטי "הקיפוד האדום" ובמלון הילטון הסמוך, שהמבנה המודרני שלו משולב בשרידי המבנים העתיקים שקדמו לו.

 

טיסות זולות לבודפשט – תרבות מוזאונים ואמנות

 

גולת הכותרת של חובבי תרבות ואמנות שלקחו טיסות לבודפשט הוא בית האופרה המקומי, הנחשב לאחד המרשימים באירופה. מסדרונותיו משובצים בעשרות פסלים, את קירותיו מכסים מאות פרסקאות, ואופרות מועלות בו מדי ערב. חובבי המוזיקה ימצאו במהלך חופשה בבודפשט עניין גם בהיכל הקונצרטים, הממוקם גם הוא בתוך מבנה מרשים, וגם בו מתקיימים מופעים מוזיקליים שונים. בנוסף, טיסה לבודפשט היא טיסה לעיר שמציעה מספר מוזיאונים מעניינים, ובהם המוזיאון לאמנויות יפות, המציג אוסף של למעלה מ-15 אלף ציורים של אמנים אירופאיים שונים; הגלריה הלאומית לאמנות מוצ'רנוק, והמוזיאון לאנתוגרפיה, מציג אמנות פולקלוריסטית הונגרית.
    

אולם גולת הכותרת של דילים לבודפשט היא הפסטיבלים הרבים המתקיימים במקום. אם תבחרו חבילות נופש בבודפשט בתאריכים הנכונים, תוכלו לבקר בפסטיבל טיטניק לקולנוע, בקרנבל הדנובה – פסטיבל אמנות בינלאומי, בפסטיבל זיגט – קונצרט מוזיקה ענק בסגנון וודסטוק, בפסטיבל היהודי המתקיים מדי שנה בסוף אוגוסט, בפסטיבל הבינלאומי ליין ושמפניה, בפסטיבל הקרקס הבינלאומי, בפסטיבל הסתיו לאמנויות מודרניות, וגם בפסטיבל האביב, המתקיים מדי שנה בחודש אפריל, ונחשב לאירוע התרבותי החשוב ביותר בהונגריה כולה.

 

טיסות לואו קוסט לבודפשט – בילויים וקניות
 

טיסה לבודפשט היא טיסה לבירה אירופאית מרשימה, אך לא מעונבת. לכן, חופשה בבודפשט יכולה להיות גם כיף טהור. להוציא הפסטיבלים שהוזכרו בבירה הקודמת – בודפש מלאה בתי קפה, מסעדות, פאבים, מועדונים ובתי קולנוע. חובבי הקולינריה שעלו על טיסות לבודפשט יתענגו על המאכל הלאומי, הגולש, כמו גם על תבשילים רבים שהושפעו מהמטבח האוסטרי, ובהם השניצל, בשר הציד והמאפים, ובפרט – השטרודל.
 

חובבי הפינוק ויכלו לנצל נופש בבודפשט לביקור באחד מאתרי המרחצאות הרבים של העיר – למשל במרחצאות רודאש, המציעים שש בריכות בטמפרטורות שונות, או במרחצאות גלרט שבמלון גלרט המהודר. וכמובן, כדאי ואף רצוי לנצל דילים לבודפשט לקניות, אם זה בשוק המקורה נג צ'רנוק, הבנוי בסגנון ניאו-גותי; בשדרות אנדראשי, המציאות חנויות מיוחדות לממכר עתיקות; או במדרחוב ואצי, העמוס בחנויות ובדוכני מזכרות, ובאופן נוח למדי ממוקם בסמוך לכיכר וורושמארטי, בה תוכלו ליהנות מהופעות של מוזיקאים ואמני רחוב.

 

חופשה וטיסה לבודפשט עם המשפחה והילדים

 

טיסות לבודפשט מבטיחות לכם חופשה נעימה מאוד עם הילדים. הפארק הלאומי, המומלץ לביקור במסגרת חופשה בבודפשט באופן כללי, כולל מסלולי הליכה נעימים, ביתני אמנות שונים, מוזיאון לחקלאות, מוזיאון לתחבורה, גן חיות, גן בוטני ואגם קטן, שבחורף ניתן לשוט בו בסירות, ובחורף, כשהוא קופא – להחליק עליו. עוד כדאי במהלך נופש בבודפשט עם הילדים לבקר באי מארגיט, בו ניתן לעשות טיול אופניים בין שרידי מנזרים, גני ורדים, ובקיץ: מופעים ותחרויות ספורט. 
    

חוויה מיוחדת אותה יספקו לכם דילים לבודפשט היא נסיעה ברכבת התחתית הראשונה שפעלה באירופה, וכדאי להגיע לאתרים השונים בעיר עם נסיעה בקו מספר אחד ההיסטורי, הפעיל זה למעלה ממאה שנה, ולשלב אותה עם ביקור במוזיאון הרכבת התחתית. לבסוף, ניתן לנצל טיסה לבודפשט גם לטיולי טבע ונוף יפים, למשל טיול יום באזור ברך הדנובה, המציע נופים יפהפיים, מסלולי הליכה נעימים ועיירות פסטורליות כסנטנאדרה, עיירת אמנים שבה תמצאו את מוזיאון המרציפן.

טיסות לבודפשט יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת טיסות שכר לבודפשט או טיסות סדירות לבודפשט. רק טיסה לבודפשט  או דילים לבודפשט הכוללים טיסה ומלון או טיסה ורכב. טיסות לבודפשט למטרות נופש בבודפשט, או טיסה לבודפשט המהווה התחלה לטיול ברחבי הונגריה ובמדינות הסמוכות לה. ניתן לשלב טיסה לבודפשט עם טיסות לוינה, טיסות לברטיסלבה, טיסות לאוקראינה, טיסות לרומניה, טיסות למוסקבה, טיסות לקרואטיה, טיסות לסלובניה ועוד. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לבודפשט במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסות לבודפשט מזמינים רק דרך אופיר טורס!

 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

בודפשט

18°-26°
שלישי 15°-26°
רביעי 17°-27°
חמישי 19°-26°