נגישות
 • טיסות לדלהי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדלהי

העיר דלהי היא שער הכניסה הנפוץ ביותר עבור תיירים המגיעים להודו ומעוניינים לבקר בצד הצפוני של המדינה. ביקור בדלהי מבטיח חוויה צבעונית מלאה בטעמים וריחות, ולכן רבים מתאהבים בה וחוזרים אליה שוב ושוב. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דלהי היא יעד אטרקטיבי לא רק עבור צעירים אלא גם בקרב משפחות וזוגות המעוניינים בחופשה רגועה.
טיסות דלהי

טיסה לדלהי

24/3/19 - 31/3/19
טיסת סדירות
טיסות דלהי

טיסה לדלהי

31/3/19 - 07/4/19
טיסת סדירות
טיסות דלהי

טיסה לדלהי

28/3/19 - 04/4/19
טיסת סדירות
טיסות דלהי

טיסה לדלהי

21/3/19 - 28/3/19
טיסת סדירות

טיסות לדלהי - הודו עם אופיר טורס


טיסה לדלהי - מזג אוויר חם ומחירים זולים


טיסות לדלהי מגיעות אל שני שדות תעופה: אחד הקרוי על שמו של אינדירה גנדהי ומיועד לטיסות בינלאומיות ואחד המתפקד כשדה לטיסות פנימיות בלבד. עם זאת, התחבורה בין שני השדות נוחה ומתאפשרת בעזרת אוטובוסים ושאטלים. יציאה משדה התעופה הבינלאומי אל מרכז דלהי, המיין באזר, אפשרית באמצעות מוניות או אוטו ריקשה וזמן הנסיעה הממוצע הוא שעה. מבחינת הפרש שעות מקדימה דלהי את ישראל בשלוש שעות, ומזג האוויר המקומי חם ולח לכל אורך השנה. שיא החום מגיע בחודשים מאי עד יולי, כאשר באוגוסט ישנם גם גשמי מונסונים המלווים בחום. בחודשים נובמבר עד ינואר ישנו ערפל ולקות ראייה כתוצאה מעננות אך בחודשים פברואר ומרץ מזג האוויר הופך נוח יותר, בעיקר בשעות הלילה. המטבע המקומי בהודו הוא רופי ולכן קניות במדינה נחשבות זולות בצורה יוצאת דופן.
 

טיסות זולות לדלהי כיצד מזמינים ?

 
ישנן דרכים רבות להזמין טיסות לדלהי. חברות ארקיע ואל על הישראליות מציעות טיסות ישירות לדלהי, אך ניתן לטוס גם עם חברה בינלאומית כמו קאטר אירוויז, אוזבקיסטן איירליינס, טורקיש איירליינס או רויאל ג'ורדן. כל חברת תעופה מבצעת עצירה בנמל אחר, ולכן כדאי לחשב מראש את לוח הזמנים. המקומות הפופולאריים ללינה הם גסט האוסים במיין באזר, אך ישנם גם לא מעט בתי מלון מפוארים במחירים יחסים נמוכים. טיסות לדלהי משולבות ברוב המקרים עם טיול ארוך במזרח ובחירת אפשרויות הלינה צריכה להתבצע בהתאם.
 

טיסות לדלהי - שווקים ואתרי תרבות

 
טיסות לדלהי הן דרך מצוינת להכיר מקרוב תרבות חדשה. מלבד שווקים ובאזרים עצומים המציעים מכל הבא ליד, בדלהי יש לא מעט מרכזי תרבות עתיקים והיסטוריים. ניתן לטייל בדלהי ברגל ולהרגיש את העיר מקרוב, אך ישנה אפשרות לשכור שירותי ריקשה ולבקש מנהג מקומי לבצע סיור באזורים המבוקשים.
 
חוויה לכל החיים
 
היכנסו לאתר אופיר טורס והזמינו טיסות לדלהי משום שאסור לוותר על חוויה כזו. היצע טיסות לדלהי עלול לבלבל תיירים חדשים, ולכן באתר אופיר טורס תוכלו לקבל מידע אמין ומקצועי.
 
 
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

דלהי

13°-16°
שלישי 12°-28°
רביעי 13°-30°
חמישי 15°-26°